Skocz do zawartości

[E36] Broder ///M3 Sedan Estoril Blue


Broder

Rekomendowane odpowiedzi

Shifter zamontowany :D

 

Jak dostalem shorta byl ustawiony tak, zeby biegi byly jak najkrotsze... Powiem tylko MASAKRA :shock: skok lewarka to doslownie jakies 2cm miedzy 3 a 4 biegiem :o Dlatego tez zostal troche podkrecony na dluzsze biegi, ale i tak jest krotko. Niestety sa minusy tego shifta:

1. trzeba uzywac sporo sily , ale za to biegi chodza fajnie i precyzyjniej

2. mimo regulacji , skok jest taki krotki, ze patrzac na lewarek ciezko ocenic ktory bieg jest wbity :lol:

3. bede musial zrezygnowac z podswietlanej galki na rzecz jakiejs z gwintem, dedykowanej do shifterow, bo przy szybkiej zmianie biegow niestety ori galka zostaje w rece :P

 

Okazalo sie rowniez ze pekly zakladane przeze mnie pare miesiecy temu nowe gumy trzymajace uklad srodkowy, pekly obie! bez przyczyny :shock:

 

Rowniez wczsesniej pisalem ze niedlugo kolejny up... tak wiec oficjalnie moge powiedziec, ze auto jest juz poskladane do konca - zamontowalem kubelki :twisted:

 

Jedna fota z E28 kolegi z Bułgarii, ktoremu zawdzieczam dzisiejsze wykonanie prac piwo

 

img6014e.jpg

 

img6001u.jpg

 

Teraz czas na druga faze projektu - doprowadzac do lepszego stanu... bedzie ciezko :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broder gratuluje i zazdroszczę wykonanych modów , niemożliwe że wywaliłeś Vadery :wink: , początkowo nie widziała mi sie ta dokładka ale teraz widzę że ze spoilerem i elementami w środku z carbonu tworzy piękną całość i chyba szukam ltw bo spoiler z naklejką wygląda zajeb... :mrgreen:

 

Gumy które Ci się urwały wymieniałem dwa razy w tamtym sezonie i szukam jakiegoś innego rozwiązania lub innych gum bo ory. to jakieś nieporozumienie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pozytywny odbior :mrgreen:

 

Maniekkk, Nie ma czego zazdroscic, bo mechanicznie duuuuzo jej brakuje do Twojej ;) ale mam nadzieje ze w polsce troche sie "podreperuje"...

 

Dzisiaj pojechalem na wage , 15-20l w baku + z 15-20kg smieci w bagazniku + pelny seryjny osprzet (zapasowka, tylna kanapa itd.) i pokazalo 1460kg bez kierowcy . Nie wiem czy to duzo czy malo, bo nie moge znalezc nigdzie wagi sedana z s50, ale na pewno w stosunku do serii cos tam zeszlo przez fotele i koncowy tlumik, choc pewnie niewiele.

 

Jeszcze takie 2 foty wyszperalem ;)

 

img6036o.jpg

 

img6030bg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczebelkow nie bedzie na pewno ;)

Co do wydechu to jak pisalem wyzej - zalozylem nowe gumy na wieszaki ukl.srodkowego. Bylem w polsce ponad miesiac, a auto stalo w tym czasie. Po powrocie szuralem wydechem bardziej niz zwykle i widzialem po zdjeciach ze cos jest nie tak. Przy zakladaniu sziftera auto wjechalo na podnosnik i okazalo sie ze obie gumy pekly od stania ;) Obecnie sa zalozone gumy takie jakie mielismy pod reka, ale ukl. jest juz wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu udalo sie wymienic swiece, czekaly z pol roku ale w koncu znalazlem chwile.

 

img6052x.jpg

 

Jak widac na swiecach jest olej, ale jest to stara "usterka", bo w zeszlym roku przy malowaniu pokrywy zaworow wszystko zostalo uszczelnione, ale nie mialem wtedy nowych swiec kupionych, wiec starych nie ruszalem. Na nowych swiecach (pewnie placebo) auto troche odzylo ;)

Po elektordach na starych swiecach widac, ze wszystko przepala sie prawidlowo, a to mnie bardzo cieszy.

 

Bylo tez jak zwykle pare sweet fotek, ale o tym niebawem :P

 

img6109ow.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...