Skocz do zawartości

[E36] pawele36 330i


pawele36

Rekomendowane odpowiedzi

Mega dobrze wygląda ale... zmień ten kolor rotorów na srebrny i kierunki bo jest mega słabo... Już nie nazwę tego inaczej bo znowu powiedzą, że się czepiam :-P

To w sumie dobrze, ze się czepiasz bo kierunków szukam tylko ori są dla mnie za jasne, myśle na pomarańczowymi a dymionymi, Wiec masz racje. Rotor w tym roku zostaje taki- w przyszłym pewnie pójdzie w srebro :) aktualnie szukam lakiernika który by poprawił auto- ostatnio ściągnąłem zderzak przedni i spotkała mnie zła informacja- mimo próśb o spinki użył kleju, wkrętów i innych wynalazków Wiec wszystko jeszcze raz do rozebrania musi isc :( dramat ogólnie, nie znam dobrych lakierników w okolicach Kwidzyna którzy by to zrobili Wiec będę musiał się rozejrzeć w stronę 3miasta pewnie.

 

Wygląda agresywnie!podoba mi się całokształt

 

Pozdro

 

Dziekuje Marek :)

 

Typowy sportowiec,bardzo mi się podoba...

Na Tor z nimi...iiiiii chyba nie muszę kończyć....OGnia....

Pozdro

Dzieki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

A masz może zdjęcie z montażu uchwytów rolety do podsufitki. Wchodzą w podsufitkę czy jakoś tak? Powoli zbieram zestaw do mojego coupe i niechciał bym stanąć z powodu błahostki.

 

 

Zdjęć nie mam, ale ogólnie bardzo proste- z prawej i lewej strony je wsuwasz i wskakują tylko w jedno miejsce. Zrobiłbym Ci zdjęcie ale nie mam auta do końca miesiąca bo coś tam się robi aktualnie, ale o tym później ;) myślę że sposób montażu znajdziesz w internecie chociaż nie szukałbym- odchylisz sufit i będziesz widział gdzie je wsunąć :)

wygląda świetnie, strasznie mi się podoba :D

nic dodać nic ująć

 

Dziękuje, ale uwierz że roboty to jest bardzo dużo przy niej jeszcze.. never end story :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Nie widziałem tego auta na żywo ale patrząc po fotkach to te siedzenia słabo wyglądają :?:/

No vadery to to niestety nie są, ale nie zapłacę tyle za fotele ile sobie aktualnie życzą. Wg mnie te fotele są gorsze od vadera ale od sporta wyglądają lepiej ;) wnętrze po prostu było w złym stanie coś trzeba było z nim zrobić, może kiedyś kupię- nie mówię ze nie, ale muszę z zewnątrz ja dopracować najpierw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No vadery to to niestety nie są, ale nie zapłacę tyle za fotele ile sobie aktualnie życzą. Wg mnie te fotele są gorsze od vadera ale od sporta wyglądają lepiej ;) wnętrze po prostu było w złym stanie coś trzeba było z nim zrobić, może kiedyś kupię- nie mówię ze nie, ale muszę z zewnątrz ja dopracować najpierw :)

Ja rozumiem że Vadery kosztują ale już bym naprawdę wolał kupić sporty niż takie montować ale skoro tak chciałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...
Dnia 18.05.2017 o 10:14, pawele36 napisał:

Miałem sporty ;) średnio mi się podobały, No po prostu rzecz gustu i miałem świadomość ze opinie będą podzielone.. a na syndykacie negatywne ðŸ˜

Moim zdaniem nie najgorzej. Wiadomo, że vadery są topem topów i każdy szanujący się German powinien je mieć, ale warto poszukać chyba czasem czegoś innego.

#wszystkietakiesame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...