Skocz do zawartości

[E30] Delfin 325i M-Tech II Coupe


Delfinnn

Rekomendowane odpowiedzi

A na 15" będzie już GERMANEM :mrgreen: ? Najs..

 

A konkretniej to jakich kilku podstawowych rzeczy brakuje bo może się nie znam?

 

AZEV-om brakuje polerki rantu, z tyłu MHW bez dwóch zdań, przód BH, blinkery również!!!

 

Kolego nie traktuj mego zdania jako złość czy też zawiść nie wiem... Po prostu te auto bardziej przypomina mi serię niż coś germanowego-a chyba się nie mylę piszemy na forum BMW-SYNDYKAT.pl!!!

 

Żeby nie było-widać, że dbasz o auto i to się chwali, egzemplarz mam nadzieję, że równie piękny jest na żywo w konfrontacji ze zdjęciami a jak wiadomo mtechniki mają często na "wyposażeniu rudą"...

 

 

 

Czyżby powstawała nowa definicja germanstajlu??? Bo wg mnie za chwil kilka dla coponiekórych auto z felgą będzie germanem!!!

 

KUBAN skąd stwierdzenie o malowanych lampach bo nie kumam? Skąd ta teza w ogóle???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie czuje żadnej zawiści i równie dobrze znoszę krytykę... Ale..

 

Tyle, że nie od dziś wiadomo że german to dobre koło, gleba i dopracowane auto. Więc nie wiem czemu nagle wyjeżdżasz z jakimiś MHW albo BH. Nie w każdym aucie to pasuje i nie jest to żaden "must have" - a to, że Ty sobie tak wymyśliłeś to inna sprawa :)

 

Polerkę rantu miał już kolega w M-tech II Coupe białej na tym samym kole i nie chcę tego powielać. Poza tym nie leży mi jakoś polerowany rant w tej feldze więc zostanie w ori malowaniu :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

AZEV-om brakuje polerki rantu

 

 

jak dla mnie to polerka rantu w azevach czy np. borckach b1 to strzał w kolano :roll:

 

Delfinn autko bardzo dobre, wiadomo, że jakby wpadły jakieś fajne skręcane koła to byłoby większe łał, ale całokształt na azevach wygląda bardzo schludnie :-) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

AZEV-om brakuje polerki rantu

 

 

jak dla mnie to polerka rantu w azevach czy np. borckach b1 to strzał w kolano :roll:

 

Delfinn autko bardzo dobre, wiadomo, że jakby wpadły jakieś fajne skręcane koła to byłoby większe łał, ale całokształt na azevach wygląda bardzo schludnie :-) pozdro

 

a moim zdaniem właśnie w azevach , i w tym dokładnie aucie (czarne e30)polerka rantu wyglądała by lepiej niż jest teraz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

AZEV-om brakuje polerki rantu

 

 

jak dla mnie to polerka rantu w azevach czy np. borckach b1 to strzał w kolano :roll:

 

Delfinn autko bardzo dobre, wiadomo, że jakby wpadły jakieś fajne skręcane koła to byłoby większe łał, ale całokształt na azevach wygląda bardzo schludnie :-) pozdro

 

a moim zdaniem właśnie w azevach , i w tym dokładnie aucie (czarne e30)polerka rantu wyglądała by lepiej niż jest teraz :wink:[/quote

 

To akurat nie ulega wątpliwości ale każdy może mieć własne zdanie. Wracając do tematu MHW to E30 w kolorze czarnym w garniturze MT II chyba jest takie coś wskazane i nie bądźmy hipokrytami... gdzie jak gdzie ale w tym zestawieniu to aż się prosi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu MHW to E30 w kolorze czarnym w garniturze MT II chyba jest takie coś wskazane i nie bądźmy hipokrytami... gdzie jak gdzie ale w tym zestawieniu to aż się prosi!!!

 

Akurat co do MHW to się zgodzę, czarny kolor i zestawienie MHW i BH daje takiego pazura i bandyctwo :mrgreen:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...