Skocz do zawartości

[e36] 328 Cabrio Pawel89


pawel89

Rekomendowane odpowiedzi

Roz*ebałeś tymi RSami, świetny krok, byłe cabrio Binia pokazało, że kebab w cabrio wygląda obłędnie na RSie. Airride fanem nie jestem, ale w cabrio z pewnością spełni swoje lanserskie zadanie, ogólnie idziesz super.

 

P.S. Te mito były 2 tlg i poszły do namysłowa, woj. opolskie?

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roz*ebałeś tymi RSami, świetny krok, byłe cabrio Binia pokazało, że kebab w cabrio wygląda obłędnie na RSie. Airride fanem nie jestem, ale w cabrio z pewnością spełni swoje lanserskie zadanie, ogólnie idziesz super.

 

P.S. Te mito były 2 tlg i poszły do namysłowa, woj. opolskie?

 

Pozdro!

 

Air ride wpadl dlatego, ze nie moglem juz nizej zejsc na gwincie z przodem przez wjazd do garazu i dlatego wybor padl na aira :)

Co do Mito to tak, byly to 2tlg, ale pojechaly do Jedrzejowa.

 

Powiem tak - wygląda to fajnie.

Ale strasznie giną te koła przez kolor auta - w ciemniejszym było lepiej o wiele lepiej.

Binio, na zywo nie ma tragedii :)

 

też ciekawi mnie ile taki zestaw air kosztuje, jeśli to nie problem to podziel się i ze mną :-P może być pw :drive:

Poszlo PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie się tu dzieje szkoda tylko ze auto srebrne choć ta z linków pod spodem nie wygląda źle :D

 

http://img14.imageshack.us/img14/199/33677634565259218254944.jpg

 

http://img90.imageshack.us/img90/4831/27858634565432551570917.jpg

 

opony bym dał 205/40 i 225/35 szkoda nadkoli ruszać lub pruć negatywy po 5 stopni

 

Co do szerszych rantów na przód taki zabieg może tylko pogorszyć wyglad obecny rant jest w sam raz

 

Powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po zaworach to pewnie air stąd http://www.airride-system...-bmw-p-196.html jeśli sie myle to niech mnie autor poprawi. A teraz moje pytanie czy nie lepszy byłby 3 bałwankowy rubben?

Dokladnie to ten zestaw:

http://www.airride-system.pl/zestaw-przodtyl-bmw-e36-p-194.html

Wiesz, wielu osob sie pytalem czy 2 czy 3-balwankowe brac, wiekszosc mowila ze 2, ci co mi robili zestaw rowniez radzili 2 balwankowe wiec takie wzialem :wink:

 

--=CZARNY=--, obecnie z tylu jest 10" et6 wiec i tak tego nie upchne w serii i tak nawet przy oponie 215/40, poza tym opony musze dobierac zeby kontrola trakcji mi nie wariowala :) Obecnie z przodu sa 2" cantu, a z tylu 3". Pierw samochod bedzie mial robione tylne nadkola i zobacze jak to bedzie wygladac, jak bedzie duzy kontrast w porownaniu do oryginalnego przodu to wtedy na przod wpadnie te 0,5" rantu i tez sie troche ruszy nadkola.

 

Ratay, wygląda podobnie, ale jedno mnie martwi. Tam jest wyraźnie napisane

Cytat:

Żadne zestawy air-RIDE nie posiadają atestów i homologacji na drogi publiczne.

no wlasnie a jak ma sie to z przegladami?? pytam z czystej ciekawosci :wink:

Oczywiscie samochod z airem teoretycznie przegladu nie przejdzie, jednak jak to jest w praktyce kazdy wie... Z wystajacymi kolami tez nie powinni podbijac przegladu, a jednak wiele osob tak jezdzi :) Przeglad to najmniejszy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arass na przeglądzie wchodzą pod auto i na pewno zauważy, pozatym jak "przetrzepie" auto to będzie widać różnice między airem a gwintem bo air jest bardzo mięki (tak mi kiedyś powiedział taki gościu co miał u siebie w Audi) no ale problem to nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arass na przeglądzie wchodzą pod auto i na pewno zauważy, pozatym jak "przetrzepie" auto to będzie widać różnice między airem a gwintem bo air jest bardzo mięki (tak mi kiedyś powiedział taki gościu co miał u siebie w Audi) no ale problem to nie problem.

Wystarczy ze na maxa sie podniesie samochod i jest beton i niczym nie buja.

Narazie co prawda zrobilem tylko kilkanascie km na air raidzie, ale nawet jak nie mialem na maxa podniesionego samochodu to i tak nie odczuwalem bujania sie, wiadomo ze samochod jest bardziej miekki niz na gwincie, ale nie przesadzajmy :D

 

Jeszcze jeden film. Sterowanie bezprzewodowe z pilota.

Trzeba ustawic katy na przodzie bo co zreszta slychac, nadkola siadaja na oponach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z tylu bylo na poczatku 9,5J et 13, a finalnie wyszlo 10J et6, wiec nie bylo opcji zeby zaklepac tylko od wewnatrz. Moze to przez zdjecia robione telefonem, na zywo jest ok ;) Po opuszczeniu na maxa w dol jest jakis 1mm przeswitu miedzy opona, a nadkolem, ktore jest na rowni z rantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...