Skocz do zawartości

[E46] Kasi 330 cabrio Individual - graty 2016 str.36


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

hmm no to moze wyjasnie dlaczego ASY co kujon wkleil sa inne od jego

 

panie Bartku - po pierwsze primo - zostanie na Pana złożony donos o kradzież MOJEGO zdjęcia !!

 

po drugie primo - o ile mnie pamięc nie myli to te ASY były w 17" a nie w 19" .. i dlatego właśnie miały one inna ilosc ramion i inne wytloczenia - od spodu rowniez byly tak samo jak Pana felgi spawane ..

 

p.s. to ja juz wole doce mgnęłło niz siakies chinskie asy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie Bartku - po pierwsze primo - zostanie na Pana złożony donos o kradzież MOJEGO zdjęcia !!

które to zdjęcie mordeczko :?:

 

po drugie primo - o ile mnie pamięc nie myli to te ASY były w 17" a nie w 19" ..

no to uczymy sie liczyć do 15 tutaj ASA ZR1 9,5x10,5x19"

 

Bild026.jpg

 

http://www.bmw-syndikat.de/bmwsyndikatfotos/topic12406_Silver_Cab__-_dezent__edel_und_individuell_.html&SearchTerms=ASA%2C19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu pitu pitu o kolkach, a auto stoi golutkie. Mam zatem pytania co do blacharki.

 

Zdarto lakier z calego auta, a co z rantami nadkoli? widze, ze beema stoi na kolach i nie wiem czy tam bylo szlifowane, a trzeba wziac pod uwage, ze nawet mlode i zadbane e46 lubia tam gnic. Lakier na rantach wyglada zdrowo, a pod spodem potrafi sie juz niezle rozwijac ruda. Warto dobrze sprawdzic :wink:

 

Druga, chyba wazniejsza sprawa to sama kwestia zdarcia lakieru i ponownego zabezpieczania. Rozumiem, ze bedzie epoksyd albo cos reaktywnego, ale ja bym sie bal drzec wszystko i zostawic tak na pare dni. Jedna sprawa to wilgoc w powietrzu, a druga to, kurcze, ocynk, ktorego sie pozbywasz. Jaki plan maja lakiernicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakier został zdarty tylko od zewnętrznej strony czyli tam gdzie "widać" , co do rdzy to poza ta purchlą pod maską nie miało jej nigdzie, pamiętajmy że auto ma 118 tyś orginalnego przebiegu nie jeżdżone zimą i nie ma nawet wyprowadzenia pod hardtop, co do zabezpieczenia to już problem lakiernika i podlega to gwarancji, ja raczej jestem spokojny o to bo 99% aut malowanych u nich po całości ma zdzierany lakier do zera i nie są to tylko 20 letnie porsze ale nowe masseratti , E93 M3 które wyszło tydzień przed odstawieniem mojej i wiele wiele innych. On tak robią od lat, 3/4 ich pracy idzie do Niemiec do regularnych odbiorców, gdyby to sie nie sprawdzało jestem pewien że szwab nie zostawiałby u nich po 10 tyś euro miesięcznie. Pożyjemy zobaczymy, widziałem E46 cabrio malowane identyczną metodą u innego lakiernika juz ze 2 lata temu i nic a nic sie nie dzieje do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i malowanie nie kosztuje 2tys z materiałem

 

jak to nie ?? przeciez malowanie po calosci samochodu powinno kosztowac maks 2,5 tysia - tak przynajmniej co niektorzy na tym forum twierdza .. a to jeszcze cabrio wiec maksymalnie 2 tysiace .. z tego co wiem to KUJON jeszcze troche stargowal bo lakier najtanszy wybral do pomalowania ...

 

 

Bartuś, jak to które zdjęcie ? nie rozpoznajesz tego wspaniale odsnieżonego śniegu na kostce ? niby skąd to zdjęcie masz ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kujon, nie za duże te opony dobrałes?

 

Rozumiem, że dla żony to lepiej jak więcej mięsa, ale chyba 225/35 lepiej by wyglądało

Kucharz, przód 225/35 na 8,5

 

dsc00636iv.jpg

a tył jest 235/35 na 9,5

 

dsc00549vz.jpg

 

tak jak na wstępie pisałem samochód robiony do codziennej jazdy nie german :)

 

z tego co wiem to KUJON jeszcze troche stargowal bo lakier najtanszy wybral do pomalowania ...

wybrałem malowanie wałkiem więc zeszli z ceny

 

Bartuś, jak to które zdjęcie ? nie rozpoznajesz tego wspaniale odsnieżonego śniegu na kostce ? niby skąd to zdjęcie masz ? :P

a ja wszystko mam pod kontrolą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem oblukać jak idą pracę a tam natknałem się 190SL i jeszcze takiego seledynowego prosiaczka

 

Ty Kujon czegoś ja tu nie łapę.... co ty byłeś oblukać jak auto juź dawno pomalowane?

Normalnie pogubiłem się w tym Twoim mataczeniu już Ty "wspólnoto małżeńska" :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartuś jak już założyłeś galerię to pokażże już to auto w całości bo już ponad tydzień po Tarnowie Twoja żona nim lata.

jak lata to widziałeś więc po co ci będe pokazywać :P chyba że śledzisz Kaśkę to będę musiał cię killed :P

 

Spokojnie po kolei , nie dodam naraz 300 fotek bo forum padnie, zresztą to je jest tylko fotogaleria ale też temat do dyskusji więc fajnie porozmawiać z Czesiem o wyższości ASA nad DARE czy o lakierowaniu samochodu troszkę inaczej niż zwykło się to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widzę wszyscy rzucają paragrafami na forum , ja wam powiem jedno ja się prawa nie boję, ludzi się boję - heheheh naogladałem sie Młodych Wilków :P

 

dobra jedziemy z koksem, nie ma lipy i składania auta na dziadostwie, nowe spinki do listw bocznych, progów, uszczelek drzwi, nowe uszczelki , obudowa lusterka noi oczywiście brand new naklejki na wnęki jak juz malujemy to na wzór oryginału

 

dsc00054yi.jpg

 

dsc00053cb.jpg

 

dsc00052nen.jpg

 

dsc00051gk.jpg

 

dsc00050zc.jpg

 

dsc00055ar.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...