Skocz do zawartości

[e36] ŻMIJA 328i coupe


ŻMIJA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Tylko nie uroścnij za bardzo od tych dobrych komentarzy he he

 

 

Jak to mówią najstarsi germani obrałem dobrą drogę, lecz ta droga jest długa i w cholere wyboista więc klaty do orderu nie wypinam, nawet nie myślę o tym aby to zrobić. Teraz powoli do celu :-P

 

A co do auta to jak oceniacie wysokość Przód vs tył :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem pierwszą stronę tematu... wnętrza nie zmieniaj... nie słuchawallego i jego czarnych tyłów bo z czarnymi tyłami widać że wnętrze było obszywane.... więc nie jest Ori.. tak samo jak dywan... nie ma tego wiele...

 

Co chcesz zrobić z tylną kanapą ?

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że nie jeździsz autem dużo km? bo z takim setupem opony i obniżenia to wg mnie ma szans na spokojna jazdę.

Co do stanu obecnego tył masz za nisko względem przodu. jak podniesiesz będzie ciut lepiej z jazdą, ale tylko ciut. nie zapomnij przed zimą sobie zrobić nowej konserwacji podwozia :D

szukaj 9 cali na tył i zrób kąty na śrubach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kanapy i stołków będą robiły ekspansje na rynek wtórny

 

Czyli wnętrze obszywasz.... kolor wnętrza to SafranGelb... czy może się mylę?

 

bo z takim setupem opony i obniżenia to wg mnie ma szans na spokojna jazdę.

 

Czy... że .... chcesz powiedzieć że 4x8" i aktualna gleba to ciężko się jeździ ? tak mam to rozumieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówie ze 205/40 to zero gumy, przy takie jglebie to ja u siebie nie mam prawa dojechac do pracy :D,

a o hamowaniu tego 2,8 nie mówie. no ale tak wróć.... przecież to 2,8 szybko nie pojedzie.

ciekaw jestem ile wyszedł mu najniższy punkt nad ziemią.?

wiem co mówie bo mam takie setup jak on u siebie z tym że z opona 205/45 i jedna felga już umarła.

 

Tak jeździ się tragicznie. Jeśli auto robię na pokaz, zloty itp. to OK. Ale na co dzień u mnie to nie przejdzie. Ciut wyżej, byle ze smakiem i jest znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówie ze 205/40 to zero gumy, przy takie jglebie to ja u siebie nie mam prawa dojechac do pracy :D,

a o hamowaniu tego 2,8 nie mówie. no ale tak wróć.... przecież to 2,8 szybko nie pojedzie.

ciekaw jestem ile wyszedł mu najniższy punkt nad ziemią.?

wiem co mówie bo mam takie setup jak on u siebie z tym że z opona 205/45 i jedna felga już umarła.

 

Tak jeździ się tragicznie. Jeśli auto robię na pokaz, zloty itp. to OK. Ale na co dzień u mnie to nie przejdzie. Ciut wyżej, byle ze smakiem i jest znacznie lepiej.

 

żenuła..... znasz takie określenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest całkiem nieźle nie ma lipy :!: Gwint tak jak mówiłem bedzie przycierał bo to jest śmieć a nie zawieszenie :wink:

 

Gleba tył o 0,5cm do góry na pewno w pewnym stopniu wyeliminuje troche przycierki przodu juz niżej nie dawaj nie przesadzaj skoro chcesz tym jeździć na codzien a na chwile obecna niedosytu tam naprawdę nie ma jedynie tył w góre ok 0,5cm by ładnie wyrównać z przodem bedzie wiekszy klin bedzie wiekszy agresor

 

vadery w kolor wnętrza plecy foteli zostawic czarne tak bedzie najładniej i bez udziwnień tak jak do tej pory budowane jest to auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205/40 to tzw nalesniki przez HT :)

 

Ladnie na tych RC wyszlo.

 

Jak chcesz moze bede mial 2 rotory et 10 co by ci tyl wysunely na zewnatrz :P

 

Ale tak czy siak uwazam ze tyl masz 1cm za nisko

musi byc klin a masz klinek;)

kiedy w markach bedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak czy siak uwazam ze tyl masz 1cm za nisko

 

Też tak uważam :wink: Tył się podniesie i będzie klin jak się patrzy :-D

 

 

kiedy w markach bedziesz?

 

Umówiłem się w piątek 23.03.2012 ( i będzie total szaden z vaderami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więć tak :!:

 

Dzisiaj wstałem rano. O 7.00 byłem na myjni ( dokonałem pielęgnacji auta) i postanowiłem się w nie wjeździć . Wykotłowałem bak paliwa. zrobiłem trochę kilometrów i napisze jedno. Nie jest źle, ale muszę ogarnąć parę rzeczy: Mianowicie :arrow: Gwint jest delikatnie pisząc taki sobie ( mała kasa miękka jazda :-P). Opona tył czasami przytrze o błotnik, ale to naprawde delikatnie i czasami. Kilka razy niestety przytarłem podłogą i bananami pod zderzakiem. Po wymianie zawieszenia ok 90km/h i przy 160km/h trzęsie fajerą, tak samo jak przy hamowaniu. Dodam tylko,że koła wyważona jak należy ( stałem nad ludkiem kyóry to robił), przed zabiegiem na serii przy hamowaniu też było oki.

Może to wina tego właśnie gwinu :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opona tył czasami przytrze o błotnik, ale to naprawde delikatnie i czasami

 

że co że trze? 8J i 205 opona? noł fakin łej

 

zrób geometrie po zawiasie to raz

 

i jak masz 4x 8j to podmien koła miejscami

 

mogą być żle wyważone lub może opona żle się ułożyla - sam niewiem

 

ps. słyszałem że dasz mi się emą karnąć :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jestem umówiony na zbieżność i wyważe jeszcze raz koła :arrow: wtedy zobaczymy co i jak :!:

 

ps. słyszałem że dasz mi się emą karnąć

 

Czemu nie! Napewno wpadnę nią do dawcy jak smoła będzie na zabiegu :mrgreen:

 

 

Wrzucam kilka fotek po zmianie :arrow: robione dzisiaj

 

dsc27571rnhenew.jpg

 

dsc27611rnhenea.jpg

 

dsc27561rnhenee.jpg

 

dsc27621rnheneq.jpg

 

dsc27591rnhenes.jpg

 

dsc27631rnhenwp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...