Skocz do zawartości

[E36] pawele36 330i


pawele36

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Dobra, folia z szyb zerwana, pro germanski krzyż zerwany, progi boczne założone, lampy z tyłu zalozone i przedni zderzak pomalowany, opony przod zmienione :lol: 1 zdjęcie robione kalkulatorem z opcją robienia słabych zdjęć. (roznica technologii, nokia 6510/ zdj nr 2 - samsung galaxy s2 :lol:) Obecna wersja enduro z idealnym spasowaniem nadkola i opony z przodu zostanie aż do wiosny i lakierowania całej budy. Całość jak narazie wypolerowana i wywoskowana. Samochod zapada w sen zimowy, pozdro

 

20121010y.jpg

 

img0148dk.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przesadziłes z roznica długosci koncowek wydechu :wink:

 

ogólnie coś te końcówki przykrótkie :-D

 

z wydechem były cyrki, ale to mało ważne.. i tak będzie składany nowy kompletny. Końcówki są przespawane bo po wymianie zderzaków, nie weszły w dyfuzor :lol:

 

Jest dobrze :wink: Bardzo dobrze,że pozbyłeś się tej foli :wink:

 

zaczyna nabierać kolorów, działaj dalej i pytaj śmiało o rady w przetartych już szlakach forumowych e36 :-P

 

pozdro!

 

 

dziękuje bardzo! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc08030resize.jpg

 

no jakoś 38 cm różnicy :lol::lol: zdjecie po odbiorze od chłopaków z http://www.groupeaie.pl/ . Po wymianie zderzaków i przespawaniu końcowek długości się nie zmieniły, Około 1 cm różnicy między prawą a lewą :!: Więc nie ma w tym żadnej przesady.

 

Do starego zderzaka seryjnego było ok, teraz są za krótkie- NORMALNA RZECZ :!:

Po drugie zdjęcie ma na celu pokazanie ZMIENIONYCH LAMP TYLNYCH, tak jak jest w opisie, Wydechem zajme się jak skończe z lakierem i wnętrzem..

 

PS. A kostka równo ułożona? :lol::lol:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dla mnie za czorno z przodu :)

Widać ze działasz konkretnie i to mi sie podoba.

 

Dzięki Utaś ;) tak miało być z tym przodem ;)

 

ale to auto przechodzi metamorfozę, jestem na tak :!:

 

dzięki ;)

 

dobrze idziesz do przodu,auto w zimie nie jezdzi?

kolor zostanie ten sam?

szacun za wklad i poswiecenie,no i trasy Francja-Polsk :twisted::drive: a :)

 

Auto jeździ w zime i tras już nie będzie robiło z fr do pl i odwrotnie. Powiem Ci że z kolorem się zastanawiam cały czas.. Raczej ten sam, a poza nim choruje na avasblue..

 

dobre zmiany, ale z przodu faktycznie za czarno , lepiej chyba bylo by gdyby wpadly krzyze i przeslona na soczewke + dymione tyc'e

 

Co do felg to jak przestalem lubic czarne rotory bo sie gubia i pomniejszaja felgi, tak ten setup sznycli z rotorem na rancie robi mi dobrze zawsze

 

Co do lamp.. Miało to wyglądać tak jak wygląda czyli mega czarno.. Mi się to podoba ;) troche indywidualizmu od siebie.. ;p co do felg, czarny rotor i czarny lakier jakoś mi się nigdy nie podobał.. Srebrny i jego odcienie jedynie jeżeli chodzi o felgi.. to nie jdm i z kolorami felg kombinować nie bede ;) ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Regeneracja sprzęgła by Radzikowski + obicie organiczna powłoką.

 

94648238043793873128913.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

98380338043796873128614.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

93129238044011539773863.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

98421938043949206446749.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Nie wymieniałem sprzęgła na nowe bo kasa za regeneracje wręcz śmieszna i jak za bezcen ;)

Poza tym auto spada na drugi plan i za dużo się z nim dziać nie będzie bo w Listopadzie zostaje tatą :mrgreen: dziś poprawiam negatywy z tyłu i gwint idzie w dół.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...