Skocz do zawartości

[E36] Broder ///M3 Sedan Estoril Blue


Broder

Rekomendowane odpowiedzi

Enkei 17"

Zaciski maja takie progi ktore mozna jeszcze zebrac , dzieki temu mam ok 33,5mm na grubosc tarczy

Niestety przez gruba tarcze musialem tez zebrac 1,5mm nowego klocka ;)

 

Serwo zostaje seryjne, rozmawialem o tym z Leo (serwis bmw) i mowi ze nawet zwykle serwo by wydolilo bo tloczki sa malej srednicy, a emka ma i tak troche wieksze.

 

Taka sytuacja + w koncu zalozone Goodridge na razie tylko na przod.

 

3e0i.jpg

 

Calosc jeszcze slabo hamuje, pojezdze pare dni i ponownie odpowietrzymy uklad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adams, plyn czeka juz od paru tyg i jest dot 4 ale ma wyzsze temp wrzenia nic dot 5.1 - motul rbf 600

odpowietrzanie na raty ze wzgledu na brak czasu a i po jezdzie wiecej powoetrza moze zleci. Tyl przewody beda zakladane na dniach, a przy okazji test czy tylne zaciski z 135i podejda.

 

2 dni po zalozeniu eckenow :P

 

4xhj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moral jest taki ze w tym tygodniu mam mega pecha.. Jadac po nowe eckeny i na zmiane opon odpial mi sie klips trzymajacy chlodnice do pasa przedniego i visco stracilo wszystkie smigla, standardowo uszkadzajac chlodnice. Niby uszkodzenie nieduze ale nie wiem czy da sie ja polatac, a ze czeka mnie trasa na wyspe to wolalem zamowic nowa. W drodze jest chlodnica Hella/Behr i smiglo BMW. Mam nadzieje ze chlodnica oleju nie dostala, ale jak na razie jest sucha, nie wiem jak bedzie gdy dostanie cisnienia.

Jutro zakladam manele i wieczorem lece na Mapeta, ale auto bedzie mega uyebane, a byl plan na polerke... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek odebralem chlodnice, szybki montaz i szykowanie na zlot Mapeta. Przy okazji wpadly nowe gumki na przod zapowiadane wczesniej 205/35 a w momencie gdy wulkan naciagal oponki, ja szybko jeszcze skrecilem gwincik o 2 zwoje ;)

Droga z Kepna do Belchatowa to jakis dramat! Eckeny polegly, felgi obite i podziargane o koleiny + dosyc sporo nowych sznyt na podwoziu.

Na Mapecie auto zostalo nagrodzone w kategorii performance

 

Jakas tam fotka z lasu ;)

 

4zoz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wolnych obrotach jest cisza, przy lekkim wciskaniu gazu tez, ale przy gwaltownym to strasznie drze jape ;)

 

Jeszcze przed weekendem odebralem kierownice z szycia - 3 nici, cala w alcantarze, szyta na wzor kierownicy BMW Performance z e9x, do tego mieszki recznego i biegow tez w alcantarze, przeszyte czarna nitka jak oryginalne mieszki

Zaluje tylko ze nie zostala poszerzona, bo alcantara w stosunku do zwyklej skory jest strasznie chuda i kierownica wyszla dosyc cienka

 

1tqh.jpg

92xe.jpg

 

W drodze na Mapet The Best Of

 

hwmq.jpg

 

Prezentacja

 

smon.jpg

 

Nagroda w Performance

 

66cx.jpg

 

i las ;)

 

37is.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...