Skocz do zawartości

[E36] Broder ///M3 Sedan Estoril Blue


Broder

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jestem juz w polsce od ponad 2 lat wiec chyba tak juz zostanie ;)

Co do chotowej... jestem na syndykacie prawie od zawsze i jakos zawsze mialem ciezko trafic na germanfesty :P

Byc moze w przyszlym roku uda sie wybrac, ale musze ogarnac auto bo kuleje jesli chodzi o stan lakerniczy. Ja mam tego swiadomosc bo auto kupilem od zwyklej uzytkowniczki auta, a nie pasjonata czy innego kolekcjonera/znawcy tematu. Poza tym do czasu zakupu touringa, emka sluzyla mi jako daily.

Ogopnie na pomysl wystawienia emki z dziupli wpadlem na tydzien przed raceism, wiec bylo to intensywne 5-6 dni robotek recznych przy emce.

Do auta na pewno wpadnie jeszcze troche racingowych gadzetow, mysle niewpisujacych sie niestety w gusta wiekszosci, ale to nie jest typowy gierman. Ma byc racingowo i oryginalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 1 rok później...

Tutaj tez temat zarosl pajeczynami :D 

Mathew, nie wiem czy twoje pytanie z 2016r aktualne, ale chyba nie masz juz m3 :D w razie co carbony robilem sam ;) 

Emka nadal ze mna i ma sie dobrze ;) W 2017 roku standardowo odwiedzila jeden zlot czyli Raceism

image-196.jpg26198639_1727718197298452_74170775293151

DSC_3896.jpg 

IMG_0315.jpg

20170710_101003.jpg 

Jedyne zmiany jakie zaszly to klapka wlewu w kolorze wrocila na miejsce i udalo sie dorwac (co prawda uzywane) tarcze z M3 E46 CSL 345mm ktore zastapily poprzednie tarcze 337mm z insigni

20170122_153015.jpg
 20170122_153625.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...