Skocz do zawartości

[E32] 750i V12 ----> Kafarek


Kafarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Zabrałem się za elektryczną kolumnę kierowniczą.. No i oczywiście problemy :D Mam kompletną wiązką od kolumny i nawet wiązkę od elektrycznego fotela, ale niestety jedna wtyczka nie pasuje do mojej instalacji.. I co najśmieszniejsze.. Wtyczka od fotela, nie od modułu. Musze przeszperać te wiązki w jakimś aucie dawcy i zobaczyć gdzie tkwi różnica i gdzie się wpiąć. Ale że nie lubię gdy mi coś nie działa, zrobiłem sobie z kilku przekaźników sterowanie kolumny tak by działała :D

 

Zobaczcie jak wyszło ;) Sorry za tło, ale nie mam luźnego akumulatora do testowania :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W ubiegłym tygodniu odgrzybiłem i nabiłem klimę (1800g weszło :o), wymieniłem amory, końcówki i łączniki z przodu..

 

I trafiłem gadżeta w postaci schowka centralnego w dobrej kasie ;)

 

IMAG0192.jpg

 

IMAG0193.jpg

 

IMAG0194.jpg

 

IMAG0195.jpg

 

Teraz tylko muszę wykminić co zrobić z przyciskiem od rolety tylnej, bo niestety schowek zachodzi na półeczkę właśnie tam gdzie się on znajduje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj po południu śmignąłem do garażu podłubać i dokończyć parę spraw.

 

W końcu zapakowana w całości :D

 

 

Zostało jeszcze znaleźć sposób na połączenie wiązki przedlift/polift i pamięć też zadziała. Ale to już tylko kosmetyka, bo całość złożona jest na gotowo. Reszta zabawy to pod fotelem już ;)

 

No i wiskoza się załączała dość późno. Kupiłem nową i od razu słychać ją jak trzeba :P

 

 

W tym roku to prócz kółek na które wciąż czekam, jeszcze renoskórem potraktuję wnętrze. Auto uważam przygotowane do sezonu 2012 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj wkurw*** się na kolesia od DAre RS-ów.. Po raz kolejny trzeba czekać do początku czerwca, bo sam nie ma dostawy takich jak oczekuję :/ Olałem go i ku uciesze niektórych kupiłem wczoraj, upatrzone już jakiś czas temu na allegro Dezent DZ1 EXKLUSIV przód 8,5/17" ET15 i 10/17" ET20. Zapłacone, we wtorek/środe maja być u mnie.. Oponki kupiłem już wcześniej dla ala RS'ów, wiec wlecą zamiast tych. Na pewno tył, bo tylne są zmasakrowane. We czwartek/piątek podjadę wyprostować podbicie i zmienić gumy a w weekend fotki na aucie ;)

 

http://allegro.pl/dz1-17-10j-bmw-e36-e46-e34-e39-rant-jak-bbs-rs-rh-i2257108668.html

 

No i miałem nie kupować nic więcej w tym roku, ale jak nie kupić jak okazja :P

 

2342853113

 

Teraz tylko w ASO dokupię zaczepy i pozostanie mi szukać trójkącików ;)

 

2333655273_1

 

2325178100

 

2293288498

 

Będę montował audio oparte na zestawie BMW Professional RDS zamiast obecnego BMW C Professional RDS.

 

Wyświetlacz i sterownik MID z E38 zamontuję w podłokietniku tylnym tak by można było stamtąd sterować radiem i zmieniarką. Podłączenie rozkminiłem i jest bajecznie proste (5 przewodów). Zajmuje mniej niż ciągnięcie kabli po aucie. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, mogę podesłać schematy podłączeń. Wszystko plug&play. Dodatkowo RDS, i pozostałe info z radia wyświetlane jest na liczniku jak w przypadku C Professional RDS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre zakupy, zmieniarkę mogłeś sobie młodsza kupić

 

Nie pasowałaby do radia. Do tego modelu określony rodzaj potrzebny a ten po numerach znalazłem.

 

Najnowszy nabytek :D

Mechanicznie są w idealnym stanie, ale jednak brakuje im blasku. Solidne czyszczenie, malowanie na czarno i szlif napisu BMW. Nowe przewody pomiędzy partiami, nowe odpowietrzniki i będzie dobrze.. 2 dni pracy i będzie gitarra :] Tarcze z klockami praktycznie nowe.. Trochę rdzawego nalotu, ale odświeżę je również. Lipy nie będzie ;)

 

IMG_7819.JPGIMG_7821.JPG

 

IMG_7822.JPG

 

Dostałem info, że kółka zostały wysłane.. jutro u mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem oglądać te koła i w jednej feldze był wg mnie rant spawany na długości ok 7 - 10cm sprzedający to określił przez telefon jako uderzenie młotkiem no i pozostało wgięcie a tak poza tym to stan nie był zadowalający nie wiem ile zapłaciłeś bo cena jaką ja usłyszałem była ostro przesadzona ale mam nadzieję, że będziesz zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o wszystkim. Kolo startował z ceny 2,5k. Stargowalem 700zl na profesjonalną naprawę na tej feldze. Za te cenę mam tez nową fabrycznie i gdy mi coś nie będzie pasilo, przytargam nowke. Krzywdy nie ma i na razie nie czuje bym wtopił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...