Skocz do zawartości

[E30] ///ESIU "KRET" 3xxi


dahrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

raczej s50 nie bedzie, robić coś dla miecia już mi się zdeka znudziło

najprędzej m54, nie wystarczy ??

 

nie pitol, albo grubo, albo wcale, only S50 :mrgreen:

 

ja bym wolał poczekać , odłozyc troche kasy i jakies s50 tam włożyc :-P jedyny sluszny silnik :-P

 

mówi to były właściciel e30 z S50, więc ściemy nie wali :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam szczerze że mocno rozważam paski na boku, ale nie takie jak na białej

gdzieś widziałem na czarnej takie paski siwe i w innym krztałcie niż na białej, tylko nie wiem gdzie takie zdobyć hmmm... jakies sugestie ?

 

 

 

a gdzie tą galerie SMERFA znajde ?? bo nie jestem w temacie ostatnio :oops:

 

 

s50 odpada, po co mi ? przecież i tak tego nigdzie nie wykorzystam a robić coś pod publike mówie stanowcze NIE

w zupełności mi wystarczy m54 z wydechem z kwasu co by miało ładne pi@rdolnięcie i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo to za***iscie ze są w aso, musze to mocno przemysleć, ma ktoś jakieś foto jak to wygląda? kiedys tylko widziałem wiem ze mi się bardzo podobały ale to było kiedyś

 

jak by nie było kret wyglada mistrzosko Hajtek odwalił naprawde kawał dobrej roboty, jednak po mojemu coś na tym boku brakuje @#$%$^@&*@!$%^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ile kosztuje SWAp na M54??? i raptem 230KM. Wkłądając M50B25 masz tych koni mniej, ale kasy dużo dużo mniej wydanej. Czyli wniosek jest taki, ze wydane PLny w porównaniu do głupiej M50 to grubo przepłącone Konie. Pakuj V8 :D Przynajmniej kasa nie pójdzie w drogie konie, a raczej w mocne i dające uśmiech ogiery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem gdzie takie zdobyć hmmm... jakies sugestie ?

 

Oczywiście, porozmawiaj z Santino, on robił na zamówienie paski do swojej e46 u jakiegoś znajomego, wykonanie i jakość pierwsza klasa (jeśli w ASO nie będzie lub nie będą takie jak chciałeś).

 

Moim zdaniem swap na m54b30 jest trochę za drogi w stosunku do m52b28, a przepaści nie ma. Czy ktoś kumaty mógłby napisać jaka jest mniej więcej różnica w cenie swapa obu tych silników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem swap na m54b30 jest trochę za drogi w stosunku do m52b28, a przepaści nie ma. Czy ktoś kumaty mógłby jaka jest mniej więcej różnica w cenie swapa obu tych silników?

No własnie chodzi mi o tą przepaśc przy wydanej kasie. W stosunku do M50 to już wogóle worek kasiory :D

A Vałka radości daje co nie miara :D Na naszych drogach i tak ciężko te 100 kuni wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...