Skocz do zawartości

[E30] Mentoss- 320i


Mentoss

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 114
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 1 miesiąc później...

.Ostatnio doszedl gwint TaTechnix i zmniejszylem dystans z tylu o 1cm i wyglada juz o niebo lepiej. JAkies foto. NA takiej malej rozdzielczosci slabo widac a nie chcialem z miniaturki sie bawic bo sam miniaturek nie lubie ogladac;p

 

7af2cf8ba3807eacmed.jpg

 

b96f08bf0f7a5e3bmed.jpg

 

d3a4a35243050774med.jpg

 

3634c86ae6963b4dmed.jpg

 

0fee6a9a77f1cc68med.jpg

 

8c04ffaca26939b7med.jpg

 

d8d9a481315f9478med.jpg

 

Bedzie nizej jeszcze tyl ale musze zaklepac wewnetrzne nadkola. Mam maszykne tylko musze sie jakos za to zabrac. Oby lakier nie popekal;/ Przod jak bedzie trzeba i bedzie nizsza opona to tez zejdzie na dol poprzez talerzyki obnizajace bo teraz jest niestety juz max gleba;/;/ troche glupio z enie ma duzego zapasu obnizenia. Jezdzi sie calkiem spoko.Z czasem albo jak ten zawias pyknie to zrobie samorobny gwint z bilteina b8 ale narazie jest tak. Stare amorki odziwo bilsteiny b6 na sprzedaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

juz po operacji. Szpachni nie bylo poszlo jak z platka. teraz jest tyl nizej juz ijest dobrze bardzo duzo dalo to rolowanie. przed rolowaniem jak mialem jaka wysokosc ustawione to obcieralo caly czas jak sam jechalem az dym szedl:) teraz jechalem w 3 i nic. No chyba ze jakisc dol wiekszy. zbieram na jakies opony a nie balony. wtedy wszystko tez bedzie lepiej wygladac z tego wzgledu ze bedzie apewno wiekszy naciag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge dodac jako miniaturke i sie wtedy powiekszy duze zdjecie. a gdzie lepiej zdjecia wtedy zgrywac? Swinia1992, narazie nie sa na sprzedaz ale mozliwe ze beda niebawem. Zastanawiam sie nad felgami od corvetty http://www.auto-zimmerli.ch/thumb_uc_3504_w570_CHEVROLET_Corvette_C3_Targa_57-V8_Automat_1980_Polierte_Alu_Felgen_mit_255er_Bereifung.jpg

 

czuje ze by bylo ok oczywiscie z dobrym naciagiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu dumałem nad takimi kołami

 

Występują w mega fajnych rozmiarach tj. np 8.5, 9.5 i jak pamiętam 10.5 x 16 i maja bardzo duże ET co śmiało pozwala zastosować dystans zmieniający rozstaw.

 

A sam oryginalny rozstaw to 5x120.65 i śmiało przykręcasz to np. do E30 po konwersji :D

 

Jedna wada to to że jak już raz do roku wyjdzie komplet na allegro to max co to 4x 8.5x16 :/

 

media1-6.jpg

 

69.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mam glowe na karku:) mam okazje przymierzyc felgi od corvetty ktore brat mial zalozyc do siebie do mk3 golfa tyle ze et bylo male i musial je sprzedac kumplowi. chyba je przymierze z czasem. ale to najpierw musze przerobic gwint:) przod to nie ma problemu ale nie wiem skad niskie sprezyny wziac na tyl jak widzialem jak niektorzy tu z forum maja na tulei gintowanej. moze ktos chce takowe sprzedac:)?

 

Mowie o bardzo podobnychdo tych. Piekna jak dla mnie. taki efekt chcialbym uzyskac. Tyle ze rant w polerke.

 

http://www.stanceworks.com/forums/showthread.php?t=27575

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak dokladnie przez dystans. juz bylo przerabiane to w tym temacie;p musze wstawic jakas prowizoryczna bo rzuca sie wam to w oczy za bardzo:) a co do zdjec lepiej dodawac miniaturki czy 500 pixelowe czy jak? bo juz nie rozumiem. a co do sprezyn tazunio to stemmek sie nie odzywa;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem macałem i gadałem z Mentosem. Fura robi robotę. Koła z daleka już się rzucają w oczy i ja bym ich nie zmienił a tylko wszystko dopracował (gadaliśmy o rozmiarach opon itp) Z dystansem byłoby dobrze coś zrobić żeby na wzystkie śruby to skręcić.

Ogólnie widać że właściciel furki się nie op***dala!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...