Skocz do zawartości

[E36] Broder ///M3 Sedan Estoril Blue


Broder

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nowy raryt - listwy z a'la carbonem do sedana. Ponoc jest to wersja dla M3 LTW, ale ze takie M3 w sedanie nie wychodzilo, to sa to listwy indyvidual
Sam nigdy wczesniej nie widzialem tego rodzaju listew do sedana ;)

IMG_9727.jpg

IMG_9729.jpg

Jeszcze nie wiem czy je zaloze, bo mam ori M3 w lepszym stanie, lecz pod wzgledem unikatowosci nowa opcja jest na pewno lepsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Maly UP przedwiosenny

Od ponad roku mialem supersprinta koncowego w garazu ale nawet go nie rozpakowalem. Na probe bedzie zalozony zeby zobaczyc jak zagra caly uklad supersprinta , xpipe z koncowym. Jest to byly uklad Tomka, niestety ostatni wlasciciel Tomkowej 'emki' odcial koncowki dtm i dospawal proste lufy... Na szczescie koncowki dtm zachowal i je tez mam. 

DSC_0082.jpg
 
Do tego tylny zawias wlasnie wyjechal, a zamontowany jest ori m3 , ciekaw jestem jak to siadzie   :lol:
Caly zawias HSD zostal sprzedany a w jego miejsce wjedzie cos innego :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kazdym razem jak otwieram mysle "co on tu nawywijal, przeciez tu juz nic sie nie da na lepsze zmienic", przegladam relacje i jednak DA SIE :D Jeden z 3 najlepszych kocurow w e36, raz jeszcze: jak e36 nie wzbudza we mnie jakichs ochow i achow to ta WYMIATA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Airride nie bedzie na pewno wiec mozecie spac spokojnie ;)

Wydech juz na aucie, poki co nie jezdzone wiec nie wiem jak bedzie pod obciazeniem, a na wolnych obrotach brzmi troszeczke inaczej. Przy wkrecaniu na luzie brzmi podobnie, ogólnie glosno.

 

Do polski zjechalem prawie rok temu i caly czas tu siedze. A przekladka... po co? Zeby pozniej sluchac ze to przekladaniec? Juz nie wspomne w razie gdybym chcial sprzedac, nie dosc ze u nas bede sluchal ze to angol przekladany to i w uk tez sie nie sprzeda. Na razie mi sie nie spieszy wiec czekam na rejestracje anglikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk też miał przekładańca i nie było marudzenia :P a piniondz wziął okrutny za niego :P zależy ile chcesz jeździc po Polsce, jak weekendowe wypady to zostaw tak jak jest,jeśli jednak co dziennie i dużo to dla własnego bezpieczeństwa bym przekładkę zrobił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio ja nie mam cisnienia na przekladke, jezdzi mi sie bardzo dobrze angolem u nas ;) Wyprzedanie na trasie tez ogarniete, po prostu zostawiam sobie wiekszy odstep od auta ktore bede wyprzedzal, wtedy nie musze sie mocno wychylac. Jest czym depnac wiec zdaze nadgonic ten dystans przy wyprzedzaniu, co innego gdyby to byl jakis passat 1,6 :P

Zawsze i wszedzie jest tak, ze jak cos jest zabronione, a pozniej zakaz sie znosi to nastepuje na to wielki BOOM! Tak bedzie u nas z anglikami. W Niemczech od dawna mozna rejestrowac auta RHD i tam rynek anglikami nie jest zasypany... 

Poza tym strone wczesniej pokazywalem moje daily e46, dlatego Emka bedzie wiecej odpoczywac, ale w sezonie pewnie troche km, a raczej mil :D zrobi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...