Skocz do zawartości

[e24] Kalina 635 csi Highline


kalina

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Tyle,że ta Z3M to tak samo jak M3 E36 USA takie pół emki bo silnik mają niestety słaby S52 spokrewniony z M52.

 

ale z dużym potencjałem do modyfikacji, bo z tego co mi się obiło o uszy jest już seryjnie zakuty :twisted:

 

Z3M pięknie auto, ale naprawde szkoda tej 6er na nią zamieniać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle,że ta Z3M to tak samo jak M3 E36 USA takie pół emki bo silnik mają niestety słaby S52 spokrewniony z M52.

 

Ja tutaj muszę poprzeć Małego, jeśli Z3M to tylko Europa, bo wersja USA to takie pół ///M,

także Kalina jeżeli zamiana to na Europę, w innym przypadku nie rób tego błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle,że ta Z3M to tak samo jak M3 E36 USA takie pół emki bo silnik mają niestety słaby S52 spokrewniony z M52.

 

Ja tutaj muszę poprzeć Małego, jeśli Z3M to tylko Europa, bo wersja USA to takie pół ///M,

także Kalina jeżeli zamiana to na Europę, w innym przypadku nie rób tego błędu.

 

A jeszcze lepiej Z3M z S54 (i tu już bez różnicy czy EU czy US). Na taką to jeszcze można zamieniać, ale na S52 szkoda takiej zajebistej 6er.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chce sznycłow za te hartge ?..... Co do szóstki to juz drugie podejscie robi do niej były własciciel . Mam mieszane uczucia co do sprzedazy ale wykłada spora sume za to auto . Automatycznie trzeba cos kupic i wypada na zetke bo daje ogromna frajde z jazdy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chce sznycłow za te hartge ?..... Co do szóstki to juz drugie podejscie robi do niej były własciciel . Mam mieszane uczucia co do sprzedazy ale wykłada spora sume za to auto . Automatycznie trzeba cos kupic i wypada na zetke bo daje ogromna frajde z jazdy ....

 

Kalina jak kupiec wykłada dobre siano to nie ma sentymentów zawsze coś znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentymentów niby nie ma ale nie chce popełnic błedu jak przy starej e24 która teraz wisi na allegro za 58 tys ... Wiem ze wiecej nie trafie takiego samochodu ....

 

Pokaż tą poprzednią e24, bo coś znaleźć nie umiem.

Prawda jest taka, że dobre e24 trafić jest ciężko i cholernie auta drożeją, dlatego też ja bym tego auta teraz bankowo nie sprzedał. Jeśli w ogóle to za jakiś czas, niech jeszcze zdrożeją trochę :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...