Skocz do zawartości

[E36] Broder ///M3 Sedan Estoril Blue


Broder

Rekomendowane odpowiedzi

mój scorpion to był pierwotnie dtm, al enie moglem na to patrzec, wleciały proste koncowki a te śmieszne scorpionoskie gdzies powinny być

 

wiec wiesz.... skoro jednemu podoba sie corka a drugiemu teściowa i obaj moga byc zadowoleni, można pomysleć o jakimś dealu :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

moze zdjecia ladne, auto fajnie wyglada.. na zdjeciach :P Nie ukrywam od samego poczatku ze lakier jest do zrobienia, a z przedniego zderzaka zaczal schodzic mi klar :shock:

No ale co zrobic, lakier to kwestia czasu... predzej czy pozniej sie ogarnie ;)

Puki co, taka sytuacja - zestaw naprawczy ze stanow, ktory powinien byc dolaczany dla kazdego kupujacego m3 ;)

 

img6402ex.jpg

 

img6405q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanosa myslalem ze bedzie ogarnial Lato lub Dakic, osoby ktore polecane sa na M Forum, ale ze kupilem zestaw regeneracyjny to robote zlece Leo, ogarnia tematy a jest na miejscu i mam nadzieje ze jeszcze costam wybada co trzeba poprawic/naprawic.

Jest juz tez kolejny manel odebrany, pewnie wywola tutaj dyskusje ale od razu mowie ze puki co bedzie wsadzony na sztuke, ale auto bedzie hamowane przed i po roznych modyfikacjach tylko musze rabat zalatwic na hamownie ;)

20130604173453.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanosa myslalem ze bedzie ogarnial Lato lub Dakic, osoby ktore polecane sa na M Forum, ale ze kupilem zestaw regeneracyjny to robote zlece Leo, ogarnia tematy a jest na miejscu i mam nadzieje ze jeszcze costam wybada co trzeba poprawic/naprawic.

Jest juz tez kolejny manel odebrany, pewnie wywola tutaj dyskusje ale od razu mowie ze puki co bedzie wsadzony na sztuke, ale auto bedzie hamowane przed i po roznych modyfikacjach tylko musze rabat zalatwic na hamownie ;)

Obrazek

 

jeżeli to ten to widziałem, że już jakiś czas wisiał na allegro, cały czas miałem go w obserwowanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś w okolicach 2500, możesz mi na PW napisać ile chodzą tego typu rzeczy w UK ?

ÅAT DA FAK?? :shock:

Cos musiales pomieszac ;) znalazlem takie cos

http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-2x-vanos-beisan-systems-bmw-m3-i3264521512.html

fakt ze to same uszczelki, ale cena nie jest przerazajaca.

Nie jest tajemnica ile to kosztuje, bo wystarczy wejsc na strone Beisan systems - komplet jak moj z narzedziem do zaciesniania lozysk wychodzi 180$ + wysylka, ja caly zestaw odkupilem troche taniej juz od goscia w uk - kupil do swojej z3m, ale sprzedal auto przed regeneracja i najzwyczajniej nie bylo mu to potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ale mam wymowke - jeszcze nie spalem i jestem po 14h pracy :mrgreen:

Tak, to jest ten airbox o ktorym mowisz. 2500 to byla cena o ktorej gosc marzyl bardzo dlugo, niestety (dla niego) w koncu ludzie sprowadzili go na ziemie i kupilem go za mniej niz polowe tej kwoty.

W uk znalazlem firme ktora robi takie airboxy w kwocie ok 350GBP nowki, ale bez trabek, wiec zostaje rzezbienie czegos z wlokna, albo montaz swoich ori. Ceny na ebay airboxow z trabkami z wlokna, lub tez airboxow bez trabek oscyluja w granicach 300-400GBP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny kierunek modyfikacji, bardzo mi odpowiada ta przebudowa.

Mam nadzieję, że airbox się spisze. Jedno jest pewnie dźwięk będę świetny.

 

p.s.

Kiedyś w GSXRze założyłem "skarpety" na gaźniki, nie wiem jaki był improvment,

ale przy pełnym otwarciu przepustnicy odgłos wydobywający się spod baku

zatykał uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcial bym zachowac przeplywke ale wtedy taki kolektor na pewno nic nie da, z drugiej strony jak widac ma kawalek alu rurki doklejonej zeby mozna bylo wlasnie przeplywke montowac. Auto bedzie hamowane w ecu project przed modami wiec pogadam z chlopakami jaki maja na to pomysl.

Co do itb w m52 to nie skonczylem choc bylem na finiszu. Sytuacja byla taka ze przed samym ukonczeniem projektu wyjechalem na wyspe, a pozniej przylecialem na urlop do PL i auto sprzedalem bo byla juz emka na zastepstwo. Caly zestaw z tym itb przygotowany pod m52 odsprzedalem pewnej osobie wiec mam nadzieje ze w koncu zacznie to jezdzic, choc szkoda ze nie w moim aucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...