Skocz do zawartości
Broder

[E36] Broder ///M3 Sedan Estoril Blue

Polecane posty

Wlepa na zderzaku i klapka wlewu dla mnie zbędna, rozumiem miała być oklejka całego auta. Poza tym miło się ogląda ten samochód. Nie wiem czy wcześniej wspominałeś więc zapytam, stacjonujesz już na stałe w Polszy?  8)

Tak, jestem juz w polsce od ponad 2 lat wiec chyba tak juz zostanie ;)

Co do chotowej... jestem na syndykacie prawie od zawsze i jakos zawsze mialem ciezko trafic na germanfesty :P

Byc moze w przyszlym roku uda sie wybrac, ale musze ogarnac auto bo kuleje jesli chodzi o stan lakerniczy. Ja mam tego swiadomosc bo auto kupilem od zwyklej uzytkowniczki auta, a nie pasjonata czy innego kolekcjonera/znawcy tematu. Poza tym do czasu zakupu touringa, emka sluzyla mi jako daily.

Ogopnie na pomysl wystawienia emki z dziupli wpadlem na tydzien przed raceism, wiec bylo to intensywne 5-6 dni robotek recznych przy emce.

Do auta na pewno wpadnie jeszcze troche racingowych gadzetow, mysle niewpisujacych sie niestety w gusta wiekszosci, ale to nie jest typowy gierman. Ma byc racingowo i oryginalnie

Tutaj tez temat zarosl pajeczynami :D 

Mathew, nie wiem czy twoje pytanie z 2016r aktualne, ale chyba nie masz juz m3 :D w razie co carbony robilem sam ;) 

Emka nadal ze mna i ma sie dobrze ;) W 2017 roku standardowo odwiedzila jeden zlot czyli Raceism

image-196.jpg26198639_1727718197298452_74170775293151

DSC_3896.jpg 

IMG_0315.jpg

20170710_101003.jpg 

Jedyne zmiany jakie zaszly to klapka wlewu w kolorze wrocila na miejsce i udalo sie dorwac (co prawda uzywane) tarcze z M3 E46 CSL 345mm ktore zastapily poprzednie tarcze 337mm z insigni

20170122_153015.jpg
 20170122_153625.jpg

Nie ma takiej opcji! W UK ceny M3 E36 poszly tak w gore , ze przekladka to tylko strata wartosci.  Pomijam juz ze nie widze zadnego racjonalnego powodu zeby robic przekladke. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Wróć na stronę główną forum

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.