Skocz do zawartości

[e36] wojciech28 -> sedan 328i


wojciech28

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Siedzę sobie dzisiaj w szkole na lekcji, a tu nagle telefon...

 

"Panie Wojtku, samochód gotowy do odbioru"

 

Z niecierpliwością czekałem na przerwę. W końcu nastała wyczekana chwila wolnego. Szybki telefon do znajomego z autolawetą i niestety lekkie zniesmaczenie...

 

"Jestem w Niemczech, niestety"

 

Hmm...dobra, zaczęła się lekcja i dalsze rozmyślenia...zdecydowałem, że z pomocą przyjdzie rodziców Zafira oraz linka holownicza :)

 

Godzina 16:00, wizyta u lakiernika :) Moim oczom okazuje się stęskniona i piękniejsza e36:

 

tn1qu.jpg

 

tn2x.jpg

 

Szybka zapłata, zaczepienie holu i jedziemy do domku:

 

tn3y.jpg

 

Po krótkiej chwili autko stało już w garażu :)

W tym tygodniu zamierzam wysprzątać całą podłogę itp. W weekend rozpoczynam składanie wnętrza.

patryczken16, mistrzu Perfect, polecasz coś nałożyć na te wnęki aby zabezpieczyć lakier etc. ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli do przodu :) Trochę czyszczenia oraz odświeżyłem blaszki, które montuje się w środek słupka w celu montażu rygli:

 

tn2e.jpg

 

oraz przepolerowałem wnęki 3M Perfect-it III Fast Cut, czyli tzw. „zielonym korkiemâ€:

 

tn1zd.jpg

 

W czwartek zabieram się za mycie oraz czyszczenie wnętrza, a następnie składam cały środek. Czekam jeszcze tylko na spinki, wkręty, śrubki etc. z ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę rano na kalendarz: 1 maja - Święto Pracy, tak więc trzeba było coś pogrzebać przy BMW ! :D

 

W sobotę czyściłem dywanik:

 

tn1b.jpg

 

oraz również w sobotę zacząłem składać całe wnętrze. Zdjęć mam mało, ponieważ praca tak mnie wciągnęła, iż nie chciało mi się sięgać po aparat :D Wczoraj kontynuowałem składanie wnętrza, a dzisiaj skończyłem wszystko na gotowo. Odkurzanie po raz setny:

 

tndsc05098.jpg

 

oczywiście w koszuli i białych rękawiczkach :D Jako, iż pogoda piękna, słońce świeci, więc zabrałem się za czyszczenie oraz montaż drzwi:

 

tndsc05113.jpg

 

Pod koniec dnia wszystkie cztery drzwi były już na swoim miejscu :) Czas na pierwsze kilometry w tym roku - przejechałem ich całe 15 :drive: Może i zrobiłbym ich więcej gdyby nie sprzęgło ! :evil: Pytanie jeszcze do Was: ktokolwiek widział, ktokolwiek wie:

 

tndsc05108.jpg

 

co to za rozwiązania ? Mogę to wszystko wyciąć i przed tymi wszystkimi kilometrami taśmy podpiąć te kable do czarnej lampki M-Pakietowej z jupiterkami ? :)

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mała aktualizacja :)

Tak jak wspominałem wcześniej zakupiłem oryginalne dokładki progowe. Niestety nie w kolorze Brillantrot, aczkolwiek w doskonałym stanie technicznym oraz kompletne. Elementy polakierowane zostały podkładem:

 

tn1u.jpg

 

na zdjęciu powyżej prawa dokładka została już wyszlifowana, lewa jeszcze przed dopieszczeniem. Kontrast na lewej dokładce:

 

tn2eh.jpg

 

I po dwóch godzinach ręcznego szlifowania:

 

tn3hz.jpg

 

tn4p.jpg

 

Jutro elementy polakierowane zostaną w kolorek 308 Brillantrot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w Wilczych Laskach miałem być ale ostatecznie nie pojechałem ale E32 była heh obok kolegi longa E38 powinny dwie sobie stać. Hmm ja w Złotowie jestem niemal codziennie ale od jakiegoś czasu przemieszczam się czarną E38 a E32 jest użytkowana przez mojego brata takie małe zamieszanie heh jak skończysz projekt ogarniemy jakiegoś mini spota w Jastrowiu nieraz się tam w kilku zbierzemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam się do tematu jako kolejny kibic

 

staraj się wstawiać dużo fotek zobaczysz że po skończonym projekcie to będzie jak oglądanie dorastającego dziecka

 

Nie do wiary że masz 19lat a tak ogarniasz temat

 

a i pomysł Macka z poliftową deską jest dobry ,wygląda ładnie, chyba że chcesz wszystko zachować w stanie "jak z fabryki wyjechał"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy fotki z dzisiejszych prac:

 

Maskowanie, oklejanie :)

 

tn1ux.jpg

 

Przyłapany podczas pracy :)

 

tn2y.jpg

 

Efekt końcowy :)

 

tn3r.jpg

 

Jutro kończę lakierowanie pozostałych elementów. Dokładki progowe oraz obudowy lusterek są już gotowe. Jutro lakierowanie błotników oraz grilla :) Mam jeszcze do Was pytanie dot. spinek na listwy boczne, aczkolwiek to w innym temacie :)

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Heh, nie jestem bezrobotny :) Jestem uczniem :) Każdą wolną chwilę między szkołą, a nauką poświęcam e36 :) Co do tego, że jest "koza"...nie da się ukryć tego niestety :( Tutaj dodatkowo nie ułożyły się amortyzatory po podniesieniu na lewarku, aczkolwiek gleboszuracz to to nie jest :) Ale i temu postaram się zaradzić w najbliższym czasie :) Pozdrawiam i lecę dalej składać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...