Skocz do zawartości

[E46] Kasi 330 cabrio Individual - graty 2016 str.36


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, KUJON napisał:

Szyha po starej znajomości możemy sie umówić w połowie drogi We Wrocławiu a ja przy okazji odbiorę następce :P 

 

3 godziny temu, KUJON napisał:

Szyha po starej znajomości możemy sie umówić w połowie drogi We Wrocławiu a ja przy okazji odbiorę następce :P 

Ogólnie to wziolbym :-P, bo te moje 545i zaczyna mnie coraz bardziej denerwowac, z drugiej strony po takich remontach jakie zrobiłem to szkoda... Cabrio plus daily to dobre rozwiązanie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szyha napisał:

 

Ogólnie to wziolbym :-P, bo te moje 545i zaczyna mnie coraz bardziej denerwowac, z drugiej strony po takich remontach jakie zrobiłem to szkoda... Cabrio plus daily to dobre rozwiązanie ;-)

cabrio jest moim daily od kwietnia do listopada

32 minuty temu, Łukasz ///3 napisał:

Tak podobno Passat już do odbióru :grin:

ino mój bedzie lepszy od somsiada :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Thepiekarz napisał:

Będą jakieś mody białej?? :)

 

Najpierw  trzeba samochód odgruzować, tj pomalować go jak należy a nie jak te murzyny razem z uszczelkami lampami itp,  po nowym roku leci na serwis olejowy, filtry itp cuda w zestawie startowym, i skóra do renowacji bo mimo niskiego org  przebiegu 111 tyś to meksyk ze zdjęcia poniżej dojechał te skóry solidnie, w planach gwint i 20" 3TLG. Baza jest fajna, prosta, bez rudej, przebieg oryginalny, motor chodzi pięknie, choć dla laika na pierwszy rzut oka nie wygląda za ciekawie, dla kogoś co już troche aut zrobił do wyprowadzenia na bardzo fajny samochód. Zastanawiam się czy nie założyć nawet galerii jak pracę nad autem ruszą, będzie darcie lakieru do blachy jak w moim E46 wymiana dachu, zderzaka tył i klapy bagażnika które są popękane i nie ma sensu ich reanimować jak idealne używki chodza po 500zł. 

20b224l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, David_ napisał:


Zdażysz na Chotową?
 

Chciałbym ale znam realia i wiem ile trwa malowanie całego samochodu + tutaj jest jeszcze lista innych tematów do ogarnięcia, po nowym roku cabrio jedzie na mechanikę, u lakiernika mam termin zaklepany na koniec stycznia i tam zejdzie na pewno do maja, miedzy czasie wnętrze będzie sie robić, a co do koła i gwintu to nie wiem zależy co i kiedy sie trafi do lata ;) 

 

22 minuty temu, lapka666 napisał:

Serio ten czarny cygan jeździł tym autem? :shock: bosze przenajświętszy... Jaki tam jest silnik i czy będzie gaz? 

tak sam GERMAN SORIANO :D, tj poliftowe 650i 2008 rok silnik to jeszcze wolnossące 4,8 o mocy 367KM. Gaz będzie ale w podłodze :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na temat , bo wsumie jeśli będzie reanimacja plus gwint i koło to jestem na tak, ja też wsumie myślę żeby założyć temat X3 bo trochę pracy i serca już włożyłem a kto wie co z nim jeszcze zrobię hehehe 

 

Pozdro i czekam na osobny temat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy biegł do portu jak niemiec do granicy hahaha :D

Swoją drogą, fajne wozidło ;) ale jak znam realia "odszczurzania" to za cholere nigdy nie ida zgodnie z planem ! Ale trzymam kciuki :)

P..S Daj znać jak pojdzie e46, jestem ciekawy czy znajdzie sie chętny i doceni prace...

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2018 o 11:29, KUJON napisał:

Najpierw  trzeba samochód odgruzować, tj pomalować go jak należy a nie jak te murzyny razem z uszczelkami lampami itp,  po nowym roku leci na serwis olejowy, filtry itp cuda w zestawie startowym, i skóra do renowacji bo mimo niskiego org  przebiegu 111 tyś to meksyk ze zdjęcia poniżej dojechał te skóry solidnie, w planach gwint i 20" 3TLG. Baza jest fajna, prosta, bez rudej, przebieg oryginalny, motor chodzi pięknie, choć dla laika na pierwszy rzut oka nie wygląda za ciekawie, dla kogoś co już troche aut zrobił do wyprowadzenia na bardzo fajny samochód. Zastanawiam się czy nie założyć nawet galerii jak pracę nad autem ruszą, będzie darcie lakieru do blachy jak w moim E46 wymiana dachu, zderzaka tył i klapy bagażnika które są popękane i nie ma sensu ich reanimować jak idealne używki chodza po 500zł. 

20b224l.jpg

To w takim razie nie ma co się zastanawiać tylko zakładać temat bo od jakiegoś już czasu miałem zapytać czy prezes Syndykatu wpie..oli się z jakimś projektem tak więc czekam z niecierpliwością na temat białej i na grubą foto relację z prac bo zapowiada się okrutnie tłusto:):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Thepiekarz napisał:

To w takim razie nie ma co się zastanawiać tylko zakładać temat bo od jakiegoś już czasu miałem zapytać czy prezes Syndykatu wpie..oli się z jakimś projektem tak więc czekam z niecierpliwością na temat białej i na grubą foto relację z prac bo zapowiada się okrutnie tłusto:):D

Spoko, skompletuje air rajd, poszerzenia błotników,  jakiegoś tłustego customa od Sandała i zakładam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale nie wiadomo czy Sandał podejmie się tej pracy, bo ma sporo zleceń, szczególnie teraz, lecz jeśli uda mu się wcisnąć Ciebie na jakiś najbliższy termin to możemy być pewni że odp...oli te customy w sposób jaki jeszcze nikt nie widział ;d   to będzie #ABSOLUTNIE powalające wykonanie xdddd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...