Skocz do zawartości

[E36] by brodawid - black bandit


brodawid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Auto naprawdę świetnie się prezentuje, czarny sedan w mpasztecie robi robotę

czekam na więcej zdjęć bo nie mogę się na nią napatrzeć :wink:

 

Ja jedynie wrzuciłbym poliftowy grill, nawet rocznikowo wypada że powinna taki mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksx9, bardzo dziękuje za miłą opinie a tu niezwykle ciężko o taką "kaprysne i wybredne chłopaki so" :?

 

Proszę bardzo, auto jest w ponad 95% w moim guście, może dlatego że też mam czarną tylko dużo gorszą i w tym temacie znalazłem swój ideał, nie żebym cię naśladował ale bardzo podoba mi się co robisz z autem :D widać że zwracasz też dużą uwagę na mechanikę, a na tym forum liczy się tylko wielkość silnika, odległość progu od ziemi i szerokość rantu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beem dostała nowe paputki ze względu na to ,że malowanie stali się nie powiodło

a se tak wygląda z mojego okna po dzisiejszym myciu z soli piachu i bóg jeden wie jeszcze z czego co nie chciało żadnym karcherem zejść

 

 

 

img0265sf.jpg

 

img0266cn.jpg

 

 

oraz z nowości zakupiłem aparat co bym mógł lepsze foty wstawiać :wink:

 

zdjcie1010.jpg

 

 

przyjdzie wiosenka to się porządne sesje zrobi na nowych felach i w ciekawych plenerach

 

pozdro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaku, a dziękuje ,dziękuje :mrgreen:

w tym roku lansu na mieście było skromnie,bo zabrali mi prawko ,ale w przyszłym będę kręcił się więcej :-P

 

a mike92, lukasz_61, dzięki za opinie na temat autka hihi :-P , a śniegu było spoooro ,ale jednego dnia na plusie 5 celcy i wszystsko stopniało ,teraz tylko mróz atakuje,po grubosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny setup zimowy ! tylko ta ramka z przodu razi, napis powinien być na dole :wink:

 

a dziękuje :-P

 

przymierzałem tak i tak i ,na dole ramka zasłaniała kratkę ,brzydko odstawała i tak jakoś dociążała wizualnie dół.

 

Tak moim zdaniem jest lepiej ,w jednej linii z listwami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie rejestracja out i listwa U.S.A :mrgreen:

 

Hehehe to nie przejdzie ,

 

.......a jutro odbieram prawko , nie chciał bym ,od razu stracić dowodu ,w policji znajomych nie mam ,jednak niektóre twarze już kojarzę. :twisted:

 

Kujon ma się rozumieć ,że auto ci się podoba jedynie ringi out ?

wiem ,że drażnią ojjj drażnią ,te ringi przemyślę sprawę przy wymianie kloszy :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...