Skocz do zawartości

[e30] High-Tech e30 '90


high-tech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 367
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

H-T złożysz ty coś do kupy w tym roku? :mrgreen:

Złożyliśmy białe e30 MTII 328TU, niebieskie cabrio 330i, srebrne m5 s38b38, bicepsowy funcar, bordowe M5 i coś tam jeszcze, ale faktycznie więcej rozebraliśmy niż złożyliśmy :wink: A tak naprawdę to nie ma ciśnienia, cały czas do przodu...

 

HT - Widzę, że dwa komplety kubełków już czeka na półce. Co to za producent ?
MIRCO dla ///HTT oraz RECARO SPEED.

 

te filmiki kilim kazda telenowele :twisted:

Baaaaa, brazylijskie seriale to nasza druga pasja!

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyliśmy białe e30 MTII 328TU, niebieskie cabrio 330i, srebrne m5 s38b38, bicepsowy funcar, bordowe M5 i coś tam jeszcze, ale faktycznie więcej rozebraliśmy niż złożyliśmy :wink: A tak naprawdę to nie ma ciśnienia, cały czas do przodu...

 

Pytałem o Twoje auto a nie o auta klientów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się będę martwił szyberdachem :lol: Narazie mi dziura nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie - łatwiej będzie klatkę spawać. A dziurę po szyberdachu chyba jeszcze powiększę i pójdzie albo plexa, albo bawełna z HTTXLA :lol: Taki baur gierman do sportu!

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładasz laminaty na karoserie?

Zdecydowanie TAK, takie było założenie na to auto - redukcja masy musi być. Kujon zapoczątkował modę na rzeźbę na 2012 :lol: Myślę, że uda się na tyle zrzucić masę, żeby muskulatura w postaci rur, nie wpłynęła na wzrost wagi w stosunku do serii. Tylko najgorsze jest to, że już 3 razy zmieniałem decyzje co i jak zakładamy :wink:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Co tam ?

dzieje sie cos ??

jakies fotki :)

Totalna demolka :mrgreen:

Miro zabrał szyberdach, ktoś inny prawe drzwi i klapę, maska wylądowała na złomie :wink:

 

Wczoraj zacząłem porządkowanie warsztatu i mam już swobodne dojście do czerwonej. Jutro zdejmę pewnie zderzaki, halogeny itd... Zabieram się za gwint tylko jeszcze nie mogę się zdecydować na komponenty, nazbierało się bilsteinów/h&r/kw, to teraz jest dylemat. No i zastanawiam się czy od razu nie zrobić belki pod negatyw na 0.

 

ps. progres jest - dostałem klakson do kierownicy, hehehe. Funkiel nówka, nieśmigany, więc będzie jak z fabryki.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...