Skocz do zawartości

[E32] 730 V8 SONDER LACK---->Plotek


plotek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Kozak babcia. Lekka gleba (max. -50/30) i fajne koło byłyby wisienkami na torcie.

 

Co do serii:

- wloty zderzaka nieoryginalne

- Shadow-Line dokładany

 

;)

 

czerwone e38 tez jest w bialymstoku

Już niedługo nie będzie czerwone...

 

A po czym wnioskujesz, że ww. elementy nie są oryginalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po czym wnioskujesz, że ww. elementy nie są oryginalne?

Oryginalnie V8 3.0 nie miała wlotów tylko były one zaślepione tak jak TUTAJ. Shadow-Line po 1. powinien być w VINie, a po 2. jeśli już dołożyłeś i chcesz żeby SL był jak ori to wewnętrzne listewki boczków przy szybach też powinny być czarne a nie chrom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po czym wnioskujesz, że ww. elementy nie są oryginalne?

Oryginalnie V8 3.0 nie miała wlotów tylko były one zaślepione tak jak TUTAJ. Shadow-Line po 1. powinien być w VINie, a po 2. jeśli już dołożyłeś i chcesz żeby SL był jak ori to wewnętrzne listewki boczków przy szybach też powinny być czarne a nie chrom ;)

 

Hola hola, ja w takim stanie kupiłem tą E32. O modyfikacjach dwóch, jedynych właścicieli tego auta, nie wiem nic. Shadow musowo musi być w VINie? Mam na pod orędziu pare aut gdzie jest Shadow, raczej ORI a w Vinie go nie ma.

 

Moja e34 ma ORI shadow a listewki wewnętrzne boczków też są w chromie, więc ta teoria chyba trochę mija się z rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj kolego, nie pisałem tego żeby cię wk***ić, pognębić czy też z jakiś innych niskich pobudek. Po prostu wiele wiem na temat serii E32 i takie rzeczy zauważam ;) Auto masz w pięknym stanie i te drobne (w gruncie rzeczy) "mankamenty" nie powinny cię wcale martwić, bo niektórzy te elementy (wloty i SL) wymieniają "bo tak im się podoba".

Niemniej w VINie powinna być zapisana opcja "S339A SATIN CHROME Shadow-Line" jeśli auto z takim wyposażeniem wyjechało z fabryki. I te listewki też muszą być czarne. Mam u siebie fabryczny SL i mam porównanie.

Trzymam kciuki i czekam na dalsze prace związane z tym autem ;)

 

P.S. Poszukaj też ori welurów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj kolego, nie pisałem tego żeby cię wk***ić, pognębić czy też z jakiś innych niskich pobudek. Po prostu wiele wiem na temat serii E32 i takie rzeczy zauważam ;) Auto masz w pięknym stanie i te drobne (w gruncie rzeczy) "mankamenty" nie powinny cię wcale martwić, bo niektórzy te elementy (wloty i SL) wymieniają "bo tak im się podoba".

Niemniej w VINie powinna być zapisana opcja "S339A SATIN CHROME Shadow-Line" jeśli auto z takim wyposażeniem wyjechało z fabryki. I te listewki też muszą być czarne. Mam u siebie fabryczny SL i mam porównanie.

Trzymam kciuki i czekam na dalsze prace związane z tym autem ;)

 

P.S. Poszukaj też ori welurów.

 

A ja się nie bulwersuję, broń Cię panie boże. Trochę zle odebrałeś moje "hola hola" :wink: "Pies to drapał" co tam jest ORI lub też nie. Auto daje rade i to najważniejsze.

 

Ciekawostką jest tylko to, że po wklepaniu w Real OEM. vinu auta, wyskakuje dokładna specyfikacja danego modelu. Wszedłem w zakładkę gdzie są listwy boczne zewnętrzne i tam jak wół w miejscu gdzie jest chrom....widnieje opis : "Nie znaleziono części pasujących do Twojego samochodu"

 

odnośnie dywaników welurowych, to sobie poszukam, ale na wiosnę. Zimą już raczej się nie przydadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co jest opcją musi byc w vin. Poza tym jak tuczi zauwazyl, te rzeczy to pierdoly dostepne w cenie zlomu. I niestety dla niektorych, nie bylo czesciowego shadow line, czy m-technik.. BMW jako firma od poczatku szlo grubo albo wcale, wiec nie pakowali by do auta bez wyraznej woli kupujacego takich zestawien. A jesli, to w vinie byloby indyvidual..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co jest opcją musi byc w vin. Poza tym jak tuczi zauwazyl, te rzeczy to pierdoly dostepne w cenie zlomu. I niestety dla niektorych, nie bylo czesciowego shadow line, czy m-technik.. BMW jako firma od poczatku szlo grubo albo wcale, wiec nie pakowali by do auta bez wyraznej woli kupujacego takich zestawien. A jesli, to w vinie byloby indyvidual..

 

To jak wytłumaczysz, że np. e30 1988r ma halogeny, tylne zagłówki i SL, a po VIN tego nie ma? Skąd w mojej e32 klima manualna na R12? Po VIN brak.

BTW Isetta jest wybitnym przykładem "albo grubo, albo wcale" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam. Czy auta o których wspominacie mają "opcję" rynek Niemcy/Szwajcaria tudzież sama Szwajcaria?

 

Bo tak na przykładzie wielu BMW zauważyłem że Szwajcary maja dziwne akcje z wyposażeniem itd.

 

Ewentualnie wyposażenie zostało dołożone w salonie. A wtedy VIN i to co było wsadzone w fabryce nijak ma się do stanu rzeczywistego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z tych elementów można bezproblemowo dołożyć. Czy to samemu czy też jako 1. właściciel w ASO. Powtórzę jeszcze raz za Kafarkiem VIN jest VINem i po to on jest żeby ASO nie musiało się zastanawiać w co jest auto wyposażone tylko po klepnięciu wyskakiwało wyposażenie i wszystko było jasne. Dopuszczam też możliwość, że wersje wyposażenia standardowego na różne rynki mogły się różnić względem siebie ze względu na przepisy obowiązujące w danym kraju...

 

EDIT:

Moje E32 to wersja na Belgię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z tych elementów można bezproblemowo dołożyć. Czy to samemu czy też jako 1. właściciel w ASO. Powtórzę jeszcze raz za Kafarkiem VIN jest VINem i po to on jest żeby ASO nie musiało się zastanawiać w co jest auto wyposażone tylko po klepnięciu wyskakiwało wyposażenie i wszystko było jasne. Dopuszczam też możliwość, że wersje wyposażenia standardowego na różne rynki mogły się różnić względem siebie ze względu na przepisy obowiązujące w danym kraju...

 

Wiesz co Ci powiem? Gdybym tak wierzył w to co jest w VIN, to moje e30 325iAT 1988 ma 140kW.

I właściciel nie dokładał klimy !!! Dopuszczam możliwość, że dealer mu ją dołożył, bo zapomniał zamówić, ale znając Niemców jest to mało realne, w końcu ktoś kupował w pytę drogie nowe auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było było Kafarek. Opcja "S774 INDIVIDUALSERIE 93 JAPAN", czyli góra chrom a dół SL. Dziwne, ale kto bogatemu zabroni :D

 

czepiasz się :P

 

To jak wytłumaczysz, że np. e30 1988r ma halogeny, tylne zagłówki i SL, a po VIN tego nie ma? Skąd w mojej e32 klima manualna na R12? Po VIN brak.

 

Plotka E32 też nie ma w VIN halogenów.. A na fotkach ma!

 

Dla niektórych modeli pewne opcje są standardem, a dla niektórych opcją.. Nie widziałem jeszcze E32, która wyjechała by z fabryki bez halogenów i nie miała wbitego individual..

 

Tuczi, Ty się teraz nie odzywaj ;)

 

Kupowałem od pierwszego właściciela.

 

Hehhehehe.. gadasz jakbyś pierwszą w życiu beemke kupował.. A listę przy avatarze masz taką imponującą ;) Nie no zejdźmy na ziemię... Nie upierajcie się zacięcie przy czymś czego nie jesteście w stanie udowodnić.. Trzymajmy się jakichś kanonów.. Najlepiej tych od producenta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było było Kafarek. Opcja "S774 INDIVIDUALSERIE 93 JAPAN", czyli góra chrom a dół SL. Dziwne, ale kto bogatemu zabroni :D

 

czepiasz się :P

 

To jak wytłumaczysz, że np. e30 1988r ma halogeny, tylne zagłówki i SL, a po VIN tego nie ma? Skąd w mojej e32 klima manualna na R12? Po VIN brak.

 

Plotka E32 też nie ma w VIN halogenów.. A na fotkach ma!

 

Dla niektórych modeli pewne opcje są standardem, a dla niektórych opcją.. Nie widziałem jeszcze E32, która wyjechała by z fabryki bez halogenów i nie miała wbitego individual..

 

Tuczi, Ty się teraz nie odzywaj ;)

 

Kupowałem od pierwszego właściciela.

 

Hehhehehe.. gadasz jakbyś pierwszą w życiu beemke kupował.. A listę przy avatarze masz taką imponującą ;) Nie no zejdźmy na ziemię... Nie upierajcie się zacięcie przy czymś czego nie jesteście w stanie udowodnić.. Trzymajmy się jakichś kanonów.. Najlepiej tych od producenta ;)

 

Kafarek, sugerujesz że Niemiec stworzył Brief z samym sobą na potrzeby sprzedaży ? :wink: To ja mam fabryczne m20b25 o mocy 190 koniuffff, a co, trzymam się tego, co podaje producent.

Numer podwozia WBAAG610802640153

Kod typu AG61

Typ 325I (EUR)

Typoszereg E E30 (5)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik M20

Pojemność skokowa 2.50

Moc 141

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor ROYALBLAU METALLIC (198)

Tapicerka SILBER STOFF (0270)

Data prod. 1988-05-28

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S201A 3 FAHRPROGRAMME F.4-GANG-AUTOM Zd. do pracy na estrze oleju rzep. (RME)

S209A LIMITED SLIP DIFFERENTIAL (25%) Blokada dyrefencjału

S215A POWER STEERING,DEPENDING ON ENGINE SPEED Wspom. ukł. kier., zależ. od pręd. obr.

S314A HEATED WINDSCREEN WASHER NOZZLES Lusterko zewn. /Zamek kier. podgrz.

S320A MODEL DESIGNATION, DELETION Brak napisu modelu

S401A SLIDING/VENT ROOF, ELECTRIC Dach przesuwno-uchylny elektryczny

S411A WINDOW LIFTS, ELECTRIC Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny

S428A WARNING TRIANGLE Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S481A SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSENGER Fotel sportowy

S494A SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S510A HEADLIGHT BEAM-THROW CONTR. F LOW BEAM Regulator zasięgu świateł

S530A AIR CONDITIONING Klimatyzacja

S535 ELEKTRONISCHE TEMPERATURREGELU

S551A ON-BOARD COMPUTER II W REMOTE CONTROL Komputer pokładowy II z pilotem

S570A STRONGER ELECTRICITY SUPPLY Silniejsze zasilanie prądem

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S663A BMW BAVARIA C ELEKTRONIC Radio BMW Professional (C44)

S681A DACHANTENNE Antena dachowa

S690A CASSETTE HOLDER Uchwyt kasety

S708A M-SPORT LEATHER STEERING WHEEL II M Kierownica sportowa, skórzana

 

Ktoś dołożył sobie do tego zagłówki z tyłu, halogeny i SL. Dobre sobie. A co do halogenów- e30 nie miała ich w standardzie, widziałem takie, które ich nie miały :lol: A, i kiera jest MTECHNIK I, tu wychodzi, że powinna być II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam. Czy auta o których wspominacie mają "opcję" rynek Niemcy/Szwajcaria tudzież sama Szwajcaria?

 

Bo tak na przykładzie wielu BMW zauważyłem że Szwajcary maja dziwne akcje z wyposażeniem itd.

 

Ewentualnie wyposażenie zostało dołożone w salonie. A wtedy VIN i to co było wsadzone w fabryce nijak ma się do stanu rzeczywistego.

 

Kolejna sprawa jest taka, nie wiem czy staremu Niemieckiemu pierdzielowi od którego została kupiona moja 7er, chciało się zrywać chromline i zakładać Shadow, to samo tyczy się zderzaków, które również są u mnie bez chromu. Miał auto w swoim posiadaniu przez bodajże piętnaście lat, a pierwszy właściciel miał je 4-5 lat w posiadaniu i też nie był to młody wiracha czy inny Turas tuningowiec.

Cholera wie, jak to jest :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna siódemeczka - pamiętam ją jeszcze z aukcji, pięknie wygląda w tym kolorze, stan niespotykany...

 

RC 18 będzie idealnie klasycznym kółkiem

 

(edit)

 

chociaż nie wiem czy za bardzo nie odwróci uwagi od reszty tego świetnego auta, może rzeczywiście lepszy będzie jakiś styling z tamtego okresu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może rzeczywiście lepszy będzie jakiś styling z tamtego okresu
RC to nic innego jak Styling 5, tyle że do E32 maksem było 17".

 

 

 

Ktoś dołożył sobie do tego zagłówki z tyłu, halogeny i SL. Dobre sobie. A co do halogenów- e30 nie miała ich w standardzie, widziałem takie, które ich nie miały :lol: A, i kiera jest MTECHNIK I, tu wychodzi, że powinna być II.
No pewnie! Kto to widział żeby dokładać jakieś wyposażenie do swojego BMW. Przecież to nie składak jakiś! :lol::lol::lol:

 

 

Btw, sprawdź dobrze podszybie :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u ciebie spoko, ale może trochę nadwyraz porównując to auto do e21 Marcina ( http://www.bmw-syndykat.pl/viewtopic.php?t=16855&start=0 ) ....

 

wyobrażasz tam sobie rs 17cali - będzie fajnie ale klimat oryginału odparuje razem z 15 calami - a może po prostu gadam głupoty :?::-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...