Skocz do zawartości

[E46] Kasi 330 cabrio Individual - graty 2016 str.36


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

co do kół to zdaje sobie sprawę że zdania będą podzielone, narazie niech sie Kachna nauczy jeździć na 19" , zarzucę tanim sloganem z tego forum, ale zobaczcie na żywo jak to się komponuje bo fotki trochę gubią efekt przez dużą ilość szprych i polerkę na ramionach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był i mat i połysk zależało to od róznych czynników, ale w większości fabryka robiła mat, mi nie chodzi o to że to jakaś nowość tylko że często tak bywa jak lakiernik maluje cale auto z wnękami to idzie na łatwiznę i wszędzie kładzie bazę a potem bezbarwny bez jakiegokolwiek odcięcia i wnęki , koryta są w połysku jedynie maskę od tyłu walnie w mat bo to żadna filozofia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kujon śledząc cały ten wątek byłem przekonany, że cały czas wkręcasz z tymi kołami, że takie będziesz zakładał a to jednak prawda. Muszę przyznać, że kasztany straszne jakby to Aurel powiedział. Załóż chociaż jakieś ładne dekle i nie rób wstydu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie patrzcie na to auto pod kątem germana, bo takie mam ciągle wrażenie, tj seria , na seryjnym zawieszeniu, dupowóz, seryjne felgi styling xx w 19" są ładne jest kilka modeli które przyjemnie komponują się na coupe, które jest bardziej sportowe, jednak na cabrio żadna z nich mi sie po prostu nie podoba , cabrio to inny charakter, nie ma sie co oszukiwać że bardziej lansiarski, ciężko o dobre koło do E46 w 19" , teraz to zrozumiałem, 18 i 17 niestety w moim uznaniu są za małe do tej budy jeżeli nie robimy ortodoksyjnego germana. 19" w serii jest idealna i fajnie możne oszukać odległość między oponą a błotnikiem na tych kołach bez robienia gleby. Dobra 19" do E46 to 8k w górę bez opon , niech Kasia narazie potyra te ASA po tarnowskich dziurach i krawężnikach a potem zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie wyglada!swietny kolorek i profi robota lakierni!oby na lata wytrzymala.co do kol to naprawde cos ladnego poszukac w tych rozmiarach tj 18 czy 19 cali to jest ciezka sprawa!i pozniej to spasowac zeby mialo to rece i nogi..oj ciezko i duzo plnow trzeba miec..mysle ze na zywo bedzie sie jeszcze lepiej prezentowac.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem, zakładając koła ala Dawca robimy z tego auta kalekę czego od samego początku chce uniknąć :!: Takie koła to już większy naciąg, niezbędna gleba żeby było jakiekolwiek spasowanie, Kasia ma obecnie z przodu 225 na 8,5 cala czyli naciągu BRAK :!: Jest zawias M-technik czytaj KOZA :!: Nie będzie gwintów regulacji i innych sensacji, jeden ma z E36 pomnik :wytrysk: , Kasia ma z E46 dupowóz :-) Jesteśmy w dziale TOP SERIA i tego będziemy się trzymać :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem, zakładając koła ala Dawca robimy z tego auta kalekę czego od samego początku chce uniknąć Takie koła to już większy naciąg, niezbędna gleba żeby było jakiekolwiek spasowanie, Kasia ma obecnie z przodu 225 na 8,5 cala czyli naciągu BRAK Jest zawias M-technik czytaj KOZA Nie będzie gwintów regulacji i innych sensacji, jeden ma z E36 pomnik , Kasia ma z E46 dupowóz Jesteśmy w dziale TOP SERIA i tego będziemy się trzymać

 

No chyba Kujon ty masz problemu z czytaniem ze zrozumieniem. Napisałem o felgach, a nie o ich wypychaniu dystansami itp. jak miał Dawca. Więc ani gleba ani spasowanie jakie było u niego nie musi być. No może delikatny dystans żeby to lepiej wyglądało.

Widziałem Cabrio e46 srebrne na takich felach bez dystansów i było malina.

 

A co do auta dupowoza to co się tak spinacie? Ja swoim autem robie 30 tyś rocznie z czego 3/4 w setupie letnim. A gleba u mnie większa niż w wiekszości projektów z PD co robią max 10k rocznie, więc i dupowóz nie musi być kozą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesio to oddaj swojej kobiecie ten dupowóz w obecnym setupie na wieczną eksplaatację, zobaczymy po roku czy powtórzysz swoje słowa.

 

Nie muszę ma swoje auto. Z jazdą by sobie poradziła bez problemów, jedyny problem jest taki że ma niefart i jej auto wszyscy celują.

 

P.S dystansami to sobie można wypchać quada a nie BMW

 

taaaa. Lepiej kupić za szerokie i stoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesiio, Kaśka jeździła sporo moim E36 i też sobie radziła, tylko nie wiem czy ktoś tu głupa udaje czy może jest jeszcze coś innego, bo nie każdego pojęcie dupowóz znaczy że hura udało mi sie dojechać z A do B na -90 i 10,5 cala. Nie każdego podnieca przejazd przez próg zwalniający na 3 razy , słuchanie wkur..ch kierowców którym się spieszy a ty się toczysz 20km/h bo TAT obciera , albo urwe coś. Szukanie miejsc parkingowych bo tu nie wjadę, tam za wysoki krawężnik. W tym E46 na 19" jest o niebo lepszy komfort niż w kebabie na 15" , to auto przejeżdża przez wszystkich policjantów z takimi prędkościami jak inne reno thalia , pandy i fiaty punto. Podjeżdża pod każdy kraweznik , baa na niektóre nawet wjeżdża. Można zapakować 4 osoby , 2 walizki i jechać w góry bez obawy że "przytrze" . Jakbyśmy byli w dziale PRE GS to twoje lamenty byłyby uzasadnione a tak to szukasz dziury w całym i na siłę próbujesz uszczęsliwić chudego że jak będzie gruby to będzie mu lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że strasznie kąsliwy jesteś na punkcie krytyki.

Trzeba się przyzwyczaić że nie każdy będzie d... lizał.

Od tego jest forum żeby wyrażać swoje opinie a nie włazić w d.... żeby cie migdałki bolały.

 

Ja tam policjantów się nie boje, co nie znaczy że się pcham na siłę. Krawężniki jednak z reguły omijam nawet w zimę.

Jakoś się przyzwyczaiłem do aut z glebą i jak widzę ładne auto dziurą nad kołem to jakoś mnie od razu odpycha. Mimo że mam z przodu TAT to nie narzekam a i inni użytkownicy dróg nie muszą na mnie narzekać bo po prostu żeby narzekać że jadę wolno po wybojach (gdzie wolno to nie jest 20km/h bo z taką prędkością tylko po szutrowych dziurawych drogach jeżdżę) to najpierw muszą mnie dogonić.

 

Zresztą moje zdanie już znasz nie będę ci już więcej syfu w temacie robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, Czesiio, ma absolutna rację, kupił auto po kosztach, trysnął po całości bo lakiernik załamał ręce i powiedział ze poprawiać to juz nie ma co, felgi kupił jakieś chińczyki pewnie za 1000zł, a teraz udaje ze tak mialo byc od poczatku ..

 

temu samochodowi brakuje GLEBY, GLEBY, GLEBY !! a poza tym to jakichkolwiem normalnych felg a nie jakiś darkowatych AS !! moze i felgi kute, ale co z tego jak z chinskiego aluminium ? na tym forum powinny byc projekty w stylu GS albo top seria w stylu m3 patryczkena, a nie jakies niskobudzetowe odratowane cabria .. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesiio napisał/a:

Zresztą moje zdanie już znasz nie będę ci już więcej syfu w temacie robił.

 

to podziekował, w imieniu własnym i żony

 

Oczywiście jeśli będą jakieś kąśliwe uwagi w moim kierunku, to nie omieszkam czegoś nie napisać.

 

Jeśli coś zrobisz co przykuje moje oka a to np. przypadnie mi do gustu to pochlebną opinię też napiszę, ale wszystko zgodnie z prawdą i bez cukrzenia.

 

To że auto jest jakie jest to nie znaczy że każdy musi WOW robić. Każdy ma swój gust i swoje zdanie i pewne rzeczy bym zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli coś zrobisz co przykuje moje oka a to np. przypadnie mi do gustu to pochlebną opinię też napiszę

no to chyba klawiatury już nie połamiesz w tym temacie, w poniedziałek mają dojechać nowe dywaniki z ASO i smalce do brandzlowania od Shiningcar i na tym kończymy ten "projekt" hehehhee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...