Skocz do zawartości

[E32] 730 V8 SONDER LACK---->Plotek


plotek

Rekomendowane odpowiedzi

Valdi, nie "piję" do Ciebie. Wydawało mi się, że na podwórku u Plotka jakiś większy ruch ostatnio. Co do zakupów w Białymstoku, to czy ja coś zrobiłem? Hmm, e39 na pewno wzięliśmy w tym roku, no i Krasek wziął moje e34 do Białegostoku, ale nie kojarzę, żebym jakieś większe zakupy miał czynić tam w temacie e34, więc rozwiń o co chodzi?! :mrgreen: Bo 530i nie chcesz sprzedać :-P

 

Co do e32 to ja nie mówię, że ona jest zła, czy zaniedbana. Pisałem przecież na początku tematu, że to bardzo fajne auto. Ale po prostu mnie śmieszy opis - moje oczko w głowie" w przypadku, gdy auto masz od czerwca i tylko tyle. Więc luz. Co do shadowa czy wlotów to nie uważam, że to źle, bo sam zawsze wszędzie wkładam shadowa, m-techy lub wloty od v8.

 

Liczę, że trafi w dobre ręce.

 

ps. co do auta Kucharza, to po prostu jestem ciekaw auta, bo chory jestem na e34... A opis z allegro kojarzę chyba jako igła oryginał jedyny taki z przebiegiem od dziadka Hermana, czy jakoś tak.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wskaż mi proszę, ile to przypadków było, że wystawiałem auto na forum w galerii a następnie na allegro? Do tej pory, jeden jedyny raz... JEDEN RAZ wystawiłem auto na sprzedaż na tym forum i była to e34 (którą jezdzi obecnie kucharz), to auto te nie wylądowało w żadnej galerii lecz tylko i wyłącznie w dziale giełda. MIJASZ SIĘ Z PRAWDĄ.

 

Skup się a nie się spinasz od razu :lol:

Napisałem: to nie pierwszy raz gdzie auto pokazuje sie a później zaraz na allegro...

 

Czy widzisz tam wskazanie ,ze dotyczy to wyłącznie Twojej osoby?

 

Jeśli juz pytasz o szczegóły - podam Ci pierwszy przykład z brzegu, jakiś czas temu pojawila się na forum szare e36 qp z płocka na sznyclach - fakt ładnie zrobiona.

Z dnia na dzień wylądowała w dziale GS...i "z dnia na dzień" na allegro oraz w dziale sprzedam.

To naturalne ,ze człowiek chce wypromować swoje auto w takim środowisku a nie na forum kia picanto- bo tu szybciej możńa znaleźć kupca na takie cacko. :twisted:

 

Dokładnie o takie przypadki mi chodziło...tu jest ciut podobnie - Tak więc nie mijam się z prawdą kolego lecz przytaczam fakty.

Pozdrawiam Cię gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem wywołany do tablicy, to się może wypowiem.

 

Kupiłem e34 od Plotka i nie żałuję, no może jedynie tego że to nie V8.

 

Auto nie miało oryginalnego lakieru na całym aucie. Co było robione wiem ja i będzie wiedziała osoba która je ode mnie kupi. Reszta nie musi.

 

High-tech, droga z Małkini do Modlina, jest równa tej z Modlina do Małkini.

Masz ochotę na oględziny, zapraszam, wódeczkę wypijemy, polar mi przywieziesz :D

 

Auto miało swoje wady, ale i zalety. Generalnie za umówioną kwotę zdecydowałem się je kupić, widocznie uznałem, że warto.

 

High-tech, a u Ciebie też kiedyś jedno e34 do kupna oglądałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde eleganckie e32, wyróżnia się z tłumu dziadostwa na allegro. Jak jakimś cudem się nie sprzeda do wiosny to się piszę na nią :mrgreen:

 

Zapraszam :)...Ludzie dzwonią, piszą, ale nikt jeszcze nie oglądał...Biadolą, że np. z Poznania daleko do Białgegostoku. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

mi się Twoja 7 podoba, o czym zresztą napisałem na 7er też była dyskusja o Twoim 7. a czy było tam coś dołożone jak np przedni zderzak z V8 (4.0) to wg mnie super, sam mam taki założony i wg mnie wygląda za***iście.

Niestety ciężko dziś znaleźć na jak by nie patrzeć wiekowe auto z dużym silnikiem, dlatego moja ma dożywocie w rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety jeszcze nie, co wiecej, zaden konkretny kupiec nawet nie ogladał auta(było wielu dzwoniących), co mnie bardzo dziwi...może za dobrze wygląda jak na auto z 1992 roku, lub kolor lakieru nie leży w gustach potencjalnych posiadaczy e32. Nic to, jak się sprzeda to dobrze, jeśli nie..też nie będę narzekał, bo tym autem na prawdę jezdzi się mega dobrze. Wiedziałem, że za serią 7 przemawia wygoda i komfort ale nie sądziłem, że da się to aż tak odczuć, in plus oczywiście. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...