Skocz do zawartości

[E36] BMW E36 328I Cabrio


Damian1984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Jako że jestem nowy na forum chciałem się przywitać ze wszystkimi użytkownikami :)

 

Teraz coś o samochodzie :

 

BMW E36 325 Cabrio rocznik 1993 stan hmm taki jak widać na zdjęciach brakuje trochę M-plastiku ale będzie już nie długo tak jak i wiele rzeczy :) W końcu mam ja dopiero od dwóch miesięcy więc może czegoś brakować .

W wyposażeniu :

Najważniejsze z czego jestem najbardziej zadowolony to szpera :)

Poduszka powietrzna , pół automatyczny dach , el szyby lusterka , skórzana tapicerka , tempomat , klimatyzacja dwustrefowa , grzane fotele

 

Tak wyglądała na początku :

 

854cad5856014f1bmed.jpg

 

 

 

W międzyczasie tak :

 

cf4f03b686159915.jpg

 

Rok 2009 :

 

Felgi RH Porsche Al Cup Przód 9x18 ET12 , Tył 10.5x18 ET19 + Poszerzenie wszystkich nadkoli

 

 

de215edcbe9d52b8.jpg

c32aef79e604343c.jpg

7e8ba449f5c5f379.jpg

6fc535e186a0d137.jpg

89238941971689df.jpg

3dc5a94ea69853a7.jpg

ee0e2c58749f56e3.jpg

 

Obecny wygląd :

 

1295da84b7a4c1fc.jpg 82eaca96e12b7300.jpg 8a10d5335f288a68.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 510
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Światła przednie do wymiany, za bardzo chromem walą, wloty do tarcz by sie przydały, bo wizualnie ten siatex kłuje w oczy. Zadbany lakier, gril poliftowy juz widze. Felga z tyłu, sadzac po naciągu opony 215 to jakieś 9 cali. Przydały by się zdjęcia środka. A no i przód dość wysoko stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Felga to BBS vor Kerscher RX przod 8j et 35 a tyl 9j et35 tylko u ciebie sa dystanse. Nie wiem ile dales za auto ale jest wymeczone niemilosiernie, mam gdzies filmik jak pali gume na zlocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ja sobie ogladałem kiedys kilka filmików z jej udziałem i była nieźle katowana :/ z tego co Pamietam to ze zlotu w zywcu to było szkoda troche:/ a reszte co trzeba to juz koledzy wymienili. Nie wiem czy fotki tak zniekrztałcone czy przednie ranty masz poobdzierane jesli tak to mam na sprzedasz dwa ranty własnie do tych kółek w sietnym stanie o szer. 2,75" czyli takie jak masz na tyle POZDRO!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak :)

To że była katowana na zlocie w Żywcu to wiedziałem już przed kupnem (sam ten filmik widziałem i mam jeszcze jeden z Wyrazowa ) . Ogólnie stan mechaniki nie jest zły oleju nie bierze (przynajmniej jak zrobiłem ją na razie 4000 km to nie wzięła :) silnik cichutko chodzi , skrzynia i most OK wiec może akurat nie jest aż tak katowana:) ale nic zobaczę co się będzie z nią działo :)

Światła z przodu to na pewno są na wylotke jak to Ktoś już napisał za bardzo lecą chromem ale halogeny ? co w nich złego ?

 

Na razie aparat pożyczyłem ale jak go dostane to porobię lepsze zdjęcia

 

Stała stała na Allegro ale poszła po cenie dużooo niższej niż na aukcji :)

 

--=CZARNY=-- ile za te ranty ?? kupił bym je sobie :)

 

miroll chyba dystansy są 20mm ale sprawdzę to dla Ciebie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halogeny ostatecznie moga zostać, ale sam bym chyba zmienił, jako cleary to pasuja do calibry, nie do e36. skoro liczyles sie z konsekwencjami zakupu auta w takim stanie to chyba tez nie ma co tego komentować. ja bym zabrał się za poszerzenie felg no i przod troche opuscił, wyglada dziwne w porownaniu do przodu. ogolnie jest ok, a po zmianie paru detali może być naprawde dobrze i ze smakiem ;) powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejzalem caly filmik i nie rozumiem o co WAM chodzi z tym katem? przeciez nie stoi na hamulcu 5minut az do spalenia opon tylko lata sobie po duzym kole... chwilami gdzies tam ciasniejszy nawrot i tyle... o ile takich rzeczy nie robi sie na zimnym motorze to nic takiemu autu nie bedzie.... i chyba nie znajdzie sie NIKT na forum kto choc raz by nie latal bokiem po jakims parkingu... zreszta sam widzialem kilka forumowych "igielek" jak bardziej w pupe dostawaly... ja bym sie bardziej zastanawial nad liftem przodu i zmiana tych swiatel a nie stanem silnika (po takich filmikach).... skoro kupiles troche taniej to ok... dobrze ze felgi sa 3tlg... jak dluzej posiedzisz na forum to pewnie wywalisz dystans z tylu i wrzucisz szersze ranty... moze troche nizej posadzisz a wtedy bedzie juz naprawde ladnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys a dokładnie rok temu pewne osoby mówiły nie sprzedawajcie tych coupetek bo pojawiaja sie same cabrio.Mówiłem nie nie spokojnie nie przebija pieknych coupet.No i sie cholernie mysliłem.Powstaje jedno za druga cabrio.faktycznie auto nie miłosiernie piekne ale tez jak co drugie zacznie jezdzic caberio zaczna sie robic nudne.Panowie róbcie je przynajmniej na kozak laleczki.

 

Co do katowania to o niczym nie swiadczy.Ile aut jest katowanych i nic z nimi sie tak naprawde nie dzieje.Jak moja biala była przez Daniela użytkowana.Juz dawno ktos by pomyslał,laik ze auto nie powinno jezdzic.panowie te auta nie sa wykoanane z papieru i elementy silnika zniszcza sie dopiero tak naprawde jak ktos to auto bedzoie katował tak bez oleju czy płynu chłodznie i zagrzeje lub zatrze silnik.Wiec to ze ktos tam gdzies popalił gume to o niczym nie swiadczy i dobrze zes sie zdecydoawał na to auto bo dołozysz troszke pracy i pieniazków i bedzie lala jakich mało.

 

Kolor bardzo trafny.Moja lista od czego powienies zaczac w tym sezonie a zobaczysz efekty

1)dokładka m3 pod przedni zderzak.w Aso koło 200 zł nowa.nie duzy wydatek

 

2)niska sprezyna z przodu musi wyladiowac bo teraz ktos włozył jakas najwyzsza.Tez duzy koszt nie bedzie i napweno wyzszej nie znajdziesz wiec co znajdziesz to i tak troche opusci autko.

 

3)kratki wywal jak najszybciej z tych wlotów na tarcze.jak nie masz tam nadkoli i nie masz do czego nawiewów przymocowac to zostaw te otwory w zderzaku bez wlotów ale i bez kratek bo kiszkowato to wyglada.

 

4)bardzo wazne abys ta felge odnowił.Z 3tlg to jest felga chyba która mi sie najmniej podoba ale jak włozysz w nia troche pracy to bedzie jeszcze cieszyc oko.Włóz szerszy rant z przodu i odnów ich polerke.

 

To sa takie wstepne wskazówki i od nich zacznij jesli stan techniczny auta jest ok.bedziesz widział fajne konkretne zmiany i auto dostanie blasku.Pozdrówka .Dla was German.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam po krótkiej przerwie .

 

Powoli dokupuje części do Cabrio :) Na razie doszły : listwy boczne M ( od Kolegi DeeJay ), aluminiowe oprawki zegarów i kratka w zderzak .

 

Jutro dodam fotki po zmianach .

 

W najbliższym czasie leci : gwint na przód , progi M , zderzak tył M .

W dalszej kolejności : Światła przód , końcowy wydech i parę pierdółek :)

 

I najważniejsze na 95% sprzedaje felgi . Wpadły mi strasznie w oko felgi Rondell wzór 0021 :) tylko nie wiem czy 17 czy 18 cali ale na pewno tył 10 :)

Co o nich Myślicie ?

 

Widziałem jedną klubową Cabrio na tych właśnie felgach i powiem że bardzo ładnie się prezentuje :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepeij było by ci dokupic do swoich dobre ranty? no i masz przynajmniej 3ltg :twisted: na twoim miejscu nie zmieniał bym tego BBS-a na Rondell wzór 0021 jak juz tak bardzo chcesz zmienic to szukaj czegos innego (nie ma jak to łamany rant)

 

Ponizej masz foto chodzi mi tylko o felge (nie patrz na auto) do tego bys kupił org lampki na przód u siebie zrobił ciemna soczewkę i krzyże w długie dał dobra glebe i masz całkiem przyjemnego germana

 

http://img502.imageshack.us/my.php?image=328i202600450rc5.jpg

 

http://img509.imageshack.us/my.php?image=328i203600450yl5.jpg

 

http://img49.imageshack.us/my.php?image=dsc00869001zp4.jpg

 

http://img160.imageshack.us/my.php?image=dsc00872001ab5.jpg

 

http://img155.imageshack.us/my.php?image=dsc00875001rm1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Witam po krótkiej przerwie .

 

Powoli dokupuje części do Cabrio :) Na razie doszły : listwy boczne M ( od Kolegi DeeJay ), aluminiowe oprawki zegarów i kratka w zderzak .

 

Jutro dodam fotki po zmianach .

 

W najbliższym czasie leci : gwint na przód , progi M , zderzak tył M .

W dalszej kolejności : Światła przód , końcowy wydech i parę pierdółek :)

 

I najważniejsze na 95% sprzedaje felgi . Wpadły mi strasznie w oko felgi Rondell wzór 0021 :) tylko nie wiem czy 17 czy 18 cali ale na pewno tył 10 :)

Co o nich Myślicie ?

 

Widziałem jedną klubową Cabrio na tych właśnie felgach i powiem że bardzo ładnie się prezentuje :)

 

Pozdrawiam

 

Ile chcesz za felgi ? Napisz mi cene na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...