Skocz do zawartości

[e34] HIGH-TECH 5xxi Italian MILF


high-tech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 450
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Mnie też ciekawi jakie stołki wlecą, szczególnie, że wiem chyba, które nie wlecą :/

 

Ale nie o tym, nie o tym :lol:

 

Wnętrze to jedna wielka zagadka, także dla mnie, a KLIR SUNDY tylko jeszcze bardziej mi namieszały w głowie :mrgreen:

 

A więc narazie "detailing"... mam jakiś pomysł na resztę wnętrza i narazie zdjąłem półkę.

 

Włoskie słońce trochę spękało matę

 

zaz05.jpg

 

zaz06.jpg

 

zaz07.jpg

 

Więc MILF'owi zrobiłem prezent

 

zaz08.jpg

 

Doszło także kilka mniejszych i większych szpargałów, które będą potrzebne w późniejszym terminie

 

zaz09.jpg

 

No i do przednich gumowych dywaników dokupiłem także ory tylne.

 

zaz10.jpg

 

pozdro

 

ps. TOMCAT, chyba niedługo będę mógł Ci przekazać ten welur :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

przemyslalem temat tego czarnego sufitu i moze rzeczywiscie bedzie dobrze bo masz czarna deske... ja mialem jasna tak jak gore od boczkow i u mnie by nie pasowal...

a u Ciebie moze byc git...

 

 

PS. Zlota Dziwka zmienila wlasciciela wiec ja juz foteli nie potrzebuje ale moze nowy wlasciciel wyrazi potrzebe... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Z tyłu pewnie wpadną wentyle na zaciskach z 750i...

 

z przodu może 324mm z czterema tłoczkami...

 

to i moc trzeba by jakoś podnieść :roll:

 

Z pomocą przyszedł mi kolega Karol i przysłał mi istne carbonowe wiadro (15x21cm) :mrgreen: +20kM więcej i 25% do lansu :wink:

 

bmc_01.jpg

 

bmc_02.jpg

 

bmc_03.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nowy Rok, nowe plany :twisted:

 

Od miesiąca już praktycznie stoi w garażu :/

 

Sylwestra spędziła w warsztacie, więc cały rok tam przestoi?! :lol:

 

Auto ląduje na kobyłkach... BEZ DWÓCH ZDAŃ!

 

Drugiej takiej faktycznie nie widziałem, więc szkoda jej na dupowoza.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mógłbym tak jak w 2009 roku wrzucić dwie fotki i napisać jak biały człowiek - robię zawias!

 

23771207.jpg

 

83438838.jpg

 

No przeciętny biały człowiek, jeśli jeździ autem, to w zależności od sposobu użytkowania auta i stylu jazdy raz na rok, dwa... pięć robi ZAWIAS. Chyba, że go nie stać i woli kupić skręcone spawane koło... ale to inna bajka. A więc - mógłbym. Ale nie w sezonie 2013. W tym sezonie urzekła mnie historia w temacie od zawsze grubymi nićmi szytym, gdzie fotorelacje są niczym z Przylądka Canaveral, a opisy nie obiegają od narracji Wołoszańskiego "w sensacjach XX wieku".

 

A więc co zrobię?! Otóż to! Nikt nie wie po co, więc nie muszę się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co zrobi ten ht? On odpowie żywotnym potrzebom tych WSZYSTKICH. To jest post na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co on robi tym postem? On otwiera oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówi - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest post społeczny, w oparciu o cztery wahacze, które sobie zgniją do jesieni na świeżym powietrzu i co się wtedy zrobi? Season 2 z przygotowań do lotu w kosmos!

 

A więc z góry, z boku, z podskoku, na różowym prześcieradełku i mięciutkiej podusi...

 

l00.jpg

 

l01.jpg

 

l02.jpg

 

l03.jpg

 

l04.jpg

 

l05.jpg

 

l06.jpg

 

l07.jpg

 

l08.jpg

 

l09.jpg

 

l10-1.jpg

 

l11-1.jpg

 

l12-1.jpg

 

l13-1.jpg

 

ACHTUNG! Element, który często zostaje pomijany!

 

l14.jpg

 

l15.jpg

 

ps. Brzytwa - w kontekście naszej ostatniej konwersacji, muszę jednak zaznaczyć, że moje teile mają wszędzie "sowę" lemforderowską nabitą. Zarówno na wahaczu jak i sworzniach i NIGDZIE żadne TRW nie widnieje.

 

ps. 2. wydech z Włoszki sprzedany, auto uziemione... LUBIĘ TO!

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...