Skocz do zawartości

[E46] Przemek BMW E46 323Ci Coupe


Przemek 323Ci

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, lapka666 napisał:

Nie wiem czy temat nie był poruszany ale czemu nie brałeś pod uwagę trzech przetłoczeń na przednich fotelach jak to jest w tylnej kanapie? Chyba lepiej by siadło. Jest taka petarda, że trzeba szukać niedoskonałości ;)

Przednie fotele kupilem juz tak obszyte wiec bez sensu to zrywac i szyc jeszcze raz

5 godzin temu, Michaś 523i napisał:

ja mam inne pytanie - czy pasy nie można puścić przez przelotkę?

Mozna ale chyba slabo by to wygladalo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lapka666 napisał:

Chyba się mylę jednak :mrgreen:

2b2bce736a8a8c68med.jpg

Ale nie widziałem jednopunktowych puszczonych w ten sposób.

Łapka  gdzie ty widziałeś pasy jednopunktowe?  Chyba w  latach 20tych ubiegłego wieku..chociaż w sumie też nie xd  bo, w latach 20tych  mieli  2 pkt pasy xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiem to inaczej. Dawno dawno temu miałem różne pomysły i miałem Bimarco na jednej przelotce i to są stołki nie pod pasy seryjne ten kto takie zostawia, robi sobie więcej krzywdy niż jazda bez pasów. Albo zakładasz kubły i szelki albo zostawiasz serie stołki+pasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Michaś 523i napisał:

Dobra powiem to inaczej. Dawno dawno temu miałem różne pomysły i miałem Bimarco na jednej przelotce i to są stołki nie pod pasy seryjne ten kto takie zostawia, robi sobie więcej krzywdy niż jazda bez pasów. Albo zakładasz kubły i szelki albo zostawiasz serie stołki+pasy

Recaro CS są normalnie montowane w autach od Opla przez Renault po BMW i są homologowane z normalnymi pasami tzw 3-punktowymi. Owszem, typowy kubeł zaprojektowany pod szelki to się zgodzę, ze lipa z normalnymi pasami, ale te CS'y? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...