Skocz do zawartości

[E30] Mentoss- 320i


Mentoss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

dahrek, a to moze klawisze mi sie powinely ;p 205/40 pieknie wyglada na 9' 215/40 tez mogloby byc. Wrazenie waskich kol pasuje do wasiej lampy od tylu :-D po zimie centymetr sie schowa kolo bo tyle moge dystanse zmniejszyc. Ale jaki negatyw sie robi jak jest tak szeroko :twisted: a kolo az takie waskie sie nie zdaje bo to opona balon 205/45;p pokaze wam jak brat blizniak ma naciag w golfie III na 10'. To sie nazywa naciag

 

3c6488bd4820b316med.jpg

 

d729afc221c11ca4med.jpg

felg

jakies tam znalazlem. nie widac i tak teg efektu jak felg wystaje okolo centyment od opony;p na nizszej oponie wy juz w ogole naciag byl piekny. Z tego co wiem to wiekszego naciagu nie da rady zrobic.. nawet strzal z 2 butli nic nie dalo... musial jezdzic na poczatku na dentkach . Potem sie rozciagnelo i wchodzila;p

Jak to mowil dahrek, to jest wlasnie juz hardkor....

 

Znalazlem jeszcze takie cos:) na nizszej oponie chyba. MEGA

 

3ff8f33567e62697med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentoss, nie "protuction" tylko "production" :idea: sedan śliczny, ale wentyle wymień na jakieś srebrne albo chromowane,, a to co mariuszd2000, mówi to absolutnie się z tym nie zgodzę, na 9" opona 215/40 to po prostu balon, praktycznie w ogóle nie naciągnięta. Do e30ścia moim zdaniem na 9" najlepszą oponą jest 205/40/16, która jest droga i trudno dostępna, więc jeśli takowych nie ma to trzeba się ratować 195/45 a dla mega fanów naciągów to 195/40, choć ostatnia wersja to już trochę hardcore :wink:

 

 

załóż sobie taka opone i zobacz z tyłu jak to h***o wygląda :-P

 

To ja zamiast gadać to przytoczę argumenty:

 

opona, która według Mariusza jest super za***ista (215/40/16)

 

92154016595.jpg

 

921540r16maxxis2595.jpg

 

oraz dla porównania opona, która jest "ch***wa" (195/45/16):

 

919545r16eagelf1595.jpg

 

919545r16595.jpg

 

Zaistniała sytuacja nie wymaga dalszego komentarza :wink:

 

P.S. Mentoss, brat ma świetne recaro w tym golfie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze to jeszcze od firmy opony zalezy mega wiele. Jedna opona nacignie sie jak gowno a druga za***iscie. Ta ostatnia fotka fajny ma naciag ale w golfie brat ma jeszcze wiekszy hehe. No fotele ma ladne ladne jak nowki;p

 

http://img213.imageshack.us/img213/6202/crw6876zn0.jpg

 

prosze jak 215/40/16 9' ladnie wygladac moze na dobrej gumie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze Dahrek że mnie w ogóle nie rozumiesz....

 

fakt, w ogóle nie rozumiem, jak może opona 195/45 słabo wyglądać na 9" :lol:

Mariusz, jasne jest, że z tyłu to nie 10" i 225/35, ale nie jest źle, znam wiele aut, które jeżdżą w takiej opcji i jest git.

 

205/40 to kompromis jak na e30... :wink:

 

dlatego od samego początku pisałem, że to najlepsza opona do e30, tylko cholernie droga i jeszcze trudniej dostępna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze Dahrek że mnie w ogóle nie rozumiesz....

 

fakt, w ogóle nie rozumiem, jak może opona 195/45 słabo wyglądać na 9" :lol:

Mariusz, jasne jest, że z tyłu to nie 10" i 225/35, ale nie jest źle, znam wiele aut, które jeżdżą w takiej opcji i jest git.

 

205/40 to kompromis jak na e30... :wink:

 

dlatego od samego początku pisałem, że to najlepsza opona do e30, tylko cholernie droga i jeszcze trudniej dostępna :wink:

 

dahrek ja mówie cały czas o e30, to nie jest golf 3 gdzie taka opona wygląda fajnie, ale w bmw juz nie, takie moje zdanie. miałem kilkadziesiąt e30, kilkadziesiąt kompletów felg 16x9 i z wlasnego doswiadczenia wiem co jak gdzie leży :wink:

może skończy robić koledze Offa...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dahrek ja mówie cały czas o e30

 

Do e30ścia moim zdaniem na 9" najlepszą oponą jest 205/40/16, która jest droga i trudno dostępna, więc jeśli takowych nie ma to trzeba się ratować 195/45

 

A ja mówię o peżocie 106 :roll: Od początku stoję na stanowisku, że najlepszą oponą jest 205/40, a jeśli nie to 195/45, powyższe zdjęcia ukazują jak wygląda 215/40, jeśli nie masz gleby i seryjne e30 to zakładaj na 9†215/40, będziesz nawet mógł wjeżdżać na krawężniki, bo rant ochronny opony zapewni bezpieczeństwo rantowi felgi, ot taki naciąg :lol:

Koniec OT, każdy z nas ma inny punkt widzenia na tą sprawę;)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie mniejsza z tym niech kazdy mysli co chce;p Jeszcze sie poklocicie przeze mnie;p

 

 

Wkoncu skonczone!! Narobilismy sie jak cholera... caly dzien prawie... co chwile cos pod gorke. Ale wazne ze skonczone:) jakies foto jak auto wygladalo hehe;p jak widac warsztat na wiosce wiec kurzu bylo chyba z milimetr ;p Skrzynia chodzi doslownie jak nowa:)

3fb4a8a537b6f266med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

No trzeba cos wkoncu wrzucic tu bo cisza:) Do malych zmian naleza polerka pokrywy, polerka felg bo sie mleko zrobilo, odswiezenie pasa tylnego i kilka pierdolek(wszystko wlasnorecznie :wink: ). Jakies foto z dzisiaj.

43c137f0dd581edemed.jpg

 

6184fc3bb74843d3med.jpg

 

Pokrywa (troche mleko sie zrobilo po czasie)

574e5d17fb843978med.jpg

 

Front:)

64b145c6775ed80dmed.jpg

 

Troche polerki felg

 

d5f56274ed3f558fmed.jpg

 

2f4b1e29f161b938med.jpg

 

f75330d97f0564b4med.jpg

 

43628467bbe8ca30med.jpg

 

Czekam na kase z ubezpieczenia i jak bedzie wystarczajaca ilosc to gwint wpada i inna opona. Narazie jest tak. W tym roku chce jeszcze zmienic maske w kolor bo ta ma wgniotki pod swiatlo i nie warto malowac takiej, obszyc polke tylna na czarno to na dniach i gdzies wyrwac kanape tyl skorzaka i dekielki do felg kupic. ZObaczy sie jak to wszystko wyjdzie w praniu. :|

 

Gaz w aucie dzis zdemontowalem z dolotu i tak juz zostanie. z czasem te wszystkie graty wyjme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

jak normalne aluminium tyle ze 3 razy wiecej roboty. Sprzet jakim poelrowalem: zwykla wiertarka, papiery scierne od 160 po kolei do 600 i na mokro 600,800,1000,1200,1500,2000,2500; potem krazek z kilkunastu okraglych szmatek bawelnianych zszytych ze soba (samorobne) nalodony na wiertarke, ktory nadaje sie idealnie do polerki wszystkiego (wszystkie filce jakie mialem nie dorastaja nawet do piet krazkom bawelnianym:) ) i do tego pasta w kostce kolor zielony nie wiem dokladnie jaka nazwa. Niebieska jest porownywalny efekt. Lustro wychodzi natychmiastowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za miesiac bedzie gwint raczej Ta technix nie stac mnie na inny tylko nie wiem ile na takim mozna maksymalnie zejsc. Wtedy na maxa jak sie na glebe zmniejszam troche dystans z tylu i wtedy moze cos w sobie bedzie mial:) potem jakas dobra oponka i wtedy juz bedzie tak jak ma byc;p ale dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba328, no wprawa przez felgi ktore mialy milion warst podkladow i farb i musialem to szlifowac. Moze Poszlo dosyc szybko z tego wzgledu ze jechalem z koksem od 10 do 21 okolo bez przerwy chyba ze na obiad. I duzo na czasie zaoszczedzilem szlifujac wiertarka. Staralem sie robic to sumiennie nie na oklep i szczerze myslalem ze dlugo mi to zajelo;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...