Skocz do zawartości

[e36] Sedan Avusblaue by Bobson


Bobson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

wpólczuje Bobson.Auto było odpicowane.Jechałem do Wawy i kumpel mowi ze jakas rozbita bmka niebieska na lawecie na polerowanymkole i e36.Mowie to moze byc słynny Bobson.

Tak czasem bywa .

Bobson zbieraj sily i szykuj nowy projekt.

Moja rada wariacie.Jezdzij ostrożniej i wolniej. Wiele takich zagadek czeka na naszych drogach.

Tak jak pisali koledzy.Naważniejsze że ty cały.

Pozdro wyjadaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje ci kolego i trzymam jak cała reszta kciuki z kolejny projekt !! Napisz czy w takim dziwnym przypadku ty ponosisz odpowiedzialność za tą kolizje :roll: Najważniejsze , że jesteś cały choć jak by minął szok to bym typowi je*** :oops: , tylu bez mózgów jeździ po naszych drogach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde :| Znam ten ból... Mi wyjechał pedał na motorze który stwierdził że z lewego pasa skręci w prawo, zaraz się znaleźli "przypadkowi" koledzy motocykliści którzy wszystko widzieli w zgoła innym świetle i się nagle okazało że to moja wina jeszcze :/

 

No ale moja to kosmetyka przy twojej... Pewnie się ostro wkurzyłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde widziałem wcześniej polerkę wchodzę zobaczyć co ludzie piszą a tu przykra sprawa zamurowało mnie chwilowo :/ współczuje najważniejsze ze tobie nic nie jest z czasem przejdzie tym bardziej jak będzie nowy projekt ale teraz pewnie nie jest łatwo pozbierać myśli tym bardziej ze wkładałeś w to serca i było naprawdę dobrze

 

Powodzenia i głowa do góry następny projekt będzie pewnie jeszcze lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...