Skocz do zawartości

[E32] 750i V12 ----> Kafarek


Kafarek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no spox u mnie cena startowa przez tel była 3k jak powiedziałem, że jadę po nie ale żeby lipy nie było to sprzedający powiedział o pewnych niedociągnięciach ale na miejscu i tak się okazało jeszcze co innego więc dałem mu max 1,5k ale stwierdził, że spokojnie sprzeda je za 2,5k więc odpuściłem sobie :wink: Obyś był zadowolony pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 77
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Fotki robione tosterem.

 

Lampy odnowione motipem czewonym ;)

 

IMAG0201.jpg

 

BMW Professional RDS i przycisk rolety na froncie.

 

IMAG0199.jpg

 

Felgi średnio mi leżą i będą zmiany ;)

 

IMAG0202.jpg

 

IMAG0198.jpg

 

Małe i zwięzłe podsumowanie prac przy aucie w formie rozkodowanego VIN i dorzuconych do auta opcji

 

http://750i.pl/VIN.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spojrzałem na te felgi troszkę inaczej. Odwiedziłem zlocik z okazji 2 urodzin BMW Klub Pomorze w Gdańsku i postawiłem się z Długim do tytułu najpiękniejszego auta zlotu. Niestety nie znam wyników bo przed ogłoszeniem musiałem jechać, ale z taką konkurencją przegrać to jak wygrać ;)

 

Tam z tyłu się gdzieś na glebie czaję ;)

 

IMG_0025.JPG

 

I takie tam..

 

IMG_0035.JPG

 

IMG_0079.JPG

 

IMAG0203.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

Foty nieco lepszym aparatem, ale nie jestem profesjonalistą wiec przepraszam za niedoróbki i brak fotoszopa. Foty robiłem na okazję wystawienia aukcji z autem, więc nie starałem się nic ukrywać, czy też specjalnie picować auta..

 

D454.JPG

 

D455.JPG

 

D456.JPG

 

D460.JPG

 

D463.JPG

 

D465.JPG

 

D467.JPG

 

D468.JPG

 

D469.JPG

 

D475.JPG

 

D497.JPG

 

D477.JPGD483.JPG

 

D500.JPG

 

D499.JPGD486.JPG

 

D480.JPG

 

D489.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam nad sprzedaza Ci stołków sprotów w elektryce dla mnie locha urywa jaja ... mysle ze jak by zmienic kolor rotora na ciemniejszy bolo by ok !

 

Nie biorę :D W to auto może jedynie felga inna wpadnie w następnym sezonie. Złapałem film na wersję oryginał z żółtymi blachami więc zabieram się za swoją drugą E32. Tam jest więcej pracy, którą rozkładam sobie na lata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fatandre

 

Zawsze miałem dwie ;) Lata temu gdy zacząłem się rozglądać za 750-tką wpadła mi w ręce w Bydgoszczy 750-tka w longu z dupniętą skrzynią. Kupiłem z zamiarem zrobienia, ale w międzyczasie trafiłem tą i zachciało mi się troszkę ją ugermanizować. Tamta wciąż stoi w "stodole" i po tym jak Binio ustrzelił nam spod nosa swoją e32, ostatnio podjęliśmy decyzję o zrobieniu z niej zabytku. Buda igła.. resztę się da..

 

w aukcji napisałeś że blachara i lakier do ogarnięcia... aż w tak strasznym stanie jest?

 

Nie jest to powód sprzedaży a fotki fotoszopem nietykane więc dramatu jak widać nie ma, ale lakier potrzebny po całości wg mojej opinii. Uważam, że igły z budy półśrodkami typu czarowanie, polerka itp się nie zrobi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...