Skocz do zawartości

[e36] dulu710 -> moja definicja e36 coupe


dulu710

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

PROZAC, to fakt.....z gleby napewno nie zrezygnuje bo po pierwsze lubie ja a po drugie mam niski profil opony i jak wyzej pojdzie to bedzie wygladac komicznie. a co do tego 1cm od ziemi to moze nie bedzie az tak nisko? wlasnie chce zeby zderzak z przodu byl optycznie blisko gleby ale 1cm to troche przesada :-P

Zawsze mozna sprobowac i ewentualnie potem zrezygnowac w sumie. Ale najpierw zaloze dokladke, plaskie talerzyki i zobaczymy jak bedzie , a noz mnie to zadowoli.

 

PS. Nie ma ktos moze plaskich talerzykow do odsprzedania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe :lol: Dobre Bono :mrgreen:

 

HT jest niczym łojciec dyrektor :-D Jest adminem swojej rzeszy wyznawców i ma swoją "trwam" :!: Brakuje tylko żeby założył rozgłośnię radiową i chodził z tacą po forum :mrgreen:

 

 

Dulu dokładnie, załóż listwę pod zderzak i talerzyki. Potem zmierz odległość od listwy do gleby, odejmij ok 2,5cm na eckena i będzie wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co, na dziesione? :-) mozna bylo zadzwonic hehe , w sumie to chyba arek wczoraj do mnie pisal ale nie jestem pewny bo jakis nieznajomy numer, mozliwe ze jego "sluzbowy" . mnie nie bylo tej nocy na srodmiesciu ale ogolnie to autko ostatnio rzadko jest na srodmiesciu bo poruszam sie teraz wiecej komunikacja miejska. waha droga a ja musze jak najwiecej zaoszczedzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

siema, zeby nie bylo nudy w temacie to chwale sie ze dzisiaj przyszly do mnie plaskie talerzyki do gwintu , bedzie nizej :P

 

20120509133141.jpg

 

nie wiem tylko dlaczego przyszly mi cztery sztuki, bylem pewny ze potrzebuje tylko dwoch, czy moze jednak sie myle?? wie ktos cos na ten temat???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...