Skocz do zawartości

[E46] Kasi 330 cabrio Individual - graty 2016 str.36


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet chwili bym się nie zastanawiał i wpakował WORK VSXX 19" obecne kolo nie jest złe ale jak lapka napisal zalatuje ciut murzyńskim stajlem a tym bardziej przy WORKach ten schmity zostaje daleko w tyle, dlatego chwili bym się nie zastanawiał, oczywiście to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Ostatnio kabriolet odwiedził KURO Wieliczka celem przygotowania do sezonu. Poniżej kilka fotek jak to wygląda, jeszcze przed Germanfest gwint poleci oczywiście w dół ale pod warunkiem, że uda się naprawić samochód bo na razie od kilku tygodni najmądrzejsze głowy w PL rozkminiają go ale jesteśmy w czarnej du***... 

 

154k9xd.jpg

 

mu8yzs.jpg

 

rwnnys.jpg

 

ddn9jm.jpg

 

2ezs842.jpg

 

2ekujb5.jpg

 

6em3ph.jpg

210wua9.jpg

 

351h7bd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde shejtować samego szefa szefów jest mega słabe pewnie będzie na mnie lincz ale... te koła w ogóle tu nie pasują. A foty wnętrza wyglądają jakbyś przegiął z najtańszym błyszczącym plakiem. Czuję duży niesmak. WORK by siadł milion razy lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są foty przez KURO robione, podejrzewam że zaraz po aplikacji tych mazideł- jeszcze mokre, na żywo skóra jest matowa i wygląda tak jak ma wyglądać, na zdjęciach wyszedł efekt PLAKA, co do WORK-ów to już jedna menda takie ma i niech sie nimi udławi, mnie póki co wystarczy to co mam, a jak się trafi coś kultowego na co się zbroje od dawna to będzie kropka nad i ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapka ale ja czegoś nie rozumiem, zobacz na stronę wcześniej twój post z 13 stycznia, w aucie nie zmieniło się kompletnie nic a wtedy pisałeś: 

"Teraz jest milion razy lepiej. Koło nietypowe a pasuje idealnie. Może ciut ciut jest uczucie murzyn style ale jest dobrze. Mega dobre wyczucie smaku masz. Podoba mi się bardzo Twoje cabrio."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASZ RACJĘ!!! Nie zwróciłem uwagi, że to te same koła. To już sam nie wiem czy to kwestia zdjęcia czy samego wzoru. Zobacz sam jak różnie to wygląda:

 

jaram się:

 

fz7l8z.jpg

 

słabo:

 

154k9xd.jpg

 

Albo się czepiam  :mrgreen: Za mocno cygańsko na tych ostatnich zdjęciach to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapka tj właśnie kwestia oceny samochodów ze zdjęć, tzn wyjadacze i tak się pokapują ale ja np wiem jak zrobić fotki żeby to "wyglądało" i prezentowało się jak należy, natomiast wiele osób robi po prostu zdjęcie samochodu gdzie kompletnie nie potrafią oddać efektu na żywo, proporcji, spasowania, rzeczywistych kolorów itp . Zdjęcia gdzie robiłeś WOW są mojego autorstwa, tam gdzie murzynem zaleciało to już skopiowane a internetu ;) Finalnie na żywo uważam że efekt jest taki pomiędzy tymi dwoma zdjęciami ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...