Skocz do zawartości

--==Mały==-- [E92] 320d M-pakiet


--==maly==--

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 383
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

A co do DISy Santino sprawdź sobie numer części co tam siedzi u Ciebie bo te co siedziały ori były wadliwe a kupując nową ma inny numer i jest podobno już bezawaryjna.

Co do numerkow musze sprawdzic w Z4 bo zamawialismy nowa, ale u mnie raczej ori, bo co wykrecam z silnika lub napedu jest sygnowane logo BMW jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze,że nie pamiętam jaki był numer na pudełku ale zamawiało się po tym nowym numerze dziwne ciekawe czemu tak jest,że zamawia się nowy a przychodzi stary :-P

Pewnie Polakom sprzedają gówno, które zalega w magazynach :mrgreen:

 

Myślę mały, że nie ma co się doszukiwać teorii spiskowych.

 

Stary numer zaworu DISA to 11 61 7 502 275 i z realoem wynika ze ten szedl do kwietnia 2004 roku i nie jest juz produkowany.

Podejrzewam, że wszystkie 330i jakie miałeś były sprzed kwietnia 2004 roku wiec powinienes miec koncowke 275 i dobrze mówisz, ze po zamowieniu nowego zaworu DISA dostawaleś czesc z innym numerem bo po kwietniu 2004 numer powinien byc taki 11 61 7 544 805 i tylko ten jest teraz w sprzedaży jako upgrade także do aut sprzeda kwietnia 2004.

 

Według numeru, który widzę na pudełku to Kujon dostał część nowszą z koncowka 805. Jeśli część, która wymieniał ma takie sama numery jak ta, którą dostał to można zakładać, że ktoś juz ten zawór wymieniał w przeszłości skoro końcówka 805 szła dopiero po kwietniu 2004 roku a jego cabrio jest z 2001.Tutaj rodzi sie wątpliwość - bo skoro mówciee, że slyszeliście że wersje poprawione nie są już awaryjne a Kujon właśnie wymienia tą częśc to albo jest to nieprawda i dalej są awaryjne lub istnieje inna opcja. Otóż jeżeli ktos dokonał tej wymiany koło powiedzmy polowy 2004 roku to możliwe iz mimo koncowki 805 w tym roku jeszcze to nie była częśc z usuniętą usterką skoro znowu musi to wymieniać.Mozliwe też ze BMW dokonało modyfikacji i usuwając usterkę tej czesci powiedzmy w 2007 lub 2008 roku nie zmieniajac jednoczesnie numeru tej czesci i dopiero zawory wyprodukowane po tej dacie są wolne od usterki lec zto sa jedynie moje przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem , macałem, jeździłem, stylizacyjnie bardzo po mojemu, świetny dupowóz, jedynie do ropnioka sie nie przekonam nigdy, nawet spod flagi BMW, nie umiem i nie lubie jezdzić dizlami, w benzynie >200KM byłoby dla mnie ideałem :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma białą taka sama w tym samym pakiecie i tez na glebuni i czarnym kole. jej seria E9? jest jedna z najładniejszych 3jek. Zaraz kebabowcy mnie zjedza ale jest ładniejsza od wszystkich 3jek za wyjątkiem kultowych e21 i e30.

mały nie pamietam czy ci gratulowałem ale mam nadzieje że jak zmienisz teraz ten samochód to na //M3 E92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze auto nie brało udziału w zlocie bo nie jest i nie będzie w klimacie GS ale musiałem jakoś dojechać a pijaków nikt nie chce brac na pokład :mrgreen: więc stało sobie z boku a i tak co chwilę musiałem przestawiać bo przeszkadzało :|

Przyznaje się jeździłem po pijaku autem... dwa metry do przodu i dwa do tyłu i tak co chwilę :mrgreen:

Auto było na wylocie bo co chwila dowoziło towar deficytowy w postaci piwa ba nawet Huberta zawiozło po nowe dresy więc jak to diesel spisał się idealnie w postaci woła roboczego :wink:

 

A w drodze powrotnej Ruda Krystyna skillowała Integre Type R i to najsłabszym dieslem w tym nadwoziu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem widziałem i wiem że powoli zaczynam zbierac na e92! :twisted: Niestety chyba szybko nie uzbieram na godny uwagi egzemplarz, ale od czegos trzeba zacząc! Niby Fabryczne e92 na fabrycznej feli a robi naprawde niezłą robote! Nie pasują mi w niej tylko dwie żeczy! Po pierwsze wole biały zamiast czarnego i wolę benzynke zamiast diesla! Ale i tak chętnie przygarnął bym Twoje 3er piwo Szkoda tylko że byłem na chwilke i nie udało się poznać własciciela :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Binio mordeczko szkoda,że tak szybko uciekłeś liczyłem,że w sobote zobaczymy jak to jest wczołgiwać się do campera :cry:

 

Tors dzięki a co do poznania to chwilę chyba rozmawialiśmy jednak tak wiele osób było na zlocie,że niestety nie dało się ze wszystkimi na spokojnie porozmawiać tego najbardziej żałuję po każdym feście zawsze brakuje czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Z racji ciągłych kłopotów z felgami S225 (pękanie) byłem zmuszony do zmiany kół. Tydzień śledzenia allegro i szukania wszędzie gdzie się da w poszukiwaniu czegoś ciekawego nie przyniósł rezultatu więc postanowiłem nie kombinować bo nie mam na to czasu i kupiłem oryginalne felgi 19'' z M3 E-92 S220 8,5 przód 9,5 tył. Dla mnie poprzedni wzór 225 był idealnym kołem do E92 bardzo żałuje,że musiałem zmienić i w moim mniemaniu na S220 jest trochę gorzej ale ogromnym plusem jest trwałość tych felg. Są kute i po M3 E46 wiem,że felgi z emek są pancerne. E46 zrobiłem 100tyś po polskich drogach i nigdy nawet nie zgiąłem,żadnej felgi nie mówiąc o pęknięciu. Drugi spory plus to fakt,że do S225 miałem 4x12mm dystans, który na S220 nie był potrzebny i wyleciał z czego bardzo się cieszę.

 

42164135.jpg

18535720.jpg

43174274.jpg

71739363.jpg

 

Przód

3przd.jpg

Tył

4tyfy.jpg

 

I porównanie do starych felg

S225

s225.jpg

S220

s220.jpg

 

W sumie wzór jest bardzo podobny tylko sposób lakierowania plus polerowany front zmienia wizualnie felgi z M3.

Rozważam przemalowanie felg z M3 na srebrny lub biały kolor ale to raczej odległy temat jeżeli w ogóle się zdecyduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejmowałeś sie a wyszło fajnie

 

Rozważam przemalowanie felg z M3 na srebrny lub biały kolor ale to raczej odległy temat jeżeli w ogóle się zdecyduję.

 

taa już to widze hehe prędzej sprzedasz całe auto niz przemalujesz felgi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...