Skocz do zawartości

[E34] Bawarjan - 535i


Bawarjan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Muszę napisać że czekałem Jaceku na twój post, twoja E30 brałem za wzór i dlatego po tym mi zostało że koła mają być odpowiednio wypchnięte :mrgreen:

 

A teraz pytanie do was znawcy, czy jest sens pchać ranty 5" bo takowe posiadam czy olać to ?? choć w sumie ustaliłem z kolegami że starczy ale może jednak...... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cały środek 4os. jakbys chcial

 

Całych środków to mam 4 kpl. także kolejny mi nie potrzebny już i tak z tego co mam to mi znajomi suszą czaszkę że będę se zupę robił haha tylko nie mam tej tylnej kanapy o którą się tu rozchodzi i jedynie ona mi jest potrzebna ;)

 

A felgi jak to felgi jednemu rybka a drugiemu akwarium :mrgreen:

 

PzdR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia tego auta ( i nie tylko tego, ale całej tej Twojej stajni co ja miałeś ) napływały do mnie od dawna i z wielu źródeł. I jakoś tak czułem, że w końcu tu trafisz ;) bardzo mi leży to e34, może wzór nie jest wymarzony, ale szerokości są zacne, i nawet te z deka baloniaste opony pasuja do masywnej "piąchy".

 

i nie ukrywam, że bardzo mi się podoba, że zamiast obszywać to wnętrze w nowa skórę szukasz ori gratów z epoki, to naprawdę w tych autach ma swój smak, nawet gdy tu i ówdzie szew puszcza albo skóra ma pare pęknięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki adams jest tak jak piszesz, skóry nowej nie chcem mam ją w E30 i wiem że tam zrobiłem błąd, ja lubie jak się wsiada do auta i czuje ten stary klimat ;)

 

A co do opon to nie wiem czy z tyłu nie zmienić na Conti 2 czy może zostawić F1 :?: przypomone (albo dopiero napisze) że jest 255/40 na 12,5x17 przy rantach 4,5" czy jakoś tak :-P:wink:

 

i pare zaległóści:

 

zegary Breytona skalowane do 320

 

fadcfb.jpg

 

nie wiem czy wlecą ale niech leżą w garażu...

 

czarny sufit czeka na wymontowanie i zamontowanie

 

2vkj6np.jpg

 

oraz wiele wiele więcej, tak jak pisałem sam wszystkiego tak szybko nie ogarne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudne sprawy, odcinek 23451

----------------------------------------

Bohater: Bawarjan, lat 28

2 dni na syndykacie

Jego "trudna sprawa": ma 12,5"... ale nadal nie może spać spokojnie... Myśli o 5" na tylnych rolkach :mrgreen:

 

Jest naprawdę piękne auto i super setup. Ja bym juz nie kombinował. Sam się zastanawiam nad zmianą rantów w RS'ach, ale z 3,5" na 3" :wink:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHa

 

Sam się zastanawiam nad zmianą rantów w RS'ach, ale z 3,5" na 3"

 

To teraz wiem że świat jednak się skończy niedługo, przepraszam was koledzy jeżeli nie uda mi się ogarnąć podsufitki przed końcem ale chce żebyście wiedzieli że miałem taki zamiar :lol:

 

high-tech to ja tu robie wejście wściekłej pięści przyczajona felga i se myśle że napewno zara będzie że "masz za wąsko, dawaj grubiej" :mrgreen:

 

PzdR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna beema, kocham ten styl! Spoiler nadaje klimatu, też go mam i na początku miałem go zdejmować, ale im dłużej z tym zwlekam tym bardziej myślę o tym żeby go zostawić. Rozumiem że masz teraz założone springi kaw z amortyzatorami fk? Gdybyś się pozbywał tego zawieszenia na rzecz ksporta to jestem zainteresowany. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie jak tylko będę już miał pospawany gwint odrazu dam wam znać, i dokładnie z zawiasem będą amory FK + najniższe z dostępnych springów KAW + głębokie talerze + cambery CX Motorsporta :wink:

 

PS: nie ma to jak się zwyżywać z nudów Dionysusem na Mietku jajcowozie

 

16kdgnb.jpg

 

24ypuaa.jpg

 

:lol:

 

PzdR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi

 

rotory nie podobają się powiadasz... ale w niej dostrzeżenie ich bywa czasami kłopotliwe :mrgreen:

 

Skąd Ty wyrywasz te graty?

 

Odpowiedz jest bardzo prosta: od dobrodzieja Mr. "Szatana" :twisted: wystarczy tylko podpisać tu i tam i ma się wszystko co chce, ale ostrzegam :!: kontrakt nie uwzględnia montażu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...