Skocz do zawartości

[E36] Broder ///M3 Sedan Estoril Blue


Broder

Rekomendowane odpowiedzi

siwy, nie mam ale porobie przy najblizszej okazji juz na aucie

 

Fatandre, ak jest, u mnie jesli cos z carbonu to tylko prawdziwego ;)

 

czpieniu1, spoiler da rade pomalowac ale tak jak pisalem, wpadnie dokladka pod zderzak z przodu z carbonu niemalowanego wiec spoiler tez raczej zostanie niemalowany zeby zostal balans miedzy przodem i tylem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewalem sie tak dobrego odbioru wiec jestem mile zaskoczony :P

 

W planie pare rzeczy jeszcze do zrobienia ale wszystko jak zwykle w zamierzonym kierunku.

 

Co do dokladki pod zderzak - nie jestem zadowolony z jej spasowania... Troche brakuje jakosci i przede wszystkim wytrzymalosci , tzn zeby pasowala w miare do zderzaka trzeba bylo ja troche ponaciagac, a wtedy otwory na sruby zaczely same sie "rozjezdzac" na fasolki... Dlatego tez nie wroze zbyt dlugiej przyszlosci dokladce przy tej glebie.

Dostepne sa tutaj

http://www.ebay.co.uk/itm/300821151348?ssPageName=STRK:MEBOFFX:IT&_trksid=p3984.m1427.l2649

Dodam tylko ze jest opcja zrobienia oferty cenowej, mi zaakceptowali 165USD. Niestety koszta wysylki i tak sa wg mnie sztucznie zawyzone wiec rachunek w sumie robi sie spory.

 

Kiedys pokazywalem kierownice BBS ktora ma zagoscic w aucie, ale ostatnio wpadlo mi cos chyba bardziej klimatycnzego, tylko nie wiem jak bedzie pasowac do e36

 

e30dtmwallpapersm315.jpg

 

Co prawda nakladka nie jest Formel Indianapolis, tylko Zendera, ale sama kierownica to italvolanti.

 

724215971644x461kierown.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica strasznie mi sie podoba, ma klimat, ale tak jak pisalem - nie wiadomo czy bedzie pasowac we wnetrzu auta. Wszystkie kierownice mam w polsce, wiec przymiarka bedzie jak wroce, mam jeszcze ta z e90 M3, ktora byla zamontowana w białej coupe. Akurat kierownica to odlegly plan wiec na razie nie ma co o tym rozmyslac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...