Skocz do zawartości

[E36] Broder ///M3 Sedan Estoril Blue


Broder

Rekomendowane odpowiedzi

A ktore jezdzi lepiej?:-D

Nie ma co porownywac. M3 to M3 , dzikie i szybkie. Rx8 porownal bym do 328, moze troche lepiej sie odpycha ale trzeba krecic wysoko, z tym ze jazda na niskich obrotach dla tych aut nest niezdrowa bo maja przelozenie 3:1 n czyli jak krecisz 9k rpm na liczniku, to w rzeczywiste obroty silnika wynosza zaledwie 3k ;)

Obrotomierz wyskalowany do 10k , przy zblizaniu sie do czerwonego pola jest seryjny gong ostrzegawczy cos jak shift light ;)

Jaram sie tym autem bo kosztowalo grosze, a jest na prawde fajnie wykonane, wyposazone i dobrze sie prowadzi

 

 

20131124_143553.jpg

 

20131125_222137.jpg

 

20131125_222118.jpg

 

Czarne emblematy i venty na blotnikach to oczywiscie juz moja sprawka, low budgetowe tjuningi ;)

A co do swapa to znajomy co mial 2 x rx8 cos wspominal ze robia do mazd mocowania silnika 2.6 z audi i to jest ponoc popularny mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w mieście lata taka z 1,8T, tez wlasnie kupiona za grosze, a druga kolegi typa, z ori silnikiem, i ponoc silnik bez zarzutu, ale trzeba pilnowac oleju - wiadomo, taka budowa ze olej zjada, no i kolejna sprawa to wymiany oleju, ktore poprzez budowe są znacznie bardziej skomplikowane i albo zmienianie oleju na 2 razy, albo rozbieranie połowy auta i czyszczenia jakichs komór ręcznie - ale można, można o to dbać i się tym cieszyc.

 

 

ale koomu by się chciało :mrgreen:

 

 

flagi wyglądały nie głupio, jakoś takie mody, ktore normalnie uznaje człowiek za "tanie" to tutaj, widząc całokształt, wrzucone graty + mając świadomośc ze to autentyczne M3 mają inny klimat :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna RX8! Paseczki i inne naklejki mi się nie podobają. Szkoda że w Polsce trzeba pracowac pół roku na takie auto a w Anglii dwa tygodnie...

 

olać Anglię ,w Australii zarobisz w miesiąc na m5 e34 :wytrysk::wytrysk:

 

Widziałem jak rx8 dostaje lanie od astry 1,6 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli RX sie posypie to trudno, zezlomuje. Na pewno nie bede probowal swapowacbo po pierwsze nie mam na to tutaj warnkow, po drugie kazdy grosz wsadzony w Mazde nigdy sie nie zwraca, w przeciwienstwei np. do M3. RX dostala nowe xenony 10000k i ledy w postojowki co by odswierzyc wyglad :mrgreen:

 

x2tk.jpg

 

Back to the game, wydeszek pospawany + dorobiony custom wieszak katalizatorow (wersja dla aut obnizonych :lol: ) zamiast oryginalnego ktory zawsze blokowal sie na hopkach.

 

35mp.jpg

 

9519.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz u mnie maga plus. mimo iz jesteś mega zwiazany z rejsizmem nie masz wielkiej naklejki na szybie którą teraz każdy się jara jak reksio miska mleka.

Co do auta totalnie mój styl kolor spojler felgi obniżenie wnętrze wydech, jestem mega fanem tego auta.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz u mnie maga plus. mimo iz jesteś mega zwiazany z rejsizmem

 

gwoli ścisłości - to jeden z założycieli RCSM ;)

 

Super ciesze się Spleszer tez nie wozi na szybie tej pedalskiej naklejkia też jest założycielem tego forum i też ma tu plusa.

 

Idac za trendem teraz każdy z forum Syndykatu na podszybiu naklejke syndykat powinien miec

 

MAG :roll::oops::mrgreen::wink::lol:

 

pozdro

 

tu sie zgadam z hajtekiem. w auto wpakowane wiadro złota a wydech bez kwasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za ooinie panowie.

Filmik jak filmik. Pare ujec w sumie sam dopiero testuje lustrzanke i operowanie jej przez telefon ;) fajny bajer i znacznie ulatwia filmowanie.

Co do spawania to niestety jakie warunki taka naprawa. Nie jestem na stalym ladzie gdzie wszystko jest dostepne lraktycznie od reki. Jest to mala wysepka gdzie mozliwosci sa bardzo ograniczone. Pisalem juz kiedys o tym ale moze nie kazdy czytal ;) Wole naprawe w taki sposo, niz zeby emka stala caly czas niejezdzona, bo darla sie przez to strasznie i nie dalo sie jezdzic. Poza tym druga flansza juz zaczela powoli pekac wiec niewiele rakowalo zeby wydech calkiem spadl lub polamalo kolektory wydechowe.

Caly czas poluje na de-cata supersprinta mimo ze to nie jest zbyt polecana operacja do b32. Ori katy ciezko czyms zastapic zeby nie bylo strat.

 

A co do naklejki to chyba tak jest z reguly, ze zalozyciele nie bardzo sie afiszuja. Czy to na cultcie, syndyku czy rcsm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do naklejki to chyba tak jest z reguly, ze zalozyciele nie bardzo sie afiszuja. Czy to na cultcie, syndyku czy rcsm.

założyciel culta oddał forum młodszym.

A co do rajsizmu nie będe sie wypowiadał bo sie rozpeta wojna ;) i nie bedzie to wojna północ południe :-P .

masz fajna furmane jak juz mowilem podoba mi sie przednio na best of zwróciła moja uwagę niesamowicie prezentacji nie słuchałem bo nie wiem jakoś konwers prowadzony z toba nie złapał mnie za ucho ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...