Skocz do zawartości

[E36] Broder ///M3 Sedan Estoril Blue


Broder

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to wyglada na breytonie, Dziwi mnie troche ze to weszlo u Wallyiego na styk , u mnie nie dosc ze szersze bebny to jeszcze dystanse podokladane i to grrrubo

Przod 9,25j z dystansem 25mm!!

Tyl 10,25j dystans 15mm !

 

Felgi sa na sprzedaz bo kompletnie mi nie pasuja do koncepcji auta! Jak cos to pisac na pw :P

 

 

gim5.jpg

 

mksm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy ze nie chcialem? :D Na razie to musze je pozbierac - rotory od mikera z malowania, bebny od matrixa z polerki i musze skolowac jeszcze jeden ori wentylek, uzbieralem juz 3 sztuki :lol: Na koniec poskrecac i znowu przymiarka. Ale tam parametry takie jak w RC, a nawet ET z przodu jest wieksze wiec sie zapadnie bardziej, nie powinno byc problemu.

 

Ostatnio po tych wszystkich eventach strasznie jaram sie RSII, bo troche ich widzialem i robily mi mega dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no inna kwestia jest to ze RC (nie RS Czarny :mrgreen: ), ktore sa obecnie na aucie robia robote ale na zywo, na zdjeciach zero efektu , tzn tak mi sie wydaje przynajmniej ;)

 

Wentylki z RSII sa unikalne bo wentyl jest jedną ze srubek, ktora ma otwor a w niej jest zaworek. Malo tego, trzeba jeszcze specjalna przejsciowke do dymania. Byly juz na allegro komplety RSII po profesjonalniej (taa :mrgreen: ) renowacji, szkoda ze bebny byly na zywca wiercone od tylu zeby zastosowac zwykle wentyle.

 

Wally, zle wiesci, fot na breytonach juz nie bedzie, wlasnie odjechaly z nowym wlascicielem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no inna kwestia jest to ze RC (nie RS Czarny :mrgreen: ), ktore sa obecnie na aucie robia robote ale na zywo, na zdjeciach zero efektu , tzn tak mi sie wydaje przynajmniej ;)

 

Juz mi sie namieszało RC RS ale wiadomo o co kaman :-P RC dla mnie wygrywa bynajmniej na żywo jest fajnie surowo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...