Skocz do zawartości

[e30] High-Tech e30 '90


high-tech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 367
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jeszcze trochę i dołączysz do Teamu :)

 

Tak z innej beczki, ale w temacie PUZ , DT, Pokemona:

 

aż tak bardzo różnią się skręty od PUZa od tych co na forach ogólnodostępnych są przedstawiane, że PUZowe są owianą taką tajemnicą że kiedyś jakiś chłopaczek z telefonem podleciał foty zrobic na jakichś zawodach, to myślałem że go zlinczują za to na miejscu

i powieszą na ciężarówce Valvo za jaja jako odstraszacz potencjalnych PAPARAZZI. :mrgreen:

 

Od razu przypomniałem Sobie skąd się wzięło : " Za to ludzie piniendze biero " :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bono, zapewne odpowiedź uzyskasz tu, nie wiem czemu mnie pytasz -> PUZ -> 790-243-000

 

ja po perypetiach związanych z wygiętymi pod 5x120 wahaczami, wolałem zrobić skręty u Krzyśka, niż z piątej kopii trzeciego klona Puzowych skrętów sprzed 3 lat :wink:

 

pozdro

 

Pytam Ciebie bo kupiłeś , i wiesz na czym temat polega podejrzewam , chyba że miałeś plan na skręty w głowie od początku, wiedziałeś że kupisz od PUZa i pierd.łeś w czapkę inne rozwiązania, ale myslę że tak nie było :)

 

Zwykła opinia ZADOWOLONEGO klienta mnie interesuje.

 

Tak samo jakbyś kupił jakis super hiper gwint do bety, to w taki sam sposób bym zapytał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, nie wiem co sobie wydedukowales, ale nigdzie tu nikt nie pisał ani o super hiper skretach, ani super hiper driftowozie pod dmp. to jest zabawka, baa, ma być i faktycznie można powiedzieć, ze zarowno skrety od puza czt gwint na bilkach lub klatke, silnik czy koła itp miale pod reką, tak samo jak kilka chłodnic z e39 :mrgreen:

 

Skrety sa takie ze zapewne mi wystarcza na zaś i jest to i tak wersja bez cięcia podluznic wiec chyba nie jest hiper ad 2014 :wink:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, nie wiem co sobie wydedukowales, ale nigdzie tu nikt nie pisał ani o super hiper skretach, ani super hiper driftowozie pod dmp. to jest zabawka, baa, ma być i faktycznie można powiedzieć, ze zarowno skrety od puza czt gwint na bilkach lub klatke, silnik czy koła itp miale pod reką, tak samo jak kilka chłodnic z e39 :mrgreen:

 

Skrety sa takie ze zapewne mi wystarcza na zaś i jest to i tak wersja bez cięcia podluznic wiec chyba nie jest hiper ad 2014 :wink:

 

pozdro

 

Åojj HT, unikasz odpowiedzi.

 

z tym dołączeniem do Teamu (jesli o to chodzi )to joke był .

 

Nic nie dedukowałem.

 

Skręty od PUZa są owiane tajemnicą, jakby co najmniej to był lek na HIV

 

Stąd tez przytoczyłem sytuację którą pamiętam z zawodów.

 

Teraz podedukuję :

 

Idac tym tropem, patrze - HT ma skręty od PUZa.

 

Jak ma skręty od PUZA, wie do czego mają mu służyc, ma sprzet i pojecie - to dlaczego sam sobie nie uspawał jak na forach pokroju driftforum jest tyle informacji że można sobie z modeliny ulepic na wzór , bez rysowania w AutoCadzie uprzednio projektu ..

 

Podążając za swoja myślą , i ciekawością dotycząca opini -

HT se nie zrobił ,

PUZ mu zrobił,

 

I kryją pod kołderką Swoje rozwiązania, no to kur.a pytam sie co tam takiego jest, że trzeba aż tak ukrywac ? A HT ma - to odpowie , bo sie zna, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ej moge się wtrącić? plis

nie nakrecajcie sie na siebie

 

Bono: po prostu dostał i założył, chyba to łatwiejsze i mniej czasochłonne niz budowac samemu?

 

to jest zabawka, baa, ma być i faktycznie można powiedzieć, ze zarowno skrety od puza czt gwint na bilkach lub klatke, silnik czy koła itp miale pod reką, tak samo jak kilka chłodnic z e39 :mrgreen:

pozdro

 

to samo z chłodnica była z 39 to załozył i pocią pas tak nie ładnie.

 

po prostu w pewnym czasie czas staje się najdroższy.

 

a o wachacze to wystarczy aby Ht wrzucioł foto "jajek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś dobrze na driftforum napisał. Dasz gotową receptę co gdzie uciąć, o ile wydłużyć, gdzie przyspawać, to zaraz pojawią się pytania jak to spawać. Jakim prądem, ile drutu, jakim migiem, czy może tigiem, albo może elektrodą :P czy szlifować spawy, czy zostawić jak jest. Malować czy też nie. Dlatego też nikt gotowej recepty na to nie daje. Co do tej akcji z fotkami, to fakt może i pilnują patentu aż za bardzo, ale jest parę osób na tamtym forum, które ogarniają temat i wcale nie trzymają tego pod kluczem. Co do spawania samemu, może i jest info co jak i gdzie, ale nie jest to aż tak dokładne info, żeby powiedzmy wydrukować sobie czyjegoś posta, iść do warsztatu i na podstawie opisu urzeźbić idealny wahacz, czy też zwrotnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matka wie, że ćpiesz?

 

Wie, tylko zastanawiam się co ona bierze, pytając mnie dziś (pewnie z okazji świąt) kiedy będą wnuki.... a nie kolejne beemki :shock::lol:

 

A wracając do tematu, to ja nie wiem już sam, nie chcesz zaopiniowac to nie .

 

mat widzę wie o czym mowa :mrgreen:

 

Szajbaaa - wiesz co matka może ćpie ? 8):-D

 

Jak se uspawam kiedyś którąs z beemek, albo Patrola jakiegoś podniosę tak że dojedzie po tej strasse do WND od WWA to przyjadę , bo firmówką tłuc mi się nie chce do beemiarzy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zaopiniować skręty na aucie, które od półtora roku stoi w htt?

Czy zaopiniować owijanie tajemnicą własnych, wypracowanych przez lata patentów przez PUZ'a i jego DT. Czy też mam teoretyzować o piątej wodzie po kisielu robionej na podstawie tego co się wyczyta na necie? Bo nie czaję. Każdy ma swoje podejście i jeśli jest to dobre i sprawdzone, to pozostaje mi uszanować decyzję rzemieślnika, czy to będzie przepis na wahacze trzymany w złotej szkatułce, czy procedura robienia mięcha na kebaba, której nawet kucharzowi się nie zdradza. Sam piszesz, że jest milion patentów, więc jakoś świat sobie z tym radzi i idzie do przodu niekoniecznie oglądając się właśnie na innych. Oczywiście Pan Miecio z garaży też na pewno by pospawał swoim migomatem, bo to nie je amelinium, to się panie spawa, ale raczej przy kwestii tego wahacza czy zwrotnicy, to ja osobiście wolę jednak zaufać komuś, kto napierdzielał konstrukcje 20 lat w Kanadzie i doskonale wie co, czym i jak spawać.

 

Koniec ogłoszeń parafialnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HKajtek, .... ja tylko chciałem wiedziec czy są lepsze, czy gorsze od przyjętego przespawanego wąsa i wydłużenia elektrodówką wahacza. I nie o spawanie samo w sobie mi chodziło wiesz dobrze :)

 

Ale co tam , ŚWIENTA IDOM, wszystkiego najlepszego złóż ode mnie Pokeboli i pokemonom :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...