Skocz do zawartości

[E46] Kasi 330 cabrio Individual - graty 2016 str.36


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

Koła jakie są takie są jednemu będą robiły innemu nie ale jak sam nie jesteś w 100% z nich zadowolony to znaczy, że mogło by być lepiej ;) a tanie pewnie nie były do tego super przygotowane /jak nufki/

Ale za to spasowanie jest idealne i to poza dobrymi fotami robi robotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty robione przez to studio podrasowane jak moje z cegiełki, do tego syf w aucie ;)

Koła faktycznie fajne, inne ale totalnie nie pasujące do bryly e46 i troche waskie ;)

Miałem podobny dylemat z kołami szukając czegoś stylowego do 02ki i niestety padło na oklepanego RSa...

Bez urazy Mordo, ale cały czas czekam na tą smaczną wisienkę na torcie!

Co za problem nurtuje wielu "fachowców"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grabol wąskie koła ? heheh to teraz poleciałeś to koło nie wchodzi do E46 bez rolowania błotników , przypomne wyymiary 9x10x19 ;) to nie 18" co sobie można operować naciągami itp kombinacje,

Co do problemu to padła cala elektryka nie działa praktycznie nic, dach, szyby, wycieraczki, kierunkowskazy , lusterka , część sterowania elektrycznymi fotelami i jeszcze parę pierdół, ciężko jeździć nim bez tych udogodnień, mechanicznie jest igła pali , przeszło duży serwis przez zimę i za***rdala jak zdrowe M54 ;)

 Ale co do wisienki na torcie to masz racje, ja też cierpliwie czekam  ;)Tutaj jest moja, kwestia czasu, jak ktoś ma do sprzedania 19" ori rozstaw 5x120 to chętnie kupię, cena nie gra roli.

 

21926091330_47a307be02_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...