Skocz do zawartości

[E36] by brodawid - black bandit


brodawid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

naprawdę ładny sedan....przeróbki na plus chociarz te ringi mi nie pasują ale auto ogólnie robisz pod siebie i wiec tobie ma się podobać...będę kibicował temu projektowi bo idzie w dobrą stronę...P.S.przydałby się że większe ranty a te felgi naprawdę nie są złe bardzo ładnie się prezentują...Fajnie że teraz dużo sedanów się buduje bo bardzo ich mało u nas na forum... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje panowie za przychylne jak i krytyczne opinie zawsze zagrzewają do boju :mrgreen:

 

Raz jeszcze wytłumaczę się z fuszerki najdalej jak tylko ogarnę się finansowo we wrześniu będzie wymiana hamowni więc wtedy będzie zrobione jak trzeba.Na te czerwone już patrzeć nie mogłem poracha w chyuj. A tak to te srebne "jak o tak o" się za ramionami felg prezentują :-P

 

Jeśli chodzi o felgi cały czas trwają poszukiwania szerokich rantów na tył.W tym roku kupiliśmy mieszkanie ,a w następnym ślub, więc z kaską krucho.

1200zł za dwa ranty to sporo zresztą mijało by się to chyba z celem za tą i ze sprzedaży kaskę wyszarpał bym coś chyba lepszego.

Z drugiej strony za swoje dałem nie dużo za lekko ponad 2 tysie ciężko było by kupić sensowne 3tlg 10j hmmm sam nie wiem :/

 

co myślicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

znalazłem takie foty w sieci wyraźnie większy rant więc to albo keskiny kt1 bo cenowo wyjdzie podobnie

 

speedlinef40look6.jpg

 

53888486.jpg

 

a tu jeszcze full poler

 

 

dsc02888b.jpg

 

 

co o tym panowie myślicie na przyszły rok to raczej jedyne opcje 5koła za 4koła odpada ze względów finansowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze kojarzę to do speedline`ów rantów nie ma więc to że są skręcane nie pomaga w indywidualizacji i dopasowania ich do budy. Szukałbym czegoś innego.

pare wymiarow, pare maili do niemiec i sa ranty gotowe :-P

Choc fakt jest taki ze zamiast pakowac w nie 1000pln na ranty, to lepiej pogonic za 2 tysie , dolozyc 1000 i kupic cos innego, ostatnio straszny wysyp ACSow w dobrej kasie ;)

 

Co do modow, wszystko fajnie ale ringi faktycznie srednio wygladaja (chyba sie starzeje :P ) no i ledy do srodka troche kaszana tak jak te pstryczki (sam mialem w coupe ale czarny to sie nie rzucal ;) ) i nawigacja

 

Fajnie ze sporo sedanow na dolnym sie robi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem... ringi, dostaje mi się w każdym komencie za nie :/

navi nie jest na stałe przymocowana tylko na wcisk kiedy nie używam to jej nie ma :wink:

 

Broder, troszkę źle to obliczyłeś bo te są warte może jakieś 1200zł (a dałem mniej) nowe ranty na tył 2,5-3 calowe kosztują 1200zł słowem za lekko ponad 2tys mam 3TLG przód 8j tył 10j w tej cenie jedynie keskiny kt1 mogę kupić a nie ACS;y :x

 

Wszystko jeszcze jest do przemyślenia na razie kupiliśmy mieszkanie i będziemy je urządzać bez kredytu więc mody muszą poczekać :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachęcam panowie do wypowiedzi bo coś tu słabiutko każdy wchodzi patrzy i wychodzi

 

Zrób dobrą sesje auta. Weź znajomego z dobrym aparatem i pojęciem o fotografii. Pojedźcie gdzieś w ładne/fajne miejsce ale nie nad rzekę, nie pod remizę, nie pod Twój dom ani przystanek PKS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

wszystko w swoim czasie i szerokości będą no bo jak by tu inaczej 8)

 

tymczasem działania wojenne trwają dalej od dłuższego czasu zbierałem się do zrobienia klimy bo wiedziałem ,że mniej jak tysiak to to kosztować nie będzie :roll:

 

img2330me.jpg

 

stara chłodnica stan :jak nowa na sprzedarz :mrgreen:

 

img2334vs.jpg

 

a tu nowa behr czy jakoś tak nie pamiętam

(chyba nie musiałem tego pisać )

 

img2333a.jpg

 

osuszacz

 

img2335xi.jpg

 

wiatrowiec też padł

 

img2332tf.jpg

 

klima działała a nie za długo jest gdzieś wyciek jak nie na przewodach do parownik więc doopa do tematu będzie trzeba podejść ponownie po sezonie pewnie z kolejnym tysiącem

 

Listwa schowka sprawy nie załatwiła więc kupiłem cały

 

zdjcie0719x.jpg

 

zdjcie0725.jpg

 

a teraz konkurs dla bystrych kto zgadnie który filtr kabinowy jest nowy a który stary

 

zdjcie0724.jpg

 

denerwowały mnie też 13stki z tył więc postanowiłem wepchać tam 16stki nie byle jakie

 

zdjcie0728l.jpg

 

zdjcie0729.jpg

 

jako ,że dźwięk nie jest mi obojętny , zmieniłem dolot na simota jest lepiej ale szału nie ma

 

img2516m.jpg

 

złączki i rura trafiły się czerwone ale niebawem zastąpią je czarne

 

zdjcie0856d.jpg

 

rurę poprowadziłem do tunelu chłodzącego hamulce

 

zdjcie0851a.jpg

 

zdjcie0854k.jpg

 

zdjcie0855.jpg

 

wyszło jak wyszło czyli do poprawki ale źle nie jest :?

 

a na koniec perełka byłem po raz pierwszy w nowo otwartym serwisie aso w Lubinie

 

Zostawiłem tam nie całe 5zł jak na biedaka przystało

 

zdjcie0749v.jpg

 

no i podszybie miało już dosyć

 

zdjcie0701.jpg

 

zdjcie0703l.jpg

 

zdjcie0706a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie idziesz w dobrym kierunku, lubie takie ciemne klimaty, do napraw tez spoko

 

jesli chodzi o rure doprowadzająca powietrze do silnika to skonfrontuj pomysł a takim faktem

 

"w czasie deszczu masz spore ryzyko na zaciagnięcie wody do silnika, a to moze skonczyc sie uszkodzeniem bloku"

 

co do chlodnicy to widze Nissensa, produkt nawet lepszy od Helli :wink:

 

po nastepne zakupy zapraszam do mnie, a noż coś zaoszczedzisz i zostanie na coś ekstra :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za przychylne opinie bardzo miło jest je przeczytać szkoda tylko ,że tak mało tych i innych w ogóle :-P

 

 

dulu710, postaram się nakręcić jakiś filmik ale spodziewałem się efektu dźwiękowego jak u ciebie na filmikach bo silnik ten sam ,może faktycznie wielkość puszki ma znaczenie hmm

 

Maciek, trzeba przyznać że masz fachowe oko na pewno długo siedzisz w temacie

 

na rurę dolotową mam zamiar założyć siatkę ograniczy wciąganie zanieczyszczeń i wody zresztą jak pisał dulu710, nie ma problemów z zaciąganiem wody a simotę użytkuje dość długo

 

kamiluch90, myślałem ale jest sprawa drugorzędna na razie chcę się uporać ze sprawami mechanicznymi a już nie zostało dużo bo czujnik pdc i dokończyć klimę, wtedy za wizualną stronę projektu wezmę się po grubości 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...