Skocz do zawartości

[E46] Kasi 330 cabrio Individual - graty 2016 str.36


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

tak wariant z fabrycznymi ustawieniami i bardzo mi sie podoba to wystrojenie, jest niżej, wygodniej od M-techa ale też nie za miękko, zakres regulacji jest też bardzo przyjemny ponieważ zostało jeszcze ok 3cm zapasu do opuszczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Jest w sieci, kilka dni temu Junior ze mną rozmawiał i podesłałem mu namiary na sklep w UK, wychodzi około 2500 z przesyłką wg mnie nie da sie kupić lepszego nowego gwintu w tej cenie. Prowadzenie i komfort w porównaniu do zawieszenia M-technik jest jak przesiadka z serii 3 na 5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od wakacji nic nie aktualizowałem, więc tak w skrócie:

 

- wpadły Schmidty CC Line na nowych rantach z RADINOXu przód 3", tył 3,5" rozmiary 9x10x19

- 5 lat się przekonywałem do chińczyka z Androidem i w końcu wpadła nowa stacja multimedialna, na prawdę warto (lepsza jakość dźwięku, multimedia + internet) POLECAM 

- kierownica nie była zła ale do nowego wnętrza bardzo chciałem mieć nitki w barwach ///M, więc poleciała do Dawcy

- nerkę ktoś chciał sobie pożyczyć, połamał starą to wpadła nowa oczywiście poszła w czarny połysk

- samochód nie wymaga jakiś prac serwisowych ale uwidziało mi się że wymienię profilaktycznie:

* wszystkie paski i rolki silnika

* olej w skrzyni, dyfrze, olej silnikowy silnik

* filtry wszystkie możliwe

* świece

*termostat

*pompa wody

* cały układ hamulcowy tarcze Rottinger, klocki Jurid White, zaciski w kolor + wymiana wszystkich podzespołów w zaciskach, płyn hamulcowy, mam jeszcze przewody w oplocie ale sam nie wiem czy zakładać.

* profilaktycznie łącznik skrzynia wał, 

* z gwintu FK Higsport jestem bardzo zadowolony

* czerwone skóry z M3 już mi się podobają bo na początku zeszło chwile zanim się przekonałem ;)

* jest jeszcze jedno koło 3TLG w zanadrzu ale nie chce kopiować projektów...

 

Fotek wszystkich gratów nie robiłem bo jakoś nie było natchnienia, jeszcze przedni zderzak idzie do malowania bo w dzień wyjazdu do Osiecka pocałowałem kostkę brukową w drugim moim garażu do którego okazało się że cabrio już nie wjedzie na gwincie :P

 

6ehh6t.jpg

 

jkiyrt.jpg

 

142zzwj.jpg

 

1058cop.jpg

 

2rx87t5.jpg

 

 

svqqfr.jpg

 

 

 

21158vr.jpg

 

 

fz7l8z.jpg

 

2rdzz1y.jpg

 

30szlnp.jpg

 

 

33f8dy0.jpg

 

30udzch.jpg

 

dp8kkk.jpg

 

Czasem używam ten samochód jako służbowy ;)

 

a2dr2t.jpg

 

A czasem wożę nim cenniejsze ładunki ;)

 

bezio4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iste jest to wnętrze - też szukam do kompota tego koloru. Napisz coś więcej o tym chinolu ? Ktory android tam siedzi ? Zamawiałeś z alliexpres czy tu w PL ? Też pewnie zmienię oryginalne 16:9 na chinola bo do dupowozu jest zdecydowanie bardziej przydatny i funkcjonalny niż ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...