Skocz do zawartości

E30 Design Edition "SMERF" by Przemek


wally

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem jak za takie wyposażenie i stan - warta swojej ceny

 

Kolor "cukierkowy" ale w połączeniu w shadow'em komponuje się świetnie, będą z tego auta "LUDZIE"

 

Czyżbym kupił dobre autko i to w takim wieku...

Pół roku później i będzie jak nowa,lepsza,szybsza,piękniejsza... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

ja rownież powtórze że te wnętrze jest tak wyjebane że ruszenie tego powinno konczyć sie na takim VADERZE

Obrazek

 

Ps mozna na pw albo tu, jesli nie tajemnica, ile was wyniosło to cudo?

ogłoszenie jeszcze jest na allegro:) a Wally pisał ze cena nie do zbicia wiec sie dowiesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do MHW, to Dawidek ma czerne w idealnym stanie na sprzedaz

 

tylko tak....przód bedzie czarny, ale z tyłu sam niewiem czy iść po czerni czy czerwieni ;/

 

za dnia wam fotki jutro cykne to sami zobaczycie jak jasne lampy ładnie wyglądają, no i moze dawca zorganizuje Red MHW Home Made dla porównania...

 

dziś i jutro zbieramy info od swaperów...

 

jak padną jakieś terminy będzie można wiedzieć za co się łapać...ale najlepiej bedzie oddać auto na konserwacje nadwozia i podwozia...

 

czekam na info od mathew bo moze zostanie namieżone mt2 w UK.

 

ogłoszenie jeszcze jest na allegro:) a Wally pisał ze cena nie do zbicia wiec sie dowiesz:)

 

przyznaje że łatwo nie było, koleżanka strasznie twardo ustaliła pułap ceny - wiec dalsze negocjacje mogły sie poprostu skończyć odprawieniem z kwitkiem hhee

 

symbolicznie na zbiorniczek Pb zostało opuszczone :wink:

 

Teraz Smerf to "ciamajda" hehe, ale finał zakłada pułap "osiłka" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tym kolorze ciemny tyl powinien byc ok,

 

ja mam czarne auto i jeszcze tej zimy chce zalozyc czarne MHW (by dzidzius)

 

widzialem (chyba gdzies na tym forum) tylne BH w e34 w podobnym kolorze i bylo w pytke

 

zaraz poszukam...

 

(edit)

 

lakier troche ciemniejszy, ale wyglada fajnie :twisted:

 

zdjcie1213d.jpg

 

zdjcie1214.jpg

 

zdjcie1192.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kółko proponujecie do autka?W sumie to pomysł już jest, ale chętnie dowiem się jakie jest Wasze zdanie na ten temat.

 

tylko chłopaki nie wklejajcie dużych rantów bo koło ma mieścić sie w serie błotniki i koła nie mogą się pochylać bo wygląda to jak pokraka - jak np. u Brzytwy - takie coś usłyszałem rano od właściciela

 

 

:-D:-):|:-(:-(:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kółko proponujecie do autka?W sumie to pomysł już jest, ale chętnie dowiem się jakie jest Wasze zdanie na ten temat.

 

tylko chłopaki nie wklejajcie dużych rantów bo koło ma mieścić sie w serie błotniki i koła nie mogą się pochylać bo wygląda to jak pokraka - jak np. u Brzytwy - takie coś usłyszałem rano od właściciela

 

 

:-D:-):|:-(:-(:cry:

 

Wally to jest e30, tutaj się pogodzi zarówno szeroki rant jak i serię błotnik. Don`t worry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszz kuda! Bez opiedalania siem!

 

Słyszałem już sporo o aucie,ale dopiero teraz zauważyłem galerię.

 

Cofam swoje słowa, co do koloru! Myślałem, że to majtkowy blady jak du** błękit,

a tu taka miła niespodzianka. Kolor PIĘKNY i naprawdę INDYVIDUAL!

 

Trzymam kciuki i mam nadzieję, że conieco w niej podłubiemy :twisted:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ładne auto a co do silnika to nie wstawiajcie m54 bo będziecie żałować. gdyż wcale nie jest to szybkie auto.

Ostatnio jeździłem e30 z m54b30 zhamowane na 235KM i 309NM i powiem że przy masie 1200kg strasznie się rozczarowałem i nie zrobiło na mnie żadego wrażenia.Nawet powiem że wolałbym w 100% swoje b28 w tej budzie. Wstawiajcie zdrowe m52 i lekko dłubnijcie a będzie taniej i przyjemność z jazdy będzie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ładne auto a co do silnika to nie wstawiajcie m54 bo będziecie żałować. gdyż wcale nie jest to szybkie auto.

Ostatnio jeździłem e30 z m54b30 zhamowane na 235KM i 309NM i powiem że przy masie 1200kg strasznie się rozczarowałem i nie zrobiło na mnie żadego wrażenia.Nawet powiem że wolałbym w 100% swoje b28 w tej budzie. Wstawiajcie zdrowe m52 i lekko dłubnijcie a będzie taniej i przyjemność z jazdy będzie lepsza.

Czyli, że m52 lepiej jedzie niż m54 :lol:

 

Z jakim dyfrem było to 330i?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki i mam nadzieję, że conieco w niej podłubiemy

 

będziesz miał okazję hehe, choć po tym co zrobiłeś z Kretem, nie wiem czy jeszcze masz ducha BMW :-P

 

plan zakłada wizyte w Twoich progach jutro na oględziny i wstępną ofertę

pamiętaj żeby potrząsnąć kim trzeba by się mt2 znalazł hehe

 

Naprawdę ładne auto a co do silnika to nie wstawiajcie m54 bo będziecie żałować. gdyż wcale nie jest to szybkie auto.

Ostatnio jeździłem e30 z m54b30 zhamowane na 235KM i 309NM i powiem że przy masie 1200kg strasznie się rozczarowałem i nie zrobiło na mnie żadego wrażenia.Nawet powiem że wolałbym w 100% swoje b28 w tej budzie. Wstawiajcie zdrowe m52 i lekko dłubnijcie a będzie taniej i przyjemność z jazdy będzie lepsza.

_________________

 

takie też jest moje zdanie, ale nie ja tu rządze...chyba że Mareczka poproszę o jazdę próbną dla Przemka hmmm....oblookałby osiągi i w1dawcowe wnetrze...hmmm

 

idę dzwonić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodajże 3,15 ,całe auto robione było w AIE Groupe.Ten silnik jest fajny do lansowozu ale do zapierdal...a :roll: brak góry i elektroniczna przepustnica nie zachecają do deptania..Kolektor od m50 pewnie by odmienił ten motor ale wiadomo że nie pasuje :wink: .Moje b28 z kolektorem i lekkim zamachem reagowało na gaz jak dzikie , aż się chciało krecić do odcinki a te m54 to taki jakiś dziadowóz :-D .

Moim zdaniem nie warto przepłacać tyle kasy aby mieć "teoretycznie" mocniejsze m54.

Ps:Po wstępnych pomiarach wyszło że to e30 znajomego do 200km/h ma taki sam czas co moje 1300kg e36 może ze względu na gorszą trakcję-niewiem,nieważne.Wiem tylko że jak wsadzę swoje b28 do e30 to zrobie przeciąg z tego m54.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO ja już sam nie wiem...m54 czy coś innego????????????????????????

To ma być NA PRAWDĘ szybkie auto,miałem ten silnik w e46 i osiągi były zadowalające,liczę że tu z tym motorem będą lepsze.

Moja granica na swap to +/- 10 tyś więc na "s" nie wystarczy....?????

Chętnie wysłucham mądrzejszych i bardziej doświadczonych w temacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być NA PRAWDĘ szybkie auto,miałem ten silnik w e46 i osiągi były zadowalające,liczę że tu z tym motorem będą lepsze.

 

A dlaczego miałyby być lepsze? Ile ważyło Twoje e46? Podejrzewam, że masa była bardzo podobna o ile e46 nie było lżejsze :wink:

 

P.S. e30 cabrio ~1300 kg, e46 330i ~1500 kg, czyli jednak e30 lżejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...