Skocz do zawartości

[E30] Mentoss- 320i


Mentoss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

hmm...w takim razie chyba nie widziales ladnego zdrowego kolektora ;) no kolektory sa chropowate ale zdejmij to koniecznie z kol i z pokrywy zaworow...oddaj do szkielkowania chociazby bo to psuje efekt przynajmniej dla mnie. ja mialem tylko rog pokrywy zazolcony bo jak wymienialem czujnik temp cieczy w m20 to silnik byl cieply a kapnelo pare kropel plynu na pokrywe...momentalnie zolta sie zrobila w tym miejscu...zajmij sie tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje kupic drugi kolektor i pokrywe i dac prystac moze na czarno albo kolektor czarny pomrywe wypoleruje. nie wiem jak to bedzie wygladac jeszcze tak glebiej nie myslalem o tym. za polerka i ciemny kolektor chyba troche by wsia zajezdzal ale nie wiem bede musial naprawde nad tym pomyslec... narazie wydatki sie skupiaja na czym innym... poprawki lakiernicze blacharskie. E30 tymczaswo stoi u blacharza w pon bedzie robiona i konserwowana podloga bo byly gdzie niegdzie rdzawki i jedna dziurka w rogu od pasazera...;/ wszystko bedzie zrobione to skupie sie nad pokrywa i kolertorem:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam! Dzisiaj wprowadzilem auto w garaz u kumpla zeby sprawdzic co ze skrzynia bo ciekla ostatnio..

 

okazalo sie ze nie warto jej robic lepiej kupic jakas inna i przy okazji tarczke sprzeglowa;/ skrzynie chetnie przyjme za dobre pieniadze.

 

cala spocona niestety kolejny wydatek... tak to wygladalo

a23a861d01bfb802med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód robi wrażenie, a wzór felg jest świetny. Nie spodziewałem się, że tak ciekawie będą wyglądały na E30.

 

No ja tez na poczatku sie nie spodziewalem ale trzeba bylo sprawdzic;p i jakos to wyglada:)

 

A skrzynie bede mial prawdopodobnie od kolegi tez z forum

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód robi wrażenie, a wzór felg jest świetny. Nie spodziewałem się, że tak ciekawie będą wyglądały na E30.

 

No ja tez na poczatku sie nie spodziewalem ale trzeba bylo sprawdzic;p i jakos to wyglada:)

 

A skrzynie bede mial prawdopodobnie od kolegi tez z forum

 

POZDRAWIAM

tylko nie mów że ode mnie???? bo jutro wysyłam swoją :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariuszd2000, chodzi o to ze za waskie kolo? czy chodzi Tobie o opone waska?. Dla mnie im wiekszy naciag tym lepiej a po 2 jak auto bedzie nisko to nie bedzie widac ze kolo jest tak waskie;p 9cala narazie starczy . Po 3 to tez nie wystaje metr z nadkola zeby az tak tragicznie wygladalo. max 3 cm bedzie wystawac jak auto pojdzie w dol:) tak jak u ciebie tez mi sie widzi ze nadkole wchodzi prawie ze miedzy opone i felge ale jak wystaje pol naciagu przy samym nadkolu to tez pieknie sie prezentuje od tylu np albo jak nadjezdzam z przeciwka;p nie no ale dzieki za szczerosc doceniam to;)

 

Dzis bawilem sie programem. Nowy klip:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko Mentoss, chodzi mi tylko o to ze jak masz 9 cali z tyłu,to na et 15 na oponie 215/40 jeszcze jakos to wygląda, a ty masz przez te dystanse bardzo niskie bodajże et, dlatego rozstaw masz juz szerszy i chodzi mi tylko o widok wlasnie ten od tyłu, bo koła wygladaja wtedy na waskie jak na taki rozstaw koł, rozumiesz ??

po za tym piękne e30, zanim zacząłem białą chcialem wlasnie zbudowac sedana waskiego, a twoj ma potencjal.

p.s klip spoko :wink:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentoss, nie "protuction" tylko "production" :idea: sedan śliczny, ale wentyle wymień na jakieś srebrne albo chromowane,, a to co mariuszd2000, mówi to absolutnie się z tym nie zgodzę, na 9" opona 215/40 to po prostu balon, praktycznie w ogóle nie naciągnięta. Do e30ścia moim zdaniem na 9" najlepszą oponą jest 205/40/16, która jest droga i trudno dostępna, więc jeśli takowych nie ma to trzeba się ratować 195/45 a dla mega fanów naciągów to 195/40, choć ostatnia wersja to już trochę hardcore :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentoss, nie "protuction" tylko "production" :idea: sedan śliczny, ale wentyle wymień na jakieś srebrne albo chromowane,, a to co mariuszd2000, mówi to absolutnie się z tym nie zgodzę, na 9" opona 215/40 to po prostu balon, praktycznie w ogóle nie naciągnięta. Do e30ścia moim zdaniem na 9" najlepszą oponą jest 205/40/16, która jest droga i trudno dostępna, więc jeśli takowych nie ma to trzeba się ratować 195/45 a dla mega fanów naciągów to 195/40, choć ostatnia wersja to już trochę hardcore :wink:

 

 

na 9 cali 195/45 na tył do e30 to porażka, załóż sobie taka opone i zobacz z tyłu jak to h***o wygląda :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...