Skocz do zawartości

[e36] dulu710 -> moja definicja e36 coupe


dulu710

Rekomendowane odpowiedzi

siema z rana :wink:

 

Arek, jak zwykle Twoj post mnie rozbawil ale cos w tym napewno jest co piszesz :-)

 

Juz odpisuje,

 

jezeli chodzi o biale kierunki no to mialem na przodzie dymione z tylu od m pakietu i jakos tak....czarno bialo....

Wydaje mi sie ze pomarancze idealnie kontrastuja z czarnym lakierem i nadaja temu autu smaku, czarny front i pomaranczowe kierunki to jest to!

 

Tylnie lampy akurat fajnie pasuja od m pakietu ale pomaranczowe tez mi sie podobaja a sa tam zeby nie bylo choinki wiadomo, ale tak jak mowie nie jestem jakis smutny z tego powodu.

 

Srebrny rotor? Nie hu..a nie pasuje mi to koncepcji auta. Juz wolalbym zloty zostawic bo ciekawie dopelnia calosci ale od dawna chce miec czarny rotor aby auto stalo sie typowym czarnym bandyta :-P

 

HT i Kujon juz sie odezwali wiec to jest cos!! hehe :mrgreen:

Znam na tyle dobrze to forum ze wiem ze ani jednemu ani drugiemu nie beda sie podobaly 205/40 na 10" chocby nie wiem jakby to pieknie i super pasowalo do auta. Moze nie ma jakiejs rewalacji ale nie ma tez lipy na zywca, zapewniam.

Co do bezpieczenstwa....strach? nie wiem czemu, tyl nabity na 3bary takze nic sie nie powinno stac, zreszta nie szaleje zbytnio na drogach z racji setapu takiego jaki jest

 

Arek wrzucil tyl swojego auta na 225/35 wiec mozna zrobic porownanie z 205/40

 

img0767nj.jpg

 

img0018xm.jpg

 

nie jest tak ze nie widze roznicy, ale czy jest ona jakas znaczaca? szerokosc bardzo podobna a to ze opona troche wezsza...no coz....cos za cos, naciag wiekszy a opona wezsza :-P

 

a co do ori tylniego zderzaka to lezy w piwnicy do malowania, mysle w tym sezonie sie w koncu za to wziac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Fajne auto masz.

Co do tej felgi to jednak srodek dałbym w srebrny. Mój kumpel zrobił zmianę srebrnego na czarny i jak dla mnie felga straciła na uroku. Też lubię czarne felgi ale w tym wypadku to nie było to. Wybór zostawiam Tobie bo i tak zrobisz jak uważasz :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Znam ta czarnulke na marchewce dosyć dobrze, fajnie bylo zobaczyc kolejne czarne e36 na WI...

Ladny masz środek:D i mysle, ze przyda sie go tu w galerii wyeksponować. Nie jest to wcale oklepany kolor:p

Co do tych opon to tak jak mowilem jest mocno z naciagiem, ale chyba odrobinke szersza wyglądała by juz naprawdę konkretnie.

Pamitam te mniej trafne zakupy po twojej jak i mojej stronie:p

Pozdr.Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wally, foty z poprzedniego setupu robil Radek "raadman" z bmw-sport i nie wiem jeszcze gdzie on tam ma konto :-P taki oryginalny e46 compakt, napewno kojarzysz

A czego brakuje moim zdjeciom?? :-P to byla moja pierwsza sesja lustrzanka, co prawda duzo czasu nie mialem bo narzeczona marudzila ze ziomno ale staralem sie jak moglem hehe

 

sebasol1989, moje zakupy byly spowodowane Twoim autem :-P wtedy mi sie podobaly te gadzety :-D

 

PROZAC, kurde.....zebys wiedzial ze widzialem to zdjecie i myslalem o takim setupie....ale chyba chec czarnego rotora wziela gore(myslalem nawet o breytonach z czarnym rotorem :oops: porazka) Moze i z rondlem nie bede kombinowal ale jak sie trafi jakas futura mito czy cos w tym stylu to musze w koncu sprobowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebasol1989, przydaloby sie bo moje wnetrze bardzo rozjasnia szyby, ale jezeli juz to tylko tyle aby to bylo legalnie. ale to chyba zbyt kosztowne, lepiej walnac sobie takie wnetrze jak wally i byc dumnym bez zadnego przyciemniania szyb :-P

 

 

 

taki gadżet sie pojawi za jakis czas :)

 

20120329124014.jpg

 

chyba chce jeszcze GT eckeny..... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomciu Widzę, że się zbroisz dziś wypatrzyłem jedną rzecz na tylnym siedzeniu a tu widzę następne. Kółka dały nowego zapału do roboty :-P

 

Arek na sindi nie ma i nie wiem czy będzie, może go namówię to założy galerie.

Ja na WI nie płace 1,5 koła za OC :-)

Styknąć się można jakoś, byłem na cargo w niedziele widziałem was ale niestety musiałem uciekać jak tylko podjechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i u mnie opcja z nagrywaniem jest, wiec mozna cos zmajstrowac w wiekszym gronie hehe

 

eckeny wymowka od gleby?juz mam na maksa. dojda plaskie talerzyki ale ciagle mi malo. wydaje mi sie ze mogloby wygladac dobrze i troche inaczej niz Arkowe BMW hehe chociaz ja widze wiecej roznic :-)

 

smoke36, nie ma co fotografowac? w podpisie widze co innego :wink:

 

Kola daly troche zapalu ale nie tylko, czarny ryj mnie nakreca, jak widze ja w oddali na ulicy to jestem dumny, troche mniej dumny gdy pomysle sobie o paru mankamentach ale pora wziac sie do roboty, tak jak mowisz, jak nie teraz to kiedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...