Skocz do zawartości

[E30] Kosa 330i


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

kilka zdjęc po ostatniej wizycie u bawarjana:

 

3030.jpg

 

3031.jpg

 

troche przyklepane ranty w nadkolach i jeszcze bez camberów, czeka też drugi komplet wahaczy do założenia (koło powinno pójść trochę do przodu), oraz wleciały ciemniejsze lampki na tył

 

wstępnie jest przód 205/40 tył 215/40 ale na przód wleci chyba 195, a co do tylnego zawieszenia musze dać coś sztywniejszego, bo potrafi jeszzce przytrzeć

 

zastanawiam się też czy rotory nie pójdą w grafit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z powyższymi, ale wiadomo że aby rozpędzić auto na drodze do tych przepisowych 90 km/h 100% szmocy się nie wykorzystuje, a zeby polatać po jakimś torze na na semi slicki sie odłozy i jakieś 16" ;)

 

auto na ulicy ma wyglądać, a zapir... musi na torze . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie przesadzajcie...e30 fabrycznie ma opony 195 i jakos problemow z hamowaniem nie ma.

Sam mam z przodu 195 i nawet jak mialem negatyw na camberze ustawiony to nie było problemow z hamowaniem.

 

Ale zeby to grało z tylną oponą to ja bym zostawić te 205/40 co jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie przesadzajcie...e30 fabrycznie ma opony 195 i jakos problemow z hamowaniem nie ma.

spoko ale pokaż mi które auto ma fabrycznie opony 195 przy +/- 300KM :?: A gadanie że na ulice jest lans a wiariowanie po torze to słaba wymówka. Już widzę jak to macie po 300KM w swoich BMW i ulicami turlacie sie po 50km/h. Ja miałem w E36 tylko 230KM a jak dorwałem kawałek przyzwoitego asfaltu to moment było 150-180km/h , a potem jakaś paniusia w peżociku nie popatrzy sobie w lusterko przy zmianie pasa i zamiast ją pocalować zderzakiem to zrobicie to przednią szybą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

polecam wahacze od bono20002 tak stojące koło już mi się baaardzo podoba:

 

kolod.jpg

 

teraz pytanie, czy ma ktos warości kątów, zbieżności i kąta WSZ po założeniu camberów ?

 

 

miałem problem z nie odbijająca kierownicą i gośc na geometri próbował mi ustawić najblizej fabyki, kierownica juz odbija troche lepiej ale kolo stoi prosto (camber nie potrzebny?) kąt pochylenia -1.14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...