Skocz do zawartości

[e36] dulu710 -> moja definicja e36 coupe


dulu710

Rekomendowane odpowiedzi

siema, od dluzszego czasu jestem na tym forum i jeszcze od dluzszego fascynuje mnie styl niemiecki w bawarkach. Dzis mam troche czasu wiec moze najwyzsza pora aby pokazac Wam moje auto. Jest u mnie juz prawie trzy lata. Od tego czasu przechodzilo sporo zmian, na poczatku mniej trafnych, ale na szczescie byli ludzie ktorzy pokazali mi o co chodzi w modzeniu BMW. Troche danych

 

Silnik M52B20

Rocznik 1998

Kolor Cosmosschwarz

M pakiet z VINu

Z wyposazenia m.i. skorzane sportsitzy, ASC ,podgrzewane siedzenia, klimatronik, 4x poduszki powietrzne i inne duperele ktore Was napewno nie bardzo interesuja :-P

 

Modyfikacji mechanicznych niewiele

gwint Tuning Art

dolot AIRBOX Simoty

rozpurka kielichow (narazie tylko przod)

 

a tak to wiadomo wymiany zuzytych czesci

 

Zmiany wizualne? To pokaza zdjecia

 

Na poczatku bylo tak

 

03042010.jpg

 

03042010002.jpg

 

03042010003s.jpg

 

03042010004x.jpg

 

03042010007.jpg

 

Potem byly lampy depo i BBS RC na poczatku 4x 8 cali z oponami 205/45 potem 8 i 9 cali z tymi samymi oponami a pozniej 195/40 przod i 205/40 tyl

 

Tu jeszcze bez gwintu

 

p1140859.jpg

 

p1140860.jpg

 

Tutaj zestaw dolotu simoty

 

29092010.jpg

 

i filmiki jak to na tym gada

 

http://www.youtube.com/watch?v=BiRpUDpsxm0&feature=player_embedded

 

http://www.youtube.com/watch?v=TmqPlNijXFs&feature=player_embedded

 

A tu juz na glebie sesja pod operą

 

dsc0634hl.jpg

 

dsc0639.jpg

 

dsc0661t.jpg

 

dsc0667z.jpg

 

Tutaj robota PROZACA z lampami i halogenami

 

zdjcie0055rf.jpg

 

A tak autko wyglada teraz

 

img0716b.jpg

 

img0714kr.jpg

 

img0721l.jpg

 

img0715ig.jpg

 

img0733yw.jpg

 

img0743mh.jpg

 

10 cali w seryjnych nadkolach

 

img0737iv.jpg

 

img0752fs.jpg

 

img0717xj.jpg

 

img0769h.jpg

 

img0761v.jpg

 

img0756y.jpg

 

img0764dn.jpg

 

img0760qw.jpg

 

img0767dk.jpg

 

To by bylo na tyle.

 

Jezeli chodzi o plany to napewno chcialbym w przyszlosci jakis mocniejszy silnik, co najmniej M52B28 , gdy ten gwint sie zuzyje to juz cos troche lepszego i z czasem jakies kolo 8,5 -9 / 10 3tlg , cos pokombinowac z audio i wnetrzem.

Ale to czas i fundusze pokaza jak to bedzie.

 

Milego ogladania pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Skądś znam te felgi 8)

 

A to 205/40 to poszukaj na forum

:mrgreen:

 

Zaraz bedzie chórem że się nie da, że nie wygląda, że niebezpiecznie że to tamto sramto

 

Ale weź od tego odejmij połowę, podziel przez piąte przez dziesiąte i rób swoje dalej

 

:mrgreen:

 

Fajny kebab :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie spodziewam wlasnie krytyki apropo tych 205/40 na 10' , ale zrobilem to na probe a ze wyszlo fajnie to zostawilem. zdjecia jak sie naciagalo wrzucalem u wallego w temacie i naprawde opona praktycznie doszla do rantu i nie ma lipy wg mnie. chcialem aby mi ranty poza bude wystawaly a opona sie chowala w nadkole i tak mi sie udalo z czego sie bardzo ciesze. szerokosc chyba ani przesadzona ani za mala, dla mnie w sam raz do e36 ewentualnie pokusilbym sie o minimalny dystans ale to juz chyba na sile.....inaczej jesli chodzi o przod, tam napewno jest potrzebny dystans tylko nie wiem jaki. 1cm??

Co do srodka to nie ma co tam pokazywac, jest jak bylo od samego poczatku, zwykly srodke M pakietowy ze skora hellgrau, wieje nuda......

 

Dzieki za pozytywne komentarze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie podoba( z reka na sercu ) i w dodatku nie przyciera :-) tzn wiadomo, na hopkach przy duzych predkosciach przytrze, ale to normalka w GS wg mnie , trzeba jezdzic uwaznie i w takich sytuacjach zwolnic

 

tutaj to samo zdjecie bez zadnej obrobki

 

img0767nj.jpg

 

Wydaje mi sie ze jesli chodzi o kola w GS to zasady sa takie aby kolo bylo szerokie, naciag hardkorowy, niski profil . Np u Germana wydaje mi sie ze sa dobrze dobrane opony do szerokosci kol, przynajmniej mi sie tak podoba, a wiadomo ze ile ludzi tyle opinii, wazne aby nie isc na noze przez glupie kola naciagi kolory rotorow itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci sie podoba to pokaz jak to wyglada od tylu, ale bez tego "cienia" :mrgreen:

 

ja mam 215mm z tylu w e30tce i wyglada to mega slabo ....

 

 

To załóż 255 dla świętego spokoju ,jak to ktoś kiedyś napisał "będziesz mógł całego kota na raz przejechać" a i prędzej swapa zrobisz jak m40 spuchnie :-D

 

 

Bono, co innego z tyłu na e36, a z przodu na e34 :lol:

 

pozdro

 

E...

 

Co innego zrobić coś po swojemu i w drodze błędu, stwierdzić że nie będzie ok, a co

 

innego zrobić po kimś tak samo .... i poklepać po ramieniu się samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego zrobić coś po swojemu i w drodze błędu, stwierdzić że nie będzie ok, a co innego zrobić po kimś tak samo .... i poklepać po ramieniu się samemu.

No, można jeszcze baaardzo głośno krzyczeć i zarzekać się, finalnie nie próbując swojego bałwochwalczego przepisu na sukces, bo... była promocja :lol:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROZAC, jak Browarek zmieni kolo bo ja papuguje po nim :-P

a tak na powaznie.....to mialbym teraz mito I w pelnej polerce co byly na allegro takie za***iste .bylem juz z gosciem dogadany, na drugi dzien rano mialem jechac ale wieczorem napisal ze jednak nie sprzedaaje bo ma sentyment itd :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dulu710, rozjaśniłem sobie bardziej tą twoją fote i szczerze to mi się to 205/40 nie podoba. jest po prostu za wąskie.

 

scaled.php?server=560&filename=img0767nj.jpg&res=medium

 

śmiesznie to wygląda niby auto muskularne bo ma 10 jotów z tyłu a oponki pipki :P

tak jak wurc na zimowym odcinku

 

wolał bym tam chyba 225/35 zobaczyć

 

Może jeszcze uda mi się zobaczyć kiedyś autko gdzieś na wawie bo ciekaw jestem jak to na żywo wygląda.

 

 

Ogólnie auto fajnie wygląda bo felga ciekawa :)

ale wsadź kratkę w zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba328, a myslisz ze 2cm zrobiloby duza roznice? na 225/35 jakbm zrobil takie zdjecie i rozjasnil to wyszloby podobnie, sek w tym ze jak stoisz lub jedziesz za autem to szerokosc mimo wszystko jest, ale tak jak Ty zrobiles to faktycznie dziwnie ale ciezko oddac szerokosc auta na zdjeciach. tak czy siak zostaje dopuki

 

A - nie zmienie felgi

B - przyjdzie czas zmienic opony (nie predko :-P )

 

co ja poradze....serio podoba mi sie ten naciag

 

Felga kupiona spontanicznie, nie jest jakas wysniona, ale po sprzedazy RC wchodzilo w gre tylko 8,5 i 10 i sie trafily na szybkosci. mysle nad rotorami w czarny polysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sesji przy operze wyglądała najlepiej , na chwile obecną nie widzi mi się , ciemny przód aż za nic nie odbija, żółty kierunek też mi tu nie leży , o naciągu to już nie wspomnę bo tak mocny kompletnie mi nie leży. felgi ładniej by wyglądały w srebrnym środku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle nad rotorami w czarny polysk
to już zapomnij. sreberko jak u seby od e46. I dobiera pełności nabiera ta felga. hmm zawitaj gdzies u HT i zrolujcie błotniczki, zarzucisz szerszą oponę. I zdecydowanie biały kierunek i lampy m3. nerka w chromie. lampy przód tak jak są BH.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

 

1. Fajowo że założyłeś galerię...

2. Nie przejmuj się tymi chałapami.... czepiają się aut ludzi nie widząc swoich.... trzeba się przyzwyczaić i zlewać...

3. Słuchaj tylko kilku ludzi na tym forum.... mam nadzieję że rozkminiasz kto tu tak na prawdę robi robotę... tzn... Czesław się czepia.... Wally ma smak.... Dawca robi ... robi ... robi i nie może skończyć... Ale dobrze skóry robi. No.... jak KUJON albo HT u Ciebie w temacie się odezwie to już coś.... widzę że Lokas napisał... to nic.... on nic nie znaczy.. nie przejmuj się...

 

4... Autko fajne... pieścisz.... pieścisz..... no to pieść..... pamiętaj że po pierwsze liczy się stan techniczny i przyjemność z jazy... z powadzenia.... a dopiero potem głosy tych wszystkich ludzi....

 

Jak dla mnie to 205/40 to w chój mało... miałem 225/35 i to wydawało mi się hardkorem.... no ... ale skoro Ci się podoba.... skoro się nie boisz... Twoja sprawa...

 

No i zatroszcz się o kapsle... :] bo są do kitu...

Ktoś tam wyżej chciał 225/35 zobaczyć:

 

img0018xm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...