Skocz do zawartości

[E36] RESO M3 E36 CONVERTIBLE


RESO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 miesiące później...
u NAS ten znaczek bardziej zalatuje tandeta niz prestizem

 

Sorry że odgrzewam, ale jakieś chory kompleksy widze u niektórcyh na forumie sobie hodujecie.... :evil:

 

NIe widze powodu, żadnego powodu, żeby właściciel czegoś tak wyjątkowego jak M3, M5 czy M6 miałby się wstydzić mieć znaczek na klapie.

Wyjątkowe auta wymagają wyjątkowego traktowania i respektu, i dla mnie taki znaczek na takim aucie to po prostu duma !

A pospólstwo uliczne niech podziwia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dawno mnie tu nie było :mrgreen:

 

JA mam gwint od zwykłej e36, różnica polega w mocowaniu.

W M3 stabilizator mocowany jest do kolumny persiego :mrgreen: (a amory z normalnego gwintu nie mają takiego mocowania), a w zwykłym e36 mocowane są do wahacza.

Tak właśnie jest u mnie, krótki łącznik i przykręcony do wahacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

NIe widze powodu, żadnego powodu, żeby właściciel czegoś tak wyjątkowego jak M3, M5 czy M6 miałby się wstydzić mieć znaczek na klapie.

Wyjątkowe auta wymagają wyjątkowego traktowania i respektu, i dla mnie taki znaczek na takim aucie to po prostu duma !

A pospólstwo uliczne niech podziwia 8)

 

Wyjątkowe auta to powstają na tym forum. Emki to produkcja seryjna... Jak miałem oznaczenia na aucie to większość zaczepiających pytała czy prawdziwa. Niestety w naszym

kraju te oznaczenia to wg mnie obciach i jeszcze długo tak będzie.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem oznaczenia na aucie to większość zaczepiających pytała czy prawdziwa.

 

Zawsze sie pytaja, mnie tez sie pytaja, a nawet niektórzy twierdzą ze powinienem mieć jakies kratki na błotnikach hehehe

Wiekosc pyta, bo chce pogadac i dowiedziec sie czegos ciekawego.

 

Niestety w naszym

kraju te oznaczenia to wg mnie obciach

 

Juz pisalem, ze jakies dziwne kompleksy hodujecie tu na forum, zauważylem je wczesniej, i to tworzą je ci co upadabniaja auta do M.

Obciach to robienie 520 na M5, M5 nie ma powodu, zeby nie mialo znaczka.

 

Temat ściagania znaczka dotyczy tylko wyłącznie beemkowiczów.

Pospólstwo motoryzacyjne nie kuma co oznacza znaczek 540 czy 330.

Patrza na znaczek 540 i mówią że silnik ma 2.5 litra. 90% ludzi nie ma pojęcia co oznacza jakis znaczek ///M5.

Palant poganiajacy beemke bez znaczka, bedzie poganial tak samo M5, wiem co mówie hehehe niejeden diesel mi miga długimi po mieśce.

Dlatego totalnie nie widze obciachu ze znaczka.

 

Znaczy zauwazylem, ze o obciachu mowia ci, ktorym zalezy zeby nie miec znaczka, bo nie maja sie czym pochwalic, a dokladniej kryją sie z tym co tam maja albo i nie mają.

Ale ze przelewaja ten klimat na Mkowiczów, to niedobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...