Skocz do zawartości

[E36] touring 323i


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

oto moje auto przez które mam duże zatargi z policją za przekraczanie prędkości

 

narazie same zdjęcia bo troche mam pisania a nie mam czasu

 

 

ZADRAZ PO KUPNIE

 

 

444306938ox7.jpg

4443069381eb2.jpg

4443069384sl5.jpg

4443069386ht4.jpg

10590640vk1.jpg

 

 

MIESIĄC POŹNIEJ (PO PIERWSZYCH POPRAWKACH LAKIERNICZYCH)

okazało sie za auto dostało porządnego strzała w bok (kiedyś tam w szwajcarii) i musiałem pomalować tylny zderzak, lewy bok, dół klapy, wszytkie 4 drzwi od spodu (do listwy). okazało sie ze w zderzaku nie mam na rogu wogole plastiku dlatego musiałem kupić nowy i teraz czeka na wiosne bo bedzie malowane: znow tylny zderzak, druga strona tyłu, poprawiona cała tylna klapa(razem z ustawiniem) przedni zderzak (ktoś mi przyhaczył), może progi, drzwi kierowcy nad listwą minimalnie bo wyskoczył bąbel i lampy tylne na czerwono.

 

62358038tv3.jpg

38995260fm7.jpg

gałka z M e21 (bezcenna bo sam ją odrestaurowałem:D)

44386853xi3.jpg

moj ziom;] - teraz siedzi z tyłu

48420771vg9.jpg

niestety lotka na dachu bedzie musiała zostać bo była z zestawu głośnomówiacego który wyciągnałem bo był mi zbędny a dziura w dachu niestety jest;/

33878947at7.jpg

moje muzyczne wspomaganie:)

 

sesja na azevah 17nastkach 9calu przod 10tył

71011349pf9.jpg

67349987lo6.jpg

34661560nq7.jpg

 

co wy na to i co byscie zmienili? (nie mam miliardów na koncie zeby wsadzać do niej tyle kasy co poniektorzy zeby tak pieknie wyglądała...:() :-D

 

 

reszta które mam robione na szybko

16154235in8.jpg

29840244lt4.jpg

64218204ho9.jpg

 

a więc tak. kupiłem go jakies 4 miesiace temu zrobiłem w nim tak jak wczesniej psiałem malowanie, wsadziłem gaz stag300, caly sprzet (gloniski jbl, sub. clarion wzmach. blaupunkt, radio pionerr 2100 z usb) uzupełniłem plastiki których brakowało wpodwozi, powymieniałem połamane plastiki z bagażniku które były zamocowane na sylikonie;/ (bez komentarza), zalozylem alarm, wszytkie płyny powymieniałem. reszta to jakies pierdoły ktore tez psoro szukania i piniedzy ksoztowały.

 

jak go kupiłem (z czego miesiac stał bo miałem jescze pierwsze auto e30 1.6)miał przjechane ok 185 tys teraz ma 191 z groszami.

 

jadąc po te auto myslalem ze jest w lepszym stanie - miał być tylko jeden bombel na nadkolu no a okzało sie co sie okazało...

 

po nowym roku czeka mnie wymiana całego układu wydechowego procz tylnego tlumika na nierdzewke, rozporka na kielichy i kolejne malowanie razem z polerką.

 

z wyposarzenia to:

automatyczna klima, el przednie szyby i lusterka, lusterko fotohromowe, oryg. radio ktorego juz nie ma:D, średni komp, halogeny, centralny oryg. i w sumie to wszytko z grubsza;]

 

fele z oponami są w sumie jednosezonowe MAK fever 16' i opony 205/55/16 do tego i zmowki na felach allesio 15'

 

silnik tak jak pisze 2.5 o znaczeniu 2.3 m52b25? - mam andzieje ze po zrobieniu tego całego wydechu bedzie jescze lepiej jezdził.

 

zmienione są jeszcze spręzyny na jakies czerwone ale to juz zrobił gosc z szwajcari bo kolo od ktorego kupowałem benka tez nie wiedziałc o tam jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

hyh no wlasnie auto jest radomia. hmm czy dba to moze ok ale szkoda ze nic przy niej nie robił bo troche miałem z nim roboty no ale trudno...za taka kase jaka za nia dałem to w sumie po mojej interencji wyszło tak jakbym kupił beeme w bardzo dobrym stanie. hmm ktoś pisał o glebie - nie po to kupiłem kobi zeby go na glebe dawac - poza tym drogi u mnei sa takie ze pozal sie boze a jazda twardym autem mnie denerwuje po dziurach (zwlaszcza ze slupek mi trzeszczy i mnie to tak dobija ze szkoda gadac...)

 

tył mam nadzieje ze sie ustawi i bedzie gitara:)

 

m-pakietu nie bede dawał bo jak dla mnie to duza strata kasy, poza tym chyab teraz wiecej m pakietow jezdzi niz normlanych

 

SIBEN - nie wiesz jakie teraz miał auto bo mowił ze chce 5ione kombi kupowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ta bemka jest od kolesia co mieszka obok mnie też fan bmw,wcześniej miał e30 318,e30 325ix,e34 520 i to,nie znam go osobiście ale mało jeżdzi,i raczej dba,a kombiaczek nie jest zły.

 

to tez moj znajomy poznany przez bmwauto.pl Karol miłosnik marki dziwi mnie stan tego auta ze taki tragiczny...sporo ludzi zachwalało tego turasa pewnie sie poznał ze auto nein gut i pogonił dalej...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIBEN - nie wiesz jakie teraz miał auto bo mowił ze chce 5ione kombi kupowac

Teraz nie wiem co ma ale zawsze miał kombiaki,

dziwi mnie stan tego auta ze taki tragiczny...sporo ludzi zachwalało tego turasa pewnie sie poznał ze auto nein gut i pogonił dalej...

Z zewnątrz zła nie była,ale mechanicznie to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ghost, faktycznie koles nazywał sie karol kilijanek. no auto było w takim stanie jak pisałem. mechanicznie elegancko chodzi pieknie. hyh tez zawsze miałem kobianki jakos mi zostało tak po tacie;]

 

co do tego tyłu to ustawiłem klape i bedzie "nowy" zderzak wiec bedzie równo przywieszony. doloze tez uszczelke do lampy bo wyglada jakby był krzywy a to tylko uszczelki pod lampą brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

spoko spoko bedzie w miare mozliwości zrobione a marcu albo w kwietniu. hyh nie no auta na bank nie sprzedam bo jzu tyle do niego wsadziłem zebym chyba oszalał jakbym miał je sprzedać jak sie odpukac nic nie psuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

chce zeby wyglądało jak "zwykłe kombi" z zewnątrz jedynie felgi i ciemne szyby. ot ładne czarne bmw kombi bardzo uszanowane mające coś w sobie...

 

usunąłem lotke żeby wyglądało normalnie

będzie rozpórka z przodu w tym tygodniu

na początku lutego będzie zrobiony układ wydechowy z nierdzewki + mozliwe wypolerowanie kolektora

na początku kwietnia pare elementów zostanie pomalowane

 

możliwe że jedynie wymienie przednie fotele na kupełkowe i zmienie kierownice na 3ramienna oryginalna z bmw

 

koła 16nastki mi wystarczą zupelnie - chyba ze nadazy sie okazja kupić jakies fajne OZ BBS albo BORBETY

 

na tym się skończy.

 

auto ma nie tyle wyglądać co jezdzic zeby przeciwnik nie wiedział z kim zadziera ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jasne rzeźba - dwie rzeźby...

 

wsadzony jest z 328 oryginalny bo wczesniej był jakis sportowy

 

 

dokulałem kilka fot bo chciałem wam m.in poakzac jak wyglada rozpórka którą zamowiłem u tego gościa "nakrętka" i gdzie zamocowałem CB

19973949sa2.jpg

jezdza ze mna jescze od sylwestra;]

76068160if7.jpg

cb i nowe radio z pen drivem ktory pliki mp3 umieszczone w albumach zamiast od 1st track odtwarzać to robi to od końca;/

95713367ra3.jpg

tak wygląda rozpórka - pasi idelanie (weszła przy klepnieciu kilka razy młotkiem bo jest zrbiona na mega ciasto:D)

27602591xr4.jpg

86474813ox0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...