Skocz do zawartości

[E30] Mentoss- 320i


Mentoss

Rekomendowane odpowiedzi

witam!:)Aktualizuje zmiany ktore wprowadzilem w aucie a mianowicie pierwsze co to auto zeszlo w dol dostalo nizsze opony poza tym takie male zmiany jak zmiana kierownicy na nowa zmiana zderzakow przod i tyl i prysniecie w kolor, nie wiem czy juz pisalem ale przyfarbowalem wykladzine i jest ciemniejsza, jakos zregenerowalem moje skorki. Oglnie mam w planie w sezonie zminic tylne gumy na nizsze i zejsc jeszcze troche. Jest bardzo nisko ze praktycznie na rowni przyszura. zrobilem od czasu skrecenia zawiasu moze 5 km i slabo to widze bo flaki e30 wiadomo ma bardzo nisko. zrobie fotke miski do asfaltu. ALe co zrobic ma lezec i wygladac:) jakies obrazki bez dokladki i lotki z tylu bo trzeba jeszcze prysnac:

 

c1be14251448aac4med.jpg

 

1d5d6f77f3350ddbmed.jpg

 

1aae6b3eaf6b6d5emed.jpg

 

a162436c67cca02fmed.jpg

 

ps: Powiecie moze przej jaka stronke dodajecie zdjecia? bo ja moge tylko jakies male syfy wysylac albo miniaturki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

no lezy jakos:) ze jechac prawie nie idzie ale jest spoko . :mrgreen: :mrgreen:co do detali to dokladke musze pokleic bo sa dziury i ja jakos zamocowac ladnie i powinno byc lepiej. Przymierzalem dokladke ta moja co sa na zdjeciach wyzej i jest ostro zobacze czy da sie tak jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 8 miesięcy później...

WItam. Czas na dodanie jakiejs fotki mojej e30 na zwyklej dokladce. Narazie zostanie z takiego powodu ze tamta byla nizej i jezdzilo sie masakrycznie(non stop urwana). Troche podkrecilem gwint bo niestety jezdzic sie nie dalo na wczesniejszym ustawieniu .JAkas sesyjka z brata mk3

 

 

DSC07084_zpsc47b344c.jpg

 

DSC07067_zps7f1c937e.jpg

 

DSC07063_zps2b495d57.jpg

 

DSC07074_zps315f19e0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...