Skocz do zawartości

[e36] wojciech28 -> sedan 328i


wojciech28

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Aktualnie czekam na paczkę od Bartasa i zakładam szerokie M-Pakietowe listwy na drzwi oraz nakładki progowe i poskładam cały środek już na gotowo. Na 15 czerwca mam zaklepany termin u chłopaków w swap-garage Poznań na wymianę sprzęgła, także do piątku chciałbym aby było już auto chociaż w 99,9% gotowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, podjadę zobaczyć maskę, aczkolwiek przez tą przygodę ze sprzęgłem mój portfel nie za bardzo uznaje opcję kupna maski :( Dwie fotki z dzisiejszych prac:

 

tndsc05514.jpg

 

tndsc05512.jpg

 

Założyłem lusterka, niestety na razie bez obudów - leżą u lakiernika w oczekiwaniu na polerkę - oraz zamontowałem tablicę z tyłu + porobiłem otwory na spinki nakładek progowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUJON, m52b28 już tam siedzi od dawna :) W temacie można wyczytać, iż uszkodziło mi się sprzęgło :) Właśnie dlatego e36 zostało przetransportowane do Poznania, aby naprawić przeniesienie napędu :) A co do holowania na sztywnym holu :P Na początku roku holowałem kolegę 300km i też przeżyliśmy :D Także spokojnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 czerwca 2012r. zapisze się w mojej pamięci jako przeżycie całkiem miłej przygody :) Rano w pociąg i 130km do Poznania :D Po kilku godzinach w końcu na miejscu :D Telefon do stammka i moim oczom ukazuje się e36 :drive: Szybka podróż po Poznaniu do serwisu, zapłata i powrót do domu :) Po drodze odwiedziłem jeszcze konkela na oblookanie Hamannów :D Teraz już wiem jakie felgi będą w e36 :D Gdyby nie sprzęgło wracałbym na nowych rolkach :( Jedna fotka zrobiona w Poznaniu:

 

tn2z.jpg

 

Jutro od rana zamierzam siedzieć w garażu. Chcę skończyć wnętrze na gotowo, spasować cały przód oraz oczywiście założyć listwy na pachnące nófffką spineczki z ASO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie jest jeszcze zrobione na 100% tak jak bym chciał :( Emblematy usunął poprzedni właściciel, aczkolwiek to jest dla mnie teraz priorytetem aby emblemat wrócił zarówno na maskę jak i na tylną klapę. Co do blendy, na pewno zniknie, aczkolwiek wiążę się to z wymianą uszczelki tylnej szyby :( Z planów to jeszcze oczywiście gwint oraz Hamanny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat Cię widział w Złotowie to mówi że widać i słychać ją z daleka niestety nie był E32 tylko innym autem ale mała rada jak robisz sesję albo pogoda niesłoneczna albo słoneczna ale foty w cieniu :wink: zdjęcia w słońcu za nic nie oddają uroku auta na żywo wiem że prezentuje się o wiele lepiej no szkoda że Sławek emblematy usunął jazda BMW to przecież powód do dumy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...