Skocz do zawartości

[E38] HyperTech Racing 740is Sportpaket M - filip


filip

CZY UWAÅ»ASZ Å»E MÓJ SAMOCHÓD POWINIEN SIE ZNALEŹĆ W GALERII POLISH DEFINITION  

107 użytkowników zagłosowało

  1. 1. CZY UWAÅ»ASZ Å»E MÃ?J SAMOCHÃ?D POWINIEN SIE ZNALEŹÄ? W GALERII POLISH DEFINITION

    • tak
      81
    • nie
      26


Rekomendowane odpowiedzi

2 dostanie jakichkolwiek skręcanych 20" w Polsce jest albo niewykonalne,albo są jakieś śmietniki, albo należy wpłacic za takie koło 26k pln (w przypadku lm 20" bo używanych nie ma) - kto sie rozwiadywał to pewnie potwierdzi

 

Ale przecież i tak nie masz skręcanych :roll:

 

Tak czy inaczej siódemka idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 232
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ale przecież i tak nie masz skręcanych :roll:

 

jaki to ma związek z tym cytatem który wkleiłeś?

 

p.s. nie wyrywaj zdania z kontekstu

 

wybór padł na repliki z dwóch powodów...

1 19" to mało w e38 dla mnie a w tym rozmiarze można przebierać jak w rękawiczkach w porównaniu do 20"... miałem do znabycia ori lmy ale były własnie w 19"

2 dostanie jakichkolwiek skręcanych 20" w Polsce jest albo niewykonalne,albo są jakieś śmietniki, albo należy wpłacic za takie koło 26k pln (w przypadku lm 20" bo używanych nie ma) - kto sie rozwiadywał to pewnie potwierdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko b.ładnie wygląda,tylko powiedz mi kolego co w niej było modyfikowane bo ja widze tylko replike bbs-ów?

 

 

 

 

 

Sorki już doczytałem:-)

Zastanawiam się czemu na tak pedantycznie podchodzącym do rodzaju felg forum syndykatu nikt cie za te repliki nie zjedzie? Hm nie żebym sie czepiał bo autko jest naprawde za***iste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori LM w tym rozmiarze kosztuja polowe wartosci takiej E38... A auto i tak wyjezdza tylko w sloneczne dni, nie jest daily carem. Ponadto, jak widac, nawet na replikach kosi po calosci :twisted:

 

ooo widzę , że kolega wie o co chodzi , tak samo było u mnie mam repliki bbs, szukałem kozaka oryginalnego , ceny po 4-5 tyś, do starej e36 która kosztowała mnie ósemkę a jaki efekt pytam się bo mogę se rotor odkręcić ??? śrubki wypolerować ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku miałem masę oryginałów i masę podrób, oczywiście, że oryginał to oryginał

 

Znam kilka osób z Twojej okolicy ale jakoś mają wyższy poziom rozmowy... człowieku :lol:

 

Od strony jakości wykonania itd. róźnica jest- to bezdyskusyjne.

 

 

kolego , bez stresu, zgadzam się z tobą ory to ory i replika nie dorasta do pięt takim felgom, ale nie o to mi chodzi.

ps.

 

niski poziom ??? chodzi o słowo człowiek ?? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie zajmuje się budową od podstaw e36 v8 do driftu także mało mam czasu na swoje auta.

plany najbliższe będą głównie dotyczyć silnika do tego kilka zabiegów kosmetycznych takich jak odświeżenie czarnych listew. planuję też zwiększyć negatyw z tyłu. jak widzisz bzdury i drobiazgi.

 

 

p.s co do felg... 20" lm można zakupić tylko nowe za sumę 24k zł. używane nie trafiają się w takim rozmiarze wcale.

generalnie powiem tylko tyle na ten temat: na tą chwilę wyszły mnie te koła mniej więcej tyle co 2,5-3 komplety zrobionych futur 17" we wzorcowym stanie. a są to tylko repliki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tą chwilę wyszły mnie te koła mniej więcej tyle co 2,5-3 komplety zrobionych futur 17

 

Nie żebym się czepiał czy zaglądał do porftela ale ciut chyba Cię poniosło albo zrobione futury w słusznych rozmiarach (np. 9 i 10) kupujesz po 1500 zł. :lol::lol::lol:

 

Sam rozpatrywałem kupno Darków w 20 do E61 Żony (wiec ciut tam się orientuję)ale nie dała się przekonać- niestety :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak patrzę na tą 7 i żałuję, że ze swoją nie poszedłem w tym kierunku :P piękna jest.

 

Co do konkretnych 20" z rantem do e38 to można szukać, szukać i szukać także nie krytykujcie kolegi za wybór replik bo nie ma dla nich za bardzo alternatywy a wyglądają na tym aucie naprawdę rewelacyjnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba Cię poniosło

 

 

liczyć jeszcze umiem do 10... to zdjęcia mojej preludy. a za tyle co napisałeś to możesz kupić futury ale do roweru ( jeśli mają nie być spawane jak większosć w Polsce)

 

p.s. weź pod uwagę że kupno felg to 1 rzecz... do tego śrubki i nakrętki, dekielki, zrobienie rantów, dystansy, śruby do dystansów, wentyle skręcane i masa innych pierdół .

 

IMAG0074.jpg

 

IMAG0072.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczyć jeszcze umiem do 10

 

Nie śmiem wątpić :-P ale jak już cytujesz to w całości.

 

Mam wrażenie ,ze nie zrozumiałeś dobrze tego co napisałem.

 

Dużo w tej warszawie za Darki biorą :-P

U nas w Polsce na allegro takie darki naprawdę nie są w powalających kwotach :lol::lol::lol::lol:

 

Ale już dobrze nie spierajmy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ooo widzę , że kolega wie o co chodzi , tak samo było u mnie mam repliki bbs, szukałem kozaka oryginalnego , ceny po 4-5 tyś, do starej e36 która kosztowała mnie ósemkę a jaki efekt pytam się bo mogę se rotor odkręcić ??? śrubki wypolerować ??

dużo , tanio tesco...yeeeaa :!::!::!: ja mam kumpla który dał za poloneza 1500zł i wpakował do niego bbs'y rennsport e50 z magnezowym rotorem warte około 8 tyś zł i on właśnie "wie o co chodzi" ...ale Ty i tak tego nie zrozumiesz dawid82 :lol:

 

a co do e38 to podoba mi się - poza udziwnieniem na siłę w postaci braku wycieraczek jest naprawdę ok :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...